TRANSFERUURTJE: 'Aanvaller terug naar Club, miljoenentransfer Bakayoko'

373 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Aanvaller terug naar Club, miljoenentransfer Bakayoko'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Contract tot 2028: Janssen heeft opvallende nieuwe club

Jupiler Pro League

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet en zal wellicht verschillende vertrekkende sterkhouders moeten vervangen. Daarnaast moet me ook een beslissing nemen over de verhuurde spelers die terugkeren. Over Roman Yaremchuk bijvoorbeeld. Zo bevestigt Fichajes dat Valencia CF de Oekraïner naar alle waarschijnlijkheid niet definitief zal overnemen. De kans dat hij zich opnieuw mag bewijzen bij Club lijkt evenwel klein. Eerder liet Relevo al verstaan dat Blauw-Zwart de aanvaller liefst permanent wil verpatsen.

KRC Genk ziet na het seizoen mogelijk enkele defensieve sterkhouders vertrekken. En dus wordt gespeurd naar opvolging. Buitenlandse media maken immers melding van Genkse interesse in Sergio Palacios. Dat is een 19-jarige centrale verdediger die voor de Colombiaanse club Once Caldas speelt. De speler van 1m95 geniet wel meer interesse, ook Clube Bahia en Girona FC zouden aan zijn mouw trekken.

RWDM besloot om de aankoopoptie in de huurovereenkomst van Pierre Dwomoh dan toch niet te lichten. De Brusselaars zouden volgens La Capitale wel van plan zijn om nieuwe onderhandelingen met moederclub Antwerp FC. Ze willen de 19-jarige centrale middenvelder bij behoud in de Jupiler Pro League graag houden, maar aan mindere voorwaarden. Voorlopig is niet duidelijk of RAFC daar ook mee akkoord zal gaan.

KVC Westerlo heeft zich verzekerd van een interessante aanwinst voor de langere termijn. VoetbalNieuws vernam immers dat Muhammed Ali Duran de overstap maakt van STVV naar de Kemphanen. Hij tekende een contract tot medio 2027 met optie voor nog een jaar. De middenvelder, aanvoerder bij de U18 van STVV, kiest dus voor een binnenlandse transfer ondanks buitenlandse belangstelling.

Nu de promotie binnen is, kan Beerschot VA zich voorbereiden op zijn rentree in de Jupiler Pro League. Daarbij wist het al een eerste slag te slaan. Zo laat de club weten dat de opties in de contracten van Thibaud Verlinden en Tolis Konstantopoulos gelicht werden. Het duo ligt nu vast tot medio 2025. Die eerste kon nochtans rekenen op de nodige interesse uit het buitenland, maar lijkt dus bij Beerschot te blijven.

Buitenland

Johan Bakayoko zal zijn sterke seizoen bij PSV komende zomer allicht verzilveren met een mooie transfer. Aan interesse in de Rode Duivel alvast geen gebrek. Zo raakte eerder deze week bekend dat Borussia Dortmund concreet voor hem in de markt is. Bij Football.Insider weet men dat Brentford FC ook nog steeds interesse toont. De Engelse club zou eerder al een bod van 40 miljoen euro hebben uitgebracht en lijkt dus nog meer te moeten dokken om kans te maken op de pijlsnelle flankspeler.

Met Aster Vranckx loopt er nog een jonge Rode Duivel rond die in de zomer een nieuwe stap kan zetten. De middenvelder ligt momenteel onder contract bij VfL Wolfsburg, maar is daar niet bepaald een vaste waarde. Mogelijk keert hij wel terug naar Italië. Het Italiaanse medium Tuttomercatoweb weet namelijk dat SS Lazio en SSC Napoli de komst van Vranckx wel zien zitten.

Liverpool FC lijkt zijn nieuwe trainer te hebben gevonden. Zo moet Ruben Amorim de opvolger van Jürgen Klopp worden. Journalist Florian Plettenberg (Sky Sports) stelt dat er een mondeling akkoord tussen beide partijen. Het zou gaan om een contract tot 2027. Plettenberg is wel voorzichtig en voegt eraan toe dat de deal nog altijd kan afspringen. Zo is Liverpool nog steeds niet rond met zijn huidige werkgever Sporting CP.

Bakayoko moet een vaste basisspeler worden bij de Duivels op het EK ...

