'Van Bommel voert twee wijzigingen door tegen Genk'

door
'Van Bommel voert twee wijzigingen door tegen Genk'

Royal Antwerp FC komt zaterdagavond in actie tegen KRC Genk. De Great Old wil zich herpakken na de nederlaag op het veld van RSC Anderlecht, maar zal dat zonder één sterkhouder moeten doen.

Antwerp wil revanche voor de verloren punten bij Anderlecht. Die nederlaag werd getekend door de rode kaart voor Owen Windal, een beslissing waar coach Mark van Bommel het nog steeds lastig mee heeft. De Nederlander zal het tegen KRC Genk zonder Mandela Keita moeten doen.

LEES OOK: 'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

Keita zit nog niet in de selectie

Keita sukkelde met een enkelblessure, maar verscheen al opnieuw op het trainingsveld. Bij de fans van RAFC leefde daardoor misschien de hoop dat Keita opgenomen zou worden in de selectie voor Genk, maar dat zal niet het geval zijn, volgens Het Nieuwsblad.

De middenvelder zal dus nog even moeten wachten op zijn terugkeer. Zijn laatste wedstrijd dateert van 3 maart tegen Sint-Truiden (3-0-zege). Keita zit dit seizoen aan 30 optredens over alle competities heen. Daarin was hij goed voor twee assists.

Lammens en Coulibaly in basis

Een grote opsteker is de terugkeer van Vincent Janssen. Die is opnieuw helemaal klaar voor de strijd, nadat hij na de rode kaart van Wijndal opgeofferd werd door Van Bommel. Verder zijn Corbanie, Engels en Butez out. Het Laatste Nieuws weet dat van Bommel meer dan waarschijnlijk voor Lammens in doel kiest, en Coulibaly op de linksachter posteert. Voor het overige zouden dezelfde namen van tegen Anderlecht starten

Met een zege kan Antwerp over Genk en Club Brugge naar een voorlopige derde plek springen in het klassement. Blauw-Zwart komt zondag in actie tegen Anderlecht, net als Union, dat Cercle Brugge ontvangt.

Wat wordt het?

Meest recent

Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

36
36
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

154
154
Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

133
133
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

159
159
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

16
16
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

345
345
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

298
298
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

240
240
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

365
365
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

90
90
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

75
75
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

47
47
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

147
147
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

49
49
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

91
91
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

69
69
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

77
77
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

49
49
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

102
102
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

244
244
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

46
46
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

315
315
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

162
162
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

187
187
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

112
112

Meer sportnieuws