Thorgan doet bekentenis na 'kopstoot'-incident met Wijndal

door
Thorgan doet bekentenis na 'kopstoot'-incident met Wijndal

Het zijn vooralsnog niet de Play-Offs van Thorgan Hazard. De voormalige Gouden Schoen had het in de twee eerste speeldagen behoorlijk lastig om zijn gewenste niveau bij Anderlecht te halen. Bovendien raakte hij in opspraak nadat hij Owen Wijndal een rode kaart aansmeerde.

In het uiterste slot van de zomerse transferperiode pakte RSCA stevig uit door Hazard terug naar de Jupiler Pro League te halen. Bij Borussia Dortmund was hij dan ook op een zijspoor beland en daar kon de recordkampioen van profiteren. De 31-jarige tekende wel voor drie seizoenen en heeft dus nog grote plannen in het Lotto Park.

Het duurde wel een tijdje alvorens de meervoudige Rode Duivel zijn draai kon vinden. Niet geheel onlogisch gezien hij de voorbije jaren te maken kreeg met een gebrek aan wedstrijdritme. Maar in de laatste weken voor de Play-Offs vond hij zijn gewenste niveau terug en was hij één van de bepalende krachten bij Paars-Wit.

LEES OOK: Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Nog geen grootse PO's

De verwachtingen voor de PO's waren dan ook hooggespannen. Maar voorlopig bleef Hazard, die te kampen kreeg met fysieke perikelen, onder die verwachtingen. Zowel zondag op Club Brugge als een week eerder tegen Antwerp speelde hij redelijk anoniem. Al bewees hij zijn ploeg in die laatste match wel een grote dienst.

Na een opstootje met Wijndal ging Hazard immers tegen de grond, waarna de back van Antwerp een rode kaart kreeg wegens een lichte 'kopstoot'. Achteraf kreeg de jonge broer van Eden Hazard dan ook heel wat kritiek over zich heen wegens dat vermeende theaterstukje.

Beetje overdreven

Na de match tegen Club werd hij nog eens gepolst naar het voorval. "Het is waar dat er ik een beetje aan heb toegevoegd", bekende hij bij La Dernière Heure. Toch heeft Hazard geen spijt van deze actie. "Ik ben er zeker van dat er velen hetzelfde gedaan zouden hebben. Volgens mij doet Wijndal gewoon iets heel dom, ik voelde dat hij me raakte en ik ging neer. Ik ben er zeker van dat veel Antwerp spelers ook zouden gaan liggen", klonk het dan weer bij Het Nieuwsblad.

De transfer van Hazard is voorlopig geslaagd voor RSCA ...

Meest recent

Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

33
33
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

25
25
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

63
63
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

119
119
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

125
125
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

107
107
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

47
47
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

60
60
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

76
76
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

109
109
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

100
100
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

451
451
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

286
286
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

66
66
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

139
139
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

337
337
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

433
433
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

134
134
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

141
141
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

207
207
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

404
404
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

79
79
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

464
464
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

372
372

Meer sportnieuws