'PSG verbaast met scherpschutter van 100 miljoen'

door
'PSG verbaast met scherpschutter van 100 miljoen'

In de Champions League staan deze week enkele krakers op het programma in de kwartfinales. Een daarvan is Paris Saint-Germain-FC Barcelona. Kunnen de Fransen een eerste stap zetten naar de halve finales?

PSG mikt nog altijd op dat ene grote doel: de Champions League winnen. De Parijzenaren kunnen daarvoor nog steeds op Kylian Mbappé rekenen, maar de Franse ster zwaait komende zomer wel af. Ondertussen gaan Luis Enrique en co op zoek naar aanvallende versterking.

LEES OOK: Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

PSG wil Viktor Gyokeres

Volgens transferspecialist Rudy Galetti is PSG geïnteresseerd in Viktor Gyokeres (25), de Zweedse scherpschutter van Sporting CP. Hij zou de leemte moeten opvullen die Mbappé zal achterlaten. Gyokeres is aan een uitstekend seizoen bezig in Portugal, met 36 goals en 15 assists in 42 optredens.

Die statistieken wekken de interesse van PSG. De spits zou een afkoopclausule van 100 miljoen in zijn contract staan hebben, maar misschien kan PSG Sporting wel overtuigen om met minder genoegen te nemen.

PSG wil Arsenal aftroeven

PSG wil Arsenal aftroeven. Ook de Gunners zijn op zoek naar een topspits en hebben hun pijlen op Gyokeres gericht. Daarnaast werd ook Manchester United al genoemd als mogelijke bestemming.

Voor Gyokeres zou het niet zijn eerste passage zijn in Engeland. Hij speelde er eerder al voor Brighton en op huurbasis ook voor Coventry City en Swansea City. Hij werd door de Seagulls ook eens uitgeleend aan het Duitse FC St. Pauli.

Wie zal met Gyokeres gaan lopen?

Meest recent

Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

4
4
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

47
47
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

19
19
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

78
78
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

34
34
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

441
441
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

111
111
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

183
183
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

214
214
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

208
208
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

151
151
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

84
84
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

61
61
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

100
100
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

414
414
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

218
218
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

327
327
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

157
157
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

226
226
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

280
280
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

660
660
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

248
248
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

279
279
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

126
126

Meer sportnieuws