Vuurwerk op de Bridge: Chelsea nekt United in minuut 101

146 stemmen
Vuurwerk op de Bridge: Chelsea nekt United in minuut 101

Chelsea FC heeft donderdagavond voor een spectaculaire overwinning gezorgd. Op eigen veld stevenden de Blues nochtans af op een nederlaag tegen Manchester United. Maar door twee goals diep in de extra tijd liet Cole Palmer de Londenaren alsnog zegevieren: 4-3.

Op Stamford Bridge stonden twee kwakkelende topclubs tegenover mekaar. Vooral Chelsea laat het dit seizoen helemaal afweten. Ondanks de vele miljoenen die op de transfermarkt gespendeerd werden, stonden de Blues voor aanvang van het duel op een bedroevende 12de plaats in de Engelse topcompetitie.

Maar ook United blijft dit seizoen weer onder verwachtingen. Al doen de Mancunians het wel een pak beter dan hun Londense tegenstander. De ploeg van coach Ten Hag staat immers op de zesde plaats, al is de kloof met de vijf ploegen daarboven wel behoorlijk groot. 

Beide teams waren dus gebrand op een goede uitslag. Maar het was de thuisploeg die het best van start ging. Aanvoerder Gallagher stond na enkele minuten op de juiste plaats om de 1-0 binnen te werken. Niet veel later ging de bal dan weer op de stip na een lichte fout, Palmer bleef ijzig kalm van op elfmeter.

LEES OOK: 'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Comeback United

Maar vervolgens ging de ploeg van coach Pochettino weer aan het klungelen. Miljoenenaankoop Caicedo leverde de bal zomaar in, Garnacho strafte de fout genadeloos af. Vervolgens kreeg Fernandes aan de tweede paal de nodige ruimte om de gelijkmaker binnen te koppen.

Na de pauze ging het van kwaad naar erger voor Chelsea. Antony zorgde voor een geweldige assist met de buitenkant van de voet, waarna Garnacho 2-3 listig kon binnen knikken. Het doelpunt leek MUFC ook de zege op te leveren. Dat was echter buiten de extra tijd gerekend.

Palmer grote held

Voor de tweede keer in de match ging de bal op de stip na een relatief lichte overtreding. Opnieuw nam Palmer plaats achter de bal, opnieuw was het jeugdproduct van Manchester City doeltreffend. En in de 101ste minuut zette hij de kroon op zijn wedstrijd. Met een afgeweken bal trapte Palmer de Blues naar een 4-3-zege. Eén van de weinige hoogtepunten dit seizoen op Stamford Bridge, voor United lijkt de top 4 stilaan een utopie.

Welke ploeg ziet u het snelste weer aanknopen met de top?

Meest recent

Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

13
13
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

80
80
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

39
39
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

26
26
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

257
257
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

135
135
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

84
84
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

90
90
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

134
134
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

396
396
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

126
126
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

130
130
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

179
179
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

221
221
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

222
222
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

69
69
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

180
180
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

297
297
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

422
422
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

86
86
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

548
548
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

85
85
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

476
476
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

670
670
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

265
265

Meer sportnieuws