TRANSFERUURTJE: 'Aanvaller terug naar Club, miljoenentransfer Bakayoko'

door
TRANSFERUURTJE: 'Aanvaller terug naar Club, miljoenentransfer Bakayoko'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Jupiler Pro League

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet en zal wellicht verschillende vertrekkende sterkhouders moeten vervangen. Daarnaast moet me ook een beslissing nemen over de verhuurde spelers die terugkeren. Over Roman Yaremchuk bijvoorbeeld. Zo bevestigt Fichajes dat Valencia CF de Oekraïner naar alle waarschijnlijkheid niet definitief zal overnemen. De kans dat hij zich opnieuw mag bewijzen bij Club lijkt evenwel klein. Eerder liet Relevo al verstaan dat Blauw-Zwart de aanvaller liefst permanent wil verpatsen.

KRC Genk ziet na het seizoen mogelijk enkele defensieve sterkhouders vertrekken. En dus wordt gespeurd naar opvolging. Buitenlandse media maken immers melding van Genkse interesse in Sergio Palacios. Dat is een 19-jarige centrale verdediger die voor de Colombiaanse club Once Caldas speelt. De speler van 1m95 geniet wel meer interesse, ook Clube Bahia en Girona FC zouden aan zijn mouw trekken.

RWDM besloot om de aankoopoptie in de huurovereenkomst van Pierre Dwomoh dan toch niet te lichten. De Brusselaars zouden volgens La Capitale wel van plan zijn om nieuwe onderhandelingen met moederclub Antwerp FC. Ze willen de 19-jarige centrale middenvelder bij behoud in de Jupiler Pro League graag houden, maar aan mindere voorwaarden. Voorlopig is niet duidelijk of RAFC daar ook mee akkoord zal gaan.

KVC Westerlo heeft zich verzekerd van een interessante aanwinst voor de langere termijn. VoetbalNieuws vernam immers dat Muhammed Ali Duran de overstap maakt van STVV naar de Kemphanen. Hij tekende een contract tot medio 2027 met optie voor nog een jaar. De middenvelder, aanvoerder bij de U18 van STVV, kiest dus voor een binnenlandse transfer ondanks buitenlandse belangstelling.

Nu de promotie binnen is, kan Beerschot VA zich voorbereiden op zijn rentree in de Jupiler Pro League. Daarbij wist het al een eerste slag te slaan. Zo laat de club weten dat de opties in de contracten van Thibaud Verlinden en Tolis Konstantopoulos gelicht werden. Het duo ligt nu vast tot medio 2025. Die eerste kon nochtans rekenen op de nodige interesse uit het buitenland, maar lijkt dus bij Beerschot te blijven.

Buitenland

Johan Bakayoko zal zijn sterke seizoen bij PSV komende zomer allicht verzilveren met een mooie transfer. Aan interesse in de Rode Duivel alvast geen gebrek. Zo raakte eerder deze week bekend dat Borussia Dortmund concreet voor hem in de markt is. Bij Football.Insider weet men dat Brentford FC ook nog steeds interesse toont. De Engelse club zou eerder al een bod van 40 miljoen euro hebben uitgebracht en lijkt dus nog meer te moeten dokken om kans te maken op de pijlsnelle flankspeler.

Met Aster Vranckx loopt er nog een jonge Rode Duivel rond die in de zomer een nieuwe stap kan zetten. De middenvelder ligt momenteel onder contract bij VfL Wolfsburg, maar is daar niet bepaald een vaste waarde. Mogelijk keert hij wel terug naar Italië. Het Italiaanse medium Tuttomercatoweb weet namelijk dat SS Lazio en SSC Napoli de komst van Vranckx wel zien zitten.

Liverpool FC lijkt zijn nieuwe trainer te hebben gevonden. Zo moet Ruben Amorim de opvolger van Jürgen Klopp worden. Journalist Florian Plettenberg (Sky Sports) stelt dat er een mondeling akkoord tussen beide partijen. Het zou gaan om een contract tot 2027. Plettenberg is wel voorzichtig en voegt eraan toe dat de deal nog altijd kan afspringen. Zo is Liverpool nog steeds niet rond met zijn huidige werkgever Sporting CP.

Bakayoko moet een vaste basisspeler worden bij de Duivels op het EK ...

Meest recent

Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

8
8
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

167
167
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

33
33
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

321
321
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

146
146
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

273
273
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

283
283
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

311
311
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1127
1127
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

398
398
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

669
669
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

305
305
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

397
397
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

943
943
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

446
446
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

477
477
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

91
91
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

58
58
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

348
348
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

135
135
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

124
124
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

96
96
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

481
481
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

71
71

Meer sportnieuws