TRANSFERUURTJE: 'Aanvaller terug naar Club, miljoenentransfer Bakayoko'

door
TRANSFERUURTJE: 'Aanvaller terug naar Club, miljoenentransfer Bakayoko'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Jupiler Pro League

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet en zal wellicht verschillende vertrekkende sterkhouders moeten vervangen. Daarnaast moet me ook een beslissing nemen over de verhuurde spelers die terugkeren. Over Roman Yaremchuk bijvoorbeeld. Zo bevestigt Fichajes dat Valencia CF de Oekraïner naar alle waarschijnlijkheid niet definitief zal overnemen. De kans dat hij zich opnieuw mag bewijzen bij Club lijkt evenwel klein. Eerder liet Relevo al verstaan dat Blauw-Zwart de aanvaller liefst permanent wil verpatsen.

KRC Genk ziet na het seizoen mogelijk enkele defensieve sterkhouders vertrekken. En dus wordt gespeurd naar opvolging. Buitenlandse media maken immers melding van Genkse interesse in Sergio Palacios. Dat is een 19-jarige centrale verdediger die voor de Colombiaanse club Once Caldas speelt. De speler van 1m95 geniet wel meer interesse, ook Clube Bahia en Girona FC zouden aan zijn mouw trekken.

RWDM besloot om de aankoopoptie in de huurovereenkomst van Pierre Dwomoh dan toch niet te lichten. De Brusselaars zouden volgens La Capitale wel van plan zijn om nieuwe onderhandelingen met moederclub Antwerp FC. Ze willen de 19-jarige centrale middenvelder bij behoud in de Jupiler Pro League graag houden, maar aan mindere voorwaarden. Voorlopig is niet duidelijk of RAFC daar ook mee akkoord zal gaan.

KVC Westerlo heeft zich verzekerd van een interessante aanwinst voor de langere termijn. VoetbalNieuws vernam immers dat Muhammed Ali Duran de overstap maakt van STVV naar de Kemphanen. Hij tekende een contract tot medio 2027 met optie voor nog een jaar. De middenvelder, aanvoerder bij de U18 van STVV, kiest dus voor een binnenlandse transfer ondanks buitenlandse belangstelling.

Nu de promotie binnen is, kan Beerschot VA zich voorbereiden op zijn rentree in de Jupiler Pro League. Daarbij wist het al een eerste slag te slaan. Zo laat de club weten dat de opties in de contracten van Thibaud Verlinden en Tolis Konstantopoulos gelicht werden. Het duo ligt nu vast tot medio 2025. Die eerste kon nochtans rekenen op de nodige interesse uit het buitenland, maar lijkt dus bij Beerschot te blijven.

Buitenland

Johan Bakayoko zal zijn sterke seizoen bij PSV komende zomer allicht verzilveren met een mooie transfer. Aan interesse in de Rode Duivel alvast geen gebrek. Zo raakte eerder deze week bekend dat Borussia Dortmund concreet voor hem in de markt is. Bij Football.Insider weet men dat Brentford FC ook nog steeds interesse toont. De Engelse club zou eerder al een bod van 40 miljoen euro hebben uitgebracht en lijkt dus nog meer te moeten dokken om kans te maken op de pijlsnelle flankspeler.

Met Aster Vranckx loopt er nog een jonge Rode Duivel rond die in de zomer een nieuwe stap kan zetten. De middenvelder ligt momenteel onder contract bij VfL Wolfsburg, maar is daar niet bepaald een vaste waarde. Mogelijk keert hij wel terug naar Italië. Het Italiaanse medium Tuttomercatoweb weet namelijk dat SS Lazio en SSC Napoli de komst van Vranckx wel zien zitten.

Liverpool FC lijkt zijn nieuwe trainer te hebben gevonden. Zo moet Ruben Amorim de opvolger van Jürgen Klopp worden. Journalist Florian Plettenberg (Sky Sports) stelt dat er een mondeling akkoord tussen beide partijen. Het zou gaan om een contract tot 2027. Plettenberg is wel voorzichtig en voegt eraan toe dat de deal nog altijd kan afspringen. Zo is Liverpool nog steeds niet rond met zijn huidige werkgever Sporting CP.

Bakayoko moet een vaste basisspeler worden bij de Duivels op het EK ...

Meest recent

Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

23
23
Kompany zet pers op zijn plaats: "Sinds ik hier ben..."

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

25
25
Proto zet Renard op zijn plaats: "Deed hem geen goed"

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

46
46
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

246
246
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

88
88
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

66
66
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

211
211
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

337
337
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

227
227
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

214
214
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

44
44
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

141
141
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

81
81
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

117
117
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

75
75
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

53
53
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

127
127
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

59
59
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

132
132
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

65
65
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

237
237
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

531
531
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

76
76
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

285
285
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

44
44

Meer sportnieuws