Meest recent

Hoe Karetsas KRC Genk toch laat dromen van 40 miljoen euro

Konstantinos Karetsas zal weldra zijn transfer naar Borussia Dortmund afronden. KRC Genk passeert ...

0
0
Club Brugge neemt nieuwe start: andere aanpak is nodig

Club Brugge neemt het vrijdagavond in de supercup op tegen Union SG. Blauw-Zwart zal na vijf magere ...

47
47
Eerlijke Bruno speelt open kaart bij Anderlecht

D-day voor RSC Anderlecht. Winnen, op welke manier dan ook, is een must tegen Hammarby. De druk ...

36
36
'Anderlecht nu helemaal los: komst spelmaker in stroomversnelling'

RSC Anderlecht heeft zijn vierde zomeraanwinst binnen. Woensdagavond werd de Finse flankaanvaller ...

347
347
Club ziet transfer crashen: toptarget krijgt harde boodschap

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

365
365
Kompany kijkt op: drastische transferbeslissing Bayern

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

100
100
Witte rook: Anderlecht presenteert nieuwe topaanvaller

Nadat het eerder al versterking haalde voor de defensie en het middenveld, heeft RSC Anderlecht ook ...

571
571
Club haalt international binnen: transfersom valt lager uit

Club Brugge heeft zijn vierde aanwinst van de zomermercato zo goed als beet. Behoudens last-minute ...

380
380
Contract tot 2028: Janssen heeft opvallende nieuwe club

Met Vincent Janssen heeft de Jupiler Pro League één van zijn smaakmakers van de ...

92
92
Cercle strikt Belgische aanwinst, ook Charleroi versterkt middenveld

Nog anderhalve week te gaan en het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat van start. De ...

37
37
Onverwachte climax DAZN-soap: groot nieuws voor voetbalkijker

De Pro League kwam woensdag met groot nieuws naar buiten. Niet alleen onthulde het zijn nieuwe ...

565
565
'Club pakt fors uit: enorm bedrag voor vierde zomeraanwinst'

Club Brugge staat op punt om zijn achterhoede van een kwaliteitsinjectie te voorzien. Volgens ...

689
689
'Arsenal wil titel verlengen: monstersom voor PL-smaakmaker'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

188
188
‘Anderlecht slaat toe: geniale 10 met gouden linker’

Anderlecht zoekt deze zomer extra creativiteit en is daarbij op een opvallend spoor beland. Het ...

728
728
'Plots nieuwe opening voor transfer De Ketelaere naar PSG'

Hij genoot de voorbije dagen van een welverdiende vakantie in het gezelschap van onder meer Kevin De ...

73
73
Godts spreekt klare taal over mogelijke transfer

Het bleek uiteindelijk net niet genoeg voor een plaats in de WK-selectie van de Rode Duivels, maar ...

91
91
'Standard troeft Essevee af voor nieuwste aanwinst'

Iets meer dan een week voor de start van het seizoen in de Jupiler Pro League zijn de meeste ...

177
177
De Bruyne en De Ketelaere laten internet ontploffen

Kevin De Bruyne geniet momenteel van een vakantie op Ibiza, maar de Rode Duivel zorgt ook naast het ...

91
91
'Hasi blijft Belgisch gaan en klopt nu ook aan bij Union'

Besnik Hasi werd in februari op straat gezet bij Anderlecht omdat de resultaten tegenvielen, maar ...

113
113
Grote verrassing: Pro League en DAZN samen verder tot 2030

Het vorige seizoen was bijzonder tumultueus voor de Belgische voetbalclubs én ...

280
280
Anderlecht heeft aanwinst beet: coach bevestigt transfer

Anderlecht zit met de volle focus bij zijn terugwedstrijd van donderdagavond tegen Hammarby in de ...

494
494
Standard is toptalent definitief kwijt

Standard droomt volgend seizoen van een Europees ticket en heeft daarvoor deze zomer al de nodige ...

102
102
Leko haalt keihard uit naar concurrenten: "Dat is raar"

Binnen twee dagen gaat het Belgische voetbalseizoen officieel van start met de Supercup. Die wordt ...

425
425
Alarmbellen gaan af: Genk slikt wéér pandoering

Een dikke week voor de start van de competitie lijken ze bij KRC Genk met zorgen te zitten. De ...

426
426
Bruno doet oproep aan de fans van Anderlecht

Het is morgen al een cruciaal duel voor RSC Anderlecht. Er moét gewonnen worden van Hammarby, ...

347
347

Meer sportnieuws