'Van Bommel voert twee wijzigingen door tegen Genk'

267 stemmen
'Van Bommel voert twee wijzigingen door tegen Genk'

Royal Antwerp FC komt zaterdagavond in actie tegen KRC Genk. De Great Old wil zich herpakken na de nederlaag op het veld van RSC Anderlecht, maar zal dat zonder één sterkhouder moeten doen.

Antwerp wil revanche voor de verloren punten bij Anderlecht. Die nederlaag werd getekend door de rode kaart voor Owen Windal, een beslissing waar coach Mark van Bommel het nog steeds lastig mee heeft. De Nederlander zal het tegen KRC Genk zonder Mandela Keita moeten doen.

LEES OOK: 'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Keita zit nog niet in de selectie

Keita sukkelde met een enkelblessure, maar verscheen al opnieuw op het trainingsveld. Bij de fans van RAFC leefde daardoor misschien de hoop dat Keita opgenomen zou worden in de selectie voor Genk, maar dat zal niet het geval zijn, volgens Het Nieuwsblad.

De middenvelder zal dus nog even moeten wachten op zijn terugkeer. Zijn laatste wedstrijd dateert van 3 maart tegen Sint-Truiden (3-0-zege). Keita zit dit seizoen aan 30 optredens over alle competities heen. Daarin was hij goed voor twee assists.

Lammens en Coulibaly in basis

Een grote opsteker is de terugkeer van Vincent Janssen. Die is opnieuw helemaal klaar voor de strijd, nadat hij na de rode kaart van Wijndal opgeofferd werd door Van Bommel. Verder zijn Corbanie, Engels en Butez out. Het Laatste Nieuws weet dat van Bommel meer dan waarschijnlijk voor Lammens in doel kiest, en Coulibaly op de linksachter posteert. Voor het overige zouden dezelfde namen van tegen Anderlecht starten

Met een zege kan Antwerp over Genk en Club Brugge naar een voorlopige derde plek springen in het klassement. Blauw-Zwart komt zondag in actie tegen Anderlecht, net als Union, dat Cercle Brugge ontvangt.

Wat wordt het?

Meest recent

'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

22
22
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

35
35
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

48
48
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

41
41
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

249
249
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

79
79
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

54
54
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

263
263
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

266
266
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

91
91
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

142
142
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

99
99
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

132
132
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

282
282
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

246
246
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

159
159
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

365
365
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

565
565
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

368
368
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

175
175
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

91
91
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

367
367
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

437
437
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

329
329

Meer sportnieuws