Sterkhouder valt uit de toon bij Club: "Hij is vervloekt!"

668 stemmen
Sterkhouder valt uit de toon bij Club:

In de kwartfinales van de Conference League moet Club Brugge de Belgisch eer in Europa hoog houden. En de heenmatch tegen PAOK FC ging alvast voortvarend van start. Zo kon Blauw-Zwart de Grieken al snel op een achterstand zetten.

De Bruggelingen lieten het dit seizoen afweten in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. Dat leidde uiteindelijk ook tot het ontslag van coach Ronny Deila. Onder diens interim-opvolger Nicky Hayen heeft Club echter een nieuw elan gevonden. Zo begon men sterk aan de campagne in de Champions' Play-Offs. 

LEES OOK: Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Uitstekende start

En dus werd het zaak om die goede flow ook door te trekken in de Conference League. Dat lukte in de openingsminuten van de heenmatch tegen PAOK alvast erg goed. Blauw-Zwart begon sterk aan zijn thuiswedstrijd en kwam al snel op voorsprong via Hugo Vetlesen.

Daarna bleef Club een tijd lang baas over de wedstrijd, maar in het slot van de eerste periode ging de voet wat van het gaspedaal. Niet dat de Grieken daarvan konden profiteren. Doelman Nordin Jackers werd voor de rust amper aan het werk gezet door een toch wel matig PAOK.

Slordige Thiago

Een goede prestatie dus van Club, al vielen ook enkele spelers uit de toon. Igor Thiago bijvoorbeeld. De spits werkte opnieuw erg hard in functie van het team, maar liet het andermaal afweten in de afwerking. Zo draaide hij wederom enkele goede kansen de nek om. Bovendien pakte Thiago ook nog eens een overbodige gele kaart, waardoor hij geschorst is in de terugmatch. Op het sociale medium 'X' waren de reacties dan ook scherp.

 

Brentford heeft veel te veel betaald voor Thiago ...

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

96
96
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

15
15
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

51
51
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

31
31
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

107
107
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

118
118
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

57
57
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

286
286
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

158
158
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

47
47
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

216
216
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

144
144
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

144
144
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

92
92
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

430
430
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

336
336
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

134
134
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

169
169
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

201
201
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws