TRANSFERUURTJE: 'Aanvaller terug naar Club, miljoenentransfer Bakayoko'

373
TRANSFERUURTJE: 'Aanvaller terug naar Club, miljoenentransfer Bakayoko'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: De grootste en opvallendste deals van Deadline Day

Jupiler Pro League

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet en zal wellicht verschillende vertrekkende sterkhouders moeten vervangen. Daarnaast moet me ook een beslissing nemen over de verhuurde spelers die terugkeren. Over Roman Yaremchuk bijvoorbeeld. Zo bevestigt Fichajes dat Valencia CF de Oekraïner naar alle waarschijnlijkheid niet definitief zal overnemen. De kans dat hij zich opnieuw mag bewijzen bij Club lijkt evenwel klein. Eerder liet Relevo al verstaan dat Blauw-Zwart de aanvaller liefst permanent wil verpatsen.

KRC Genk ziet na het seizoen mogelijk enkele defensieve sterkhouders vertrekken. En dus wordt gespeurd naar opvolging. Buitenlandse media maken immers melding van Genkse interesse in Sergio Palacios. Dat is een 19-jarige centrale verdediger die voor de Colombiaanse club Once Caldas speelt. De speler van 1m95 geniet wel meer interesse, ook Clube Bahia en Girona FC zouden aan zijn mouw trekken.

RWDM besloot om de aankoopoptie in de huurovereenkomst van Pierre Dwomoh dan toch niet te lichten. De Brusselaars zouden volgens La Capitale wel van plan zijn om nieuwe onderhandelingen met moederclub Antwerp FC. Ze willen de 19-jarige centrale middenvelder bij behoud in de Jupiler Pro League graag houden, maar aan mindere voorwaarden. Voorlopig is niet duidelijk of RAFC daar ook mee akkoord zal gaan.

KVC Westerlo heeft zich verzekerd van een interessante aanwinst voor de langere termijn. VoetbalNieuws vernam immers dat Muhammed Ali Duran de overstap maakt van STVV naar de Kemphanen. Hij tekende een contract tot medio 2027 met optie voor nog een jaar. De middenvelder, aanvoerder bij de U18 van STVV, kiest dus voor een binnenlandse transfer ondanks buitenlandse belangstelling.

Nu de promotie binnen is, kan Beerschot VA zich voorbereiden op zijn rentree in de Jupiler Pro League. Daarbij wist het al een eerste slag te slaan. Zo laat de club weten dat de opties in de contracten van Thibaud Verlinden en Tolis Konstantopoulos gelicht werden. Het duo ligt nu vast tot medio 2025. Die eerste kon nochtans rekenen op de nodige interesse uit het buitenland, maar lijkt dus bij Beerschot te blijven.

Buitenland

Johan Bakayoko zal zijn sterke seizoen bij PSV komende zomer allicht verzilveren met een mooie transfer. Aan interesse in de Rode Duivel alvast geen gebrek. Zo raakte eerder deze week bekend dat Borussia Dortmund concreet voor hem in de markt is. Bij Football.Insider weet men dat Brentford FC ook nog steeds interesse toont. De Engelse club zou eerder al een bod van 40 miljoen euro hebben uitgebracht en lijkt dus nog meer te moeten dokken om kans te maken op de pijlsnelle flankspeler.

Met Aster Vranckx loopt er nog een jonge Rode Duivel rond die in de zomer een nieuwe stap kan zetten. De middenvelder ligt momenteel onder contract bij VfL Wolfsburg, maar is daar niet bepaald een vaste waarde. Mogelijk keert hij wel terug naar Italië. Het Italiaanse medium Tuttomercatoweb weet namelijk dat SS Lazio en SSC Napoli de komst van Vranckx wel zien zitten.

Liverpool FC lijkt zijn nieuwe trainer te hebben gevonden. Zo moet Ruben Amorim de opvolger van Jürgen Klopp worden. Journalist Florian Plettenberg (Sky Sports) stelt dat er een mondeling akkoord tussen beide partijen. Het zou gaan om een contract tot 2027. Plettenberg is wel voorzichtig en voegt eraan toe dat de deal nog altijd kan afspringen. Zo is Liverpool nog steeds niet rond met zijn huidige werkgever Sporting CP.

Bakayoko moet een vaste basisspeler worden bij de Duivels op het EK ...

Meest recent

Dzeko spreekt héél mooie taal over Kompany

Bayern München speelt om 18u30 op het veld van Schalke 04. Dat is geen topper, maar wel een ...

10
10
'Feyenoord en Lyon snuffelden aan sterkhouder STVV'

STVV is wisselvallig aan het seizoen begonnen. De Kanaries zien wel dat een aantal jongens een ...

14
14
Sternal bezorgt RSCA Futures in extra tijd alsnog punt

Om 13u30 gaven Jong AA Gent en RSCA Futures elkaar partij in de Challenger Pro League. Vooral de ...

97
97
Fernandez-Pardo debuteert, Newcastle pakt laat punt

In de Premier League speelde Newcastle in eigen huis tegen Bournemouth. Het was uitkijken of ...

22
22
Ajax - PSV: Jordi Cruijff all-in met groot risico

Om 20u ontvangt Ajax PSV in de eigen ArenA. Het is een cruciaal duel voor de Amsterdammers, want de ...

24
24
Vermeeren terug naar Antwerp: verkeerde keuzes spelen parten

Royal Antwerp FC zorgde voor een grote stunt door Arthur Vermeeren terug te halen. De 21-jarige ...

72
72
Kerkhofs & Verheye leveren stuntwerk op en naast het veld

Sporting Hasselt is niet alleen op het veld aan een opvallende campagne bezig. Ook naast de lijnen ...

33
33
Hautekiet eerlijk: "Of Lazio concreet was voor mij?"

Bij Standard vertrokken er uiteindelijk geen sterkhouders meer, ook al waren er nog de nodige ...

21
21
Bruno moet één belangrijke knoop doorhakken bij Anderlecht

RSC Anderlecht staat voor een tweede grote test in de Jupiler Pro League. Zondag wacht immers KRC ...

219
219
Club meldt groot nieuws vlak voor start Champions League

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. De enige Belgische deelnemer, ...

269
269
Cercle gewaarschuwd: Friis geeft mening over swingend Gent

AA Gent is uitstekend aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League begonnen. Met 12 op 12 staan ...

98
98
United-insiders doen boekje open: collectieve verbazing over Lammens

In de Premier League wil Manchester United zondag op het veld van Everton zijn eerste uitzege van ...

200
200
Toby Alderweireld en Ruben Van Gucht keihard in de clinch

De spanning liep recent bijzonder hoog op tussen Ruben Van Gucht en Toby Alderweireld. Wat begon als ...

433
433
Standard-Antwerp: supporterssoap kent totale wending

In de Jupiler Pro League staat zaterdagavond het interessante duel tussen Standard en Antwerp FC op ...

142
142
Steun voor zondebok Club: "Zijn shirt weegt 100 kilo"

Club Brugge pakte vrijdagavond de drie punten mee uit het Soevereinstadion, maar maakte tegen Lommel ...

598
598
TRANSFERUURTJE: 'Genk slaat toe bij Anderlecht, zware klap Talbi'

De zomermercato mag in België dan wel voorbij zijn, ploegen kunnen nog steeds spelers verpatsen ...

514
514
Westerlo wrijft zich in de handen met nieuwe aanvalsleider

Westerlo heeft zich deze zomermercato flink geroerd. De Kemphanen haalde bijna een nieuwe selectie ...

89
89
Vanaken eerlijk na speciale wedstrijd tegen Lommel

Club Brugge kreeg vorige speeldag een mokerslag te verwerken met de nederlaag tegen KAA Gent, maar ...

142
142
Hairemans neemt met pijn in het hart afscheid van Antwerp

Geoffrey Hairemans (35) maakt de overstap van Royal Antwerp FC naar Sporting Hasselt. De ...

111
111
Lille stampt hard na en maakt Meunier compleet af

Thomas Meunier vertrok afgelopen zomer transfervrij van Lille naar Sunderland. De Rode Duivel was ...

202
202
Antwerp-fans kloppen op tafel: dreigende taal voor Standard

Vlak voor de topper tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd plots bekend dat de supporters van ...

141
141
Thorup overweegt drastische Brughmans-keuze

De grote transferverrassing van afgelopen zomermercato was de uitgaande deal van Lucca Brughmans. De ...

408
408
Basispion Club Brugge: "Ben geen 15 miljoen waard"

Club Brugge had nog véél meer geld kunnen vangen op de transfermarkt, maar ze ...

235
235
Smaakmaker voor Union: "Explosief, stevig en prima schot"

In het Belgische voetbal worden er héél veel transfers gedaan. Elke zomer worden de ...

71
71
Nostalgie voor Kompany: "Krijgen steun uit België"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. Vincent Kompany & co wonnen drie ...

74
74

Meer sportnieuws