Vuurwerk op de Bridge: Chelsea nekt United in minuut 101

146 stemmen
Vuurwerk op de Bridge: Chelsea nekt United in minuut 101

Chelsea FC heeft donderdagavond voor een spectaculaire overwinning gezorgd. Op eigen veld stevenden de Blues nochtans af op een nederlaag tegen Manchester United. Maar door twee goals diep in de extra tijd liet Cole Palmer de Londenaren alsnog zegevieren: 4-3.

Op Stamford Bridge stonden twee kwakkelende topclubs tegenover mekaar. Vooral Chelsea laat het dit seizoen helemaal afweten. Ondanks de vele miljoenen die op de transfermarkt gespendeerd werden, stonden de Blues voor aanvang van het duel op een bedroevende 12de plaats in de Engelse topcompetitie.

Maar ook United blijft dit seizoen weer onder verwachtingen. Al doen de Mancunians het wel een pak beter dan hun Londense tegenstander. De ploeg van coach Ten Hag staat immers op de zesde plaats, al is de kloof met de vijf ploegen daarboven wel behoorlijk groot. 

Beide teams waren dus gebrand op een goede uitslag. Maar het was de thuisploeg die het best van start ging. Aanvoerder Gallagher stond na enkele minuten op de juiste plaats om de 1-0 binnen te werken. Niet veel later ging de bal dan weer op de stip na een lichte fout, Palmer bleef ijzig kalm van op elfmeter.

LEES OOK: 'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

Comeback United

Maar vervolgens ging de ploeg van coach Pochettino weer aan het klungelen. Miljoenenaankoop Caicedo leverde de bal zomaar in, Garnacho strafte de fout genadeloos af. Vervolgens kreeg Fernandes aan de tweede paal de nodige ruimte om de gelijkmaker binnen te koppen.

Na de pauze ging het van kwaad naar erger voor Chelsea. Antony zorgde voor een geweldige assist met de buitenkant van de voet, waarna Garnacho 2-3 listig kon binnen knikken. Het doelpunt leek MUFC ook de zege op te leveren. Dat was echter buiten de extra tijd gerekend.

Palmer grote held

Voor de tweede keer in de match ging de bal op de stip na een relatief lichte overtreding. Opnieuw nam Palmer plaats achter de bal, opnieuw was het jeugdproduct van Manchester City doeltreffend. En in de 101ste minuut zette hij de kroon op zijn wedstrijd. Met een afgeweken bal trapte Palmer de Blues naar een 4-3-zege. Eén van de weinige hoogtepunten dit seizoen op Stamford Bridge, voor United lijkt de top 4 stilaan een utopie.

Welke ploeg ziet u het snelste weer aanknopen met de top?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

93
93
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

36
36
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

31
31
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

25
25
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

326
326
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

53
53
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

194
194
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

227
227
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

160
160
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

107
107
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

670
670
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

168
168
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

166
166
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1049
1049
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

676
676
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

445
445
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

841
841
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

831
831
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

137
137
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

490
490
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

804
804
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

395
395

Meer sportnieuws