'Van Bommel voert twee wijzigingen door tegen Genk'

door
'Van Bommel voert twee wijzigingen door tegen Genk'

Royal Antwerp FC komt zaterdagavond in actie tegen KRC Genk. De Great Old wil zich herpakken na de nederlaag op het veld van RSC Anderlecht, maar zal dat zonder één sterkhouder moeten doen.

Antwerp wil revanche voor de verloren punten bij Anderlecht. Die nederlaag werd getekend door de rode kaart voor Owen Windal, een beslissing waar coach Mark van Bommel het nog steeds lastig mee heeft. De Nederlander zal het tegen KRC Genk zonder Mandela Keita moeten doen.

LEES OOK: Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Keita zit nog niet in de selectie

Keita sukkelde met een enkelblessure, maar verscheen al opnieuw op het trainingsveld. Bij de fans van RAFC leefde daardoor misschien de hoop dat Keita opgenomen zou worden in de selectie voor Genk, maar dat zal niet het geval zijn, volgens Het Nieuwsblad.

De middenvelder zal dus nog even moeten wachten op zijn terugkeer. Zijn laatste wedstrijd dateert van 3 maart tegen Sint-Truiden (3-0-zege). Keita zit dit seizoen aan 30 optredens over alle competities heen. Daarin was hij goed voor twee assists.

Lammens en Coulibaly in basis

Een grote opsteker is de terugkeer van Vincent Janssen. Die is opnieuw helemaal klaar voor de strijd, nadat hij na de rode kaart van Wijndal opgeofferd werd door Van Bommel. Verder zijn Corbanie, Engels en Butez out. Het Laatste Nieuws weet dat van Bommel meer dan waarschijnlijk voor Lammens in doel kiest, en Coulibaly op de linksachter posteert. Voor het overige zouden dezelfde namen van tegen Anderlecht starten

Met een zege kan Antwerp over Genk en Club Brugge naar een voorlopige derde plek springen in het klassement. Blauw-Zwart komt zondag in actie tegen Anderlecht, net als Union, dat Cercle Brugge ontvangt.

Wat wordt het?

Meest recent

Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

2
2
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

25
25
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

43
43
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

22
22
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

15
15
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

112
112
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

181
181
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

60
60
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

209
209
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

135
135
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

157
157
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

196
196
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

134
134
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

67
67
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

42
42
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

163
163
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

75
75
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

231
231
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

191
191
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

299
299
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

158
158
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

267
267
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

176
176
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

546
546
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

419
419

Meer sportnieuws