Vuurwerk op de Bridge: Chelsea nekt United in minuut 101

door
Vuurwerk op de Bridge: Chelsea nekt United in minuut 101

Chelsea FC heeft donderdagavond voor een spectaculaire overwinning gezorgd. Op eigen veld stevenden de Blues nochtans af op een nederlaag tegen Manchester United. Maar door twee goals diep in de extra tijd liet Cole Palmer de Londenaren alsnog zegevieren: 4-3.

Op Stamford Bridge stonden twee kwakkelende topclubs tegenover mekaar. Vooral Chelsea laat het dit seizoen helemaal afweten. Ondanks de vele miljoenen die op de transfermarkt gespendeerd werden, stonden de Blues voor aanvang van het duel op een bedroevende 12de plaats in de Engelse topcompetitie.

Maar ook United blijft dit seizoen weer onder verwachtingen. Al doen de Mancunians het wel een pak beter dan hun Londense tegenstander. De ploeg van coach Ten Hag staat immers op de zesde plaats, al is de kloof met de vijf ploegen daarboven wel behoorlijk groot. 

Beide teams waren dus gebrand op een goede uitslag. Maar het was de thuisploeg die het best van start ging. Aanvoerder Gallagher stond na enkele minuten op de juiste plaats om de 1-0 binnen te werken. Niet veel later ging de bal dan weer op de stip na een lichte fout, Palmer bleef ijzig kalm van op elfmeter.

LEES OOK: Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

Comeback United

Maar vervolgens ging de ploeg van coach Pochettino weer aan het klungelen. Miljoenenaankoop Caicedo leverde de bal zomaar in, Garnacho strafte de fout genadeloos af. Vervolgens kreeg Fernandes aan de tweede paal de nodige ruimte om de gelijkmaker binnen te koppen.

Na de pauze ging het van kwaad naar erger voor Chelsea. Antony zorgde voor een geweldige assist met de buitenkant van de voet, waarna Garnacho 2-3 listig kon binnen knikken. Het doelpunt leek MUFC ook de zege op te leveren. Dat was echter buiten de extra tijd gerekend.

Palmer grote held

Voor de tweede keer in de match ging de bal op de stip na een relatief lichte overtreding. Opnieuw nam Palmer plaats achter de bal, opnieuw was het jeugdproduct van Manchester City doeltreffend. En in de 101ste minuut zette hij de kroon op zijn wedstrijd. Met een afgeweken bal trapte Palmer de Blues naar een 4-3-zege. Eén van de weinige hoogtepunten dit seizoen op Stamford Bridge, voor United lijkt de top 4 stilaan een utopie.

Welke ploeg ziet u het snelste weer aanknopen met de top?

Meest recent

Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

40
40
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

10
10
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

14
14
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

155
155
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

97
97
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

87
87
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

287
287
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

427
427
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

30
30
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

284
284
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

105
105
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1078
1078
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

39
39
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

100
100
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

174
174
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

33
33
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

183
183
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

132
132
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

252
252
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

201
201
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

79
79
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

29
29
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

302
302
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

370
370
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

31
31

Meer sportnieuws