Vuurwerk op de Bridge: Chelsea nekt United in minuut 101

door
Vuurwerk op de Bridge: Chelsea nekt United in minuut 101

Chelsea FC heeft donderdagavond voor een spectaculaire overwinning gezorgd. Op eigen veld stevenden de Blues nochtans af op een nederlaag tegen Manchester United. Maar door twee goals diep in de extra tijd liet Cole Palmer de Londenaren alsnog zegevieren: 4-3.

Op Stamford Bridge stonden twee kwakkelende topclubs tegenover mekaar. Vooral Chelsea laat het dit seizoen helemaal afweten. Ondanks de vele miljoenen die op de transfermarkt gespendeerd werden, stonden de Blues voor aanvang van het duel op een bedroevende 12de plaats in de Engelse topcompetitie.

Maar ook United blijft dit seizoen weer onder verwachtingen. Al doen de Mancunians het wel een pak beter dan hun Londense tegenstander. De ploeg van coach Ten Hag staat immers op de zesde plaats, al is de kloof met de vijf ploegen daarboven wel behoorlijk groot. 

Beide teams waren dus gebrand op een goede uitslag. Maar het was de thuisploeg die het best van start ging. Aanvoerder Gallagher stond na enkele minuten op de juiste plaats om de 1-0 binnen te werken. Niet veel later ging de bal dan weer op de stip na een lichte fout, Palmer bleef ijzig kalm van op elfmeter.

LEES OOK: 'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

Comeback United

Maar vervolgens ging de ploeg van coach Pochettino weer aan het klungelen. Miljoenenaankoop Caicedo leverde de bal zomaar in, Garnacho strafte de fout genadeloos af. Vervolgens kreeg Fernandes aan de tweede paal de nodige ruimte om de gelijkmaker binnen te koppen.

Na de pauze ging het van kwaad naar erger voor Chelsea. Antony zorgde voor een geweldige assist met de buitenkant van de voet, waarna Garnacho 2-3 listig kon binnen knikken. Het doelpunt leek MUFC ook de zege op te leveren. Dat was echter buiten de extra tijd gerekend.

Palmer grote held

Voor de tweede keer in de match ging de bal op de stip na een relatief lichte overtreding. Opnieuw nam Palmer plaats achter de bal, opnieuw was het jeugdproduct van Manchester City doeltreffend. En in de 101ste minuut zette hij de kroon op zijn wedstrijd. Met een afgeweken bal trapte Palmer de Blues naar een 4-3-zege. Eén van de weinige hoogtepunten dit seizoen op Stamford Bridge, voor United lijkt de top 4 stilaan een utopie.

Welke ploeg ziet u het snelste weer aanknopen met de top?

Meest recent

'Hasi grijpt in: twee grote slachtoffers in basiself'

Na twee opeenvolgende nederlagen in de competitie, wil RSC Anderlecht zo snel mogelijk aankopen met ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge laat zich gaan, optater Kompany'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

112
112
'Fredberg strikt ex-sterkhouder van Anderlecht'

Jesper Fredberg werkte twee jaar voor RSC Anderlecht. De Deen bezorgde RSCA nét geen titel en ...

116
116
STVV vindt wéér parel: Vrancken onder de indruk

STVV won met 1-2 van La Louvière en liep zo twee punten in op leider Union SG. De Truienaars ...

75
75
Anderlecht heeft ruwe diamant: Hasi velt oordeel

RSC Anderlecht haalde sinds januari 2025 héél veel spelers in huis. Ook bij RSCA ...

251
251
Diakhon onder stoom: "Door hen lukt het nu wél"

Bij Club Brugge komt Mamadou Diakhon steeds meer boven water. De winger van 9 miljoen euro doet het ...

280
280
Hubert verklaart zeer matige prestatie van Union SG

Als Union SG dit seizoen weer de titel wil winnen, zal het toch stilaan beter moeten gaan ...

61
61
"Teleurgesteld dat ik geen kans kreeg bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren een aantal talenten. De Brusselaars zagen een ...

142
142
'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Union SG heeft zich in de Champions League regelmatig kunnen tonen. Eén speler heeft daar ...

193
193
Goudklompen in de JPL: RSCA, Club & co tellen hun geld

Er is méér dan genoeg talent in België. Het is een positief teken dat er steeds ...

138
138
'KRC Genk heeft 'vervanger' Sadick nu al beet'

KRC Genk heeft het financieel goed voor elkaar, maar de Limburgers moeten jaarlijks voor tientallen ...

423
423
Brandon Mechele breekt stilzwijgen met emotioneel nieuws

Club Brugge won gisteren na een waar spektakelstuk met de nodige moeite van Zulte Waregem. Bij ...

643
643
Lukaku als voorbeeld: grote RSCA-droom leeft weer

Bij RSC Anderlecht hebben ze een geweldige jeugdopleiding en de Brusslaars zijn een garantie op ...

158
158
‘Anderlecht slaat hard toe: MLS-topper staat al klaar’

Anderlecht heeft z’n oog laten vallen op een jonge verdediger uit de MLS. Linksvoetig, ...

738
738
Forbs en Diakhon beiden verrast: "Heel raar"

Club Brugge won verdiend met 4-3 van Zulte Waregem. Blauw-Zwart slikt nog veel te veel tegengoals, ...

406
406
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

201
201
STVV als voorbeeld: straffe cijfers spreken boekdelen

STVV is een club die al jaren een gezond financieel beleid levert. Geen gekke aankopen, maar ...

146
146
Verhaeghe krijgt kritiek: "daar begon de ‘miserie’"

Club Brugge kent voorlopig een wisselvallig seizoen. Voorzitter Bart Verhaeghe scoorde de afgelopen ...

457
457
Hubert versus Hasi: een héél opvallende balans

David Hubert en Besnik Hasi zijn de laatste twee trainers van RSC Anderlecht. Is die wissel van de ...

212
212
Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

38
38
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

254
254
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

107
107
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

409
409
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

396
396
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

64
64

Meer sportnieuws