Van Bommel is kluts kwijt: "Heb het er nog moeilijk mee"

415
Van Bommel is kluts kwijt:

Royal Antwerp FC wil zich herpakken na de nederlaag op het veld van RSC Anderlecht. De Great Old krijgt daar zaterdag al de kans toe tegen KRC Genk.

Antwerp kwam tegen Anderlecht goed voor de dag voor de rust, maar stak zichzelf een stok in de wielen door een rode kaart te pakken. RSCA profiteerde daar optimaal van en boekte een nipte 1-0-zege. Mark van Bommel zit daar nog steeds mee in de maag.

LEES OOK: Lavia staat weer op bij Chelsea: eindelijk weer basis?

Van Bommel heeft rode kaart nog niet verteerd

Vooral de rode kaart voor Owen Wijndal voor een lichte kopstoot aan Thorgan Hazard is nog niet verteerd bij de Nederlander. "Ik heb het er nog steeds moeilijk mee", vertelde Van Bommel vrijdag aan de verzamelde pers. "De scheidsrechter is van plan om beide spelers de gele kaart te geven. Op dat moment roept de VAR hem naar het televisiescherm."

"Mijn probleem met de rode kaart is het volgende: het moment van een spelfase kun je niet aanvoelen achter een televisie waarbij je ook nog eens het beeld steeds stopzet. Kijk, als ik in een fractie van een seconde aan jouw truitje trek, dan gebeurt er niks. Maar als je die ene fractie stilzet, denk je: ‘Hij houdt hem vast.’"

Ook Hazard verdiende geel

Van Bommel vindt dat ook Hazard geel verdiende bij diezelfde fase. "In alle emotie vergeet de scheidsrechter ook nog eens om Hazard de gele kaart te geven. En wie krijgt geel in de tweede helft? Juist, Hazard", merkte hij fijntjes op.

Waarna hij er genoeg van had. "Ik wil er nu over stoppen. Wij moeten goed voetballen, en de scheidsrechters moeten goed oordelen." Afspraak zaterdag om 20u45 op de Bosuil.

Wie wint?

Meest recent

‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

0
0
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

7
7
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

48
48
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

219
219
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

22
22
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

263
263
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

111
111
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

157
157
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

383
383
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

133
133
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

139
139
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

612
612
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

160
160
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

104
104
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

131
131
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

35
35
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

84
84
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

334
334
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

46
46
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

59
59
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

24
24
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

132
132
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

62
62
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

239
239
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

81
81

Meer sportnieuws