'Van Bommel voert twee wijzigingen door tegen Genk'

door
'Van Bommel voert twee wijzigingen door tegen Genk'

Royal Antwerp FC komt zaterdagavond in actie tegen KRC Genk. De Great Old wil zich herpakken na de nederlaag op het veld van RSC Anderlecht, maar zal dat zonder één sterkhouder moeten doen.

Antwerp wil revanche voor de verloren punten bij Anderlecht. Die nederlaag werd getekend door de rode kaart voor Owen Windal, een beslissing waar coach Mark van Bommel het nog steeds lastig mee heeft. De Nederlander zal het tegen KRC Genk zonder Mandela Keita moeten doen.

LEES OOK: Fans steigeren over deze afwezige bij Duivels: "Crimineel!"

Keita zit nog niet in de selectie

Keita sukkelde met een enkelblessure, maar verscheen al opnieuw op het trainingsveld. Bij de fans van RAFC leefde daardoor misschien de hoop dat Keita opgenomen zou worden in de selectie voor Genk, maar dat zal niet het geval zijn, volgens Het Nieuwsblad.

De middenvelder zal dus nog even moeten wachten op zijn terugkeer. Zijn laatste wedstrijd dateert van 3 maart tegen Sint-Truiden (3-0-zege). Keita zit dit seizoen aan 30 optredens over alle competities heen. Daarin was hij goed voor twee assists.

Lammens en Coulibaly in basis

Een grote opsteker is de terugkeer van Vincent Janssen. Die is opnieuw helemaal klaar voor de strijd, nadat hij na de rode kaart van Wijndal opgeofferd werd door Van Bommel. Verder zijn Corbanie, Engels en Butez out. Het Laatste Nieuws weet dat van Bommel meer dan waarschijnlijk voor Lammens in doel kiest, en Coulibaly op de linksachter posteert. Voor het overige zouden dezelfde namen van tegen Anderlecht starten

Met een zege kan Antwerp over Genk en Club Brugge naar een voorlopige derde plek springen in het klassement. Blauw-Zwart komt zondag in actie tegen Anderlecht, net als Union, dat Cercle Brugge ontvangt.

Wat wordt het?

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

33
33
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

30
30
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

14
14
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

103
103
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

71
71
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

92
92
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

87
87
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

115
115
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

196
196
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

47
47
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

224
224
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

491
491
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

174
174
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

377
377
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

86
86
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

131
131
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

129
129
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

341
341
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

64
64
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

245
245
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

185
185
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

373
373
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

78
78
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

204
204
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

203
203

Meer sportnieuws