'Van Bommel voert twee wijzigingen door tegen Genk'

door
'Van Bommel voert twee wijzigingen door tegen Genk'

Royal Antwerp FC komt zaterdagavond in actie tegen KRC Genk. De Great Old wil zich herpakken na de nederlaag op het veld van RSC Anderlecht, maar zal dat zonder één sterkhouder moeten doen.

Antwerp wil revanche voor de verloren punten bij Anderlecht. Die nederlaag werd getekend door de rode kaart voor Owen Windal, een beslissing waar coach Mark van Bommel het nog steeds lastig mee heeft. De Nederlander zal het tegen KRC Genk zonder Mandela Keita moeten doen.

LEES OOK: Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

Keita zit nog niet in de selectie

Keita sukkelde met een enkelblessure, maar verscheen al opnieuw op het trainingsveld. Bij de fans van RAFC leefde daardoor misschien de hoop dat Keita opgenomen zou worden in de selectie voor Genk, maar dat zal niet het geval zijn, volgens Het Nieuwsblad.

De middenvelder zal dus nog even moeten wachten op zijn terugkeer. Zijn laatste wedstrijd dateert van 3 maart tegen Sint-Truiden (3-0-zege). Keita zit dit seizoen aan 30 optredens over alle competities heen. Daarin was hij goed voor twee assists.

Lammens en Coulibaly in basis

Een grote opsteker is de terugkeer van Vincent Janssen. Die is opnieuw helemaal klaar voor de strijd, nadat hij na de rode kaart van Wijndal opgeofferd werd door Van Bommel. Verder zijn Corbanie, Engels en Butez out. Het Laatste Nieuws weet dat van Bommel meer dan waarschijnlijk voor Lammens in doel kiest, en Coulibaly op de linksachter posteert. Voor het overige zouden dezelfde namen van tegen Anderlecht starten

Met een zege kan Antwerp over Genk en Club Brugge naar een voorlopige derde plek springen in het klassement. Blauw-Zwart komt zondag in actie tegen Anderlecht, net als Union, dat Cercle Brugge ontvangt.

Wat wordt het?

Meest recent

'Bommetje bij Club Brugge: bliksemtransfer op til'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

23
23
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

174
174
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit?'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

224
224
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

263
263
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

67
67
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

43
43
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

69
69
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

175
175
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

71
71
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

294
294
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

172
172
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

57
57
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

141
141
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

183
183
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

76
76
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

144
144
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

428
428
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

128
128
Drama voor Anderlecht-jeugdproduct: Doku in zak en as

Eliot Matazo is een jeugdproduct van RSC Anderlecht, maar de middenvelder ging al op jonge leeftijd ...

119
119
'Knaltransfer Godts ter discussie: Ajax verlangt monstersom'

De zomermercato komt eraan en de clubs zijn al volop bezig met volgend seizoen. Mika Godt is grof ...

106
106
Wending Lukaku in de maak: bondscoach Garcia gespot

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller was vorig seizoen nog de grote man in ...

198
198
‘FIFA hoort Kompany: nieuwe regel op WK 2026’

Het WK 2026 sluipt dichterbij en de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn alle voorbereidingen aan ...

151
151
Nainggolan post verschroeiend statement: oorlog met fans

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden zindert nog na. Radja Nainggolan bracht de uitploeg op ...

243
243
Totale exodus op Stayen? STVV-fans krijgen goed nieuws

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

122
122
'Grootse renovatie Anderlecht: 17 (!) namen op vertrekkerslijst'

Officieel gezien heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe sportief directeur. Daar zal toch ...

783
783

Meer sportnieuws