'Tottenham springt in dans om peperdure Rode Duivel'

221
'Tottenham springt in dans om peperdure Rode Duivel'

De Rode Duivels willen komende zomer een goed parcours afleggen tijdens het EK, verschillende van hen komen dan echter ook in aanmerking voor een fraaie transfer. Daarbij ook Amadou Onana. De fysiek sterke middenvelder zou zelfs van een Europese grootmacht mogen dromen.

Onana was gedurende het WK in Qatar één van de weinige lichtpunten bij de Rode Duivels. Die prestaties bevestigde hij ook tijdens de recente kwalificatiecampagne voor het EK. Tijdens de eindronde in Duitsland wordt logischerwijs ook een basisplek voor hem verwacht in de ploeg van bondscoach Domenico Tedesco.

Ondertussen is Onana ook een mooi parcours aan het afleggen op clubniveau. Na een goed seizoen bij de Franse subtopper Lille OSC, maakte Onana in de zomer van 2022 de overstap naar de Premier League. Zo tekende hij voor de nodige miljoenen bij Everton FC. En daar groeide hij al snel uit tot een vaste basiskracht.

LEES OOK: Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Grof wild op Europese markt

Toch werd hij tijdens de voorbije transferzomer meermaals gelinkt aan een vertrek. Uiteindelijk bleef Onana op post en ook dit seizoen is hij indien fit een vaste titularis. Maar de kans is groot dat de middenvelder na het seizoen de poorten van Goodison Park dan toch achter zich dicht trekt.

Aan interesse alvast geen gebrek. Europese toppers als FC Barcelona en Bayern München zouden zijn situatie bijvoorbeeld volgen. En uiteraard staat zijn naam ook met rood omcirkeld bij verschillende Engelse toppers. Journalist Paul O'Keefe schuift bijvoorbeeld Tottenham Hotspur naar voren.

Everton wil absolute jackpot

De Londense club liet onder coach Ante Postecoglou bij momenten mooie dingen zien en is goed op weg om alsnog een ticket voor de Champions League af te dwingen. Om daarin een rol van betekenis te kunnen spelen, is extra versterking wel welgekomen. En daarvoor zou Onana dus op het verlanglijstje staan. Al zal Tottenham wel met een pak geld over de brug moeten komen. Naar verluidt vraagt Everton een monstersom van 60 tot 70 miljoen euro.

Een fitte Onana moet op het EK starten bij de Duivels ...

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

18
18
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

35
35
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

34
34
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

102
102
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

76
76
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

43
43
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

51
51
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

217
217
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

92
92
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

107
107
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

94
94
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

326
326
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

344
344
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

304
304
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

238
238
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws