'Club laat Europese concurrenten stof happen op mercato'

door
'Club laat Europese concurrenten stof happen op mercato'

Club Brugge heeft zijn eerste aanwinst voor komend seizoen alweer beet. Zo kondigde Blauw-Zwart woensdag via de officiële kanalen de komst van Ardon Jashari aan. Daarmee wisten de Bruggelingen verschillende andere clubs af te troeven.

Het bestuur van Blauw-Zwart beleeft momenteel drukke dagen. Zo wordt nog steeds gespeurd naar een nieuwe 'Technical Director' en draait ook de zoektocht naar een hoofdtrainer voor volgend seizoen op volle toeren. Desondanks vond men dus ook de tijd om al een eerste inkomende transfer af te ronden.

LEES OOK: Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

Som van zes miljoen

Club toonde al een tijdje interesse in Jashari, die in de voorbije maanden nadrukkelijk gescout werd. De Zwitserse international liet dan ook mooie dingen zien bij FC Luzern. Daar schopt hij het uiteindelijk tot aanvoerder. En hoewel hij nog maar 21 jaar is, staan bijna 100 profwedstrijden op zijn teller.

Uiteindelijk legden de Bruggelingen een slordige 6 miljoen euro op tafel voor de Zwitser. Daarmee komt hij in de top 15 van duurste aanwinsten uit de clubgeschiedenis terecht. Maar het leek ook noodzakelijk om zo'n relatief hoge som op te hoesten.

Grof wild in Europa

Blauw-Zwart was immers niet de enige club die aan de mouw van Jashari trok. Afgelopen zomer bijvoorbeeld, toonde RSC Anderlecht belangstelling in de middenvelder. En logischerwijs had de Zwitserse topclub FC Basel de jonge international in het vizier.

Maar ook elders in Europa stond hij op de verlanglijstjes. Bij Het Nieuwsblad laat men bijvoorbeeld de naam van Werder Bremen vallen. Bij Het Laatste Nieuws gaat nog een stap verder met Atalanta BSC, Feyenoord, Sevilla FC en Bologna FC. Zelfs Arsenal FC zou volgens het medium gepolst hebben. Maar uiteindelijk was het dus Club dat aan het langste einde trok.

Club moet in de zomer zijn selectie helemaal overhoop gooien ...

Meest recent

Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

6
6
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

11
11
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

172
172
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

15
15
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

47
47
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

177
177
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

47
47
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

281
281
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

316
316
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

85
85
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

302
302
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

93
93
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

175
175
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

86
86
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

243
243
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

54
54
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

242
242
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

280
280
Hubert geeft verklaring voor zeer verrassende wijziging

Voor Union is het een bewogen week geweest. Het sloot zijn campagne in de Champions League af met ...

31
31
Anderlecht in terugmatch op Antwerp toch met rode Diarra?

Anderlecht heeft donderdagavond alweer averij opgelopen. Het ging in eigen stadion met 0-1 onderuit ...

453
453
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

301
301
Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

De transfer was al een tijdje geleden aangekondigd, maar nu heeft Sunderland Nilson Angulo ook ...

107
107
Janssen steekt Antwerp-ploegmakker hart onder de riem

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht in de heenwedstrijd van de halve finale ...

154
154
Renard op weg naar exit? “Situatie is onhoudbaar”

Het is storm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit zoekt naar een nieuwe coach na het ontslag van Besnik ...

410
410
Andy Peelman haalt vlammend uit richting Anderlecht

Andy Peelman, kennen we vooral als acteur, presentator en voormalig politieagent. De man werd de ...

424
424

Meer sportnieuws