'Club laat Europese concurrenten stof happen op mercato'

door
'Club laat Europese concurrenten stof happen op mercato'

Club Brugge heeft zijn eerste aanwinst voor komend seizoen alweer beet. Zo kondigde Blauw-Zwart woensdag via de officiële kanalen de komst van Ardon Jashari aan. Daarmee wisten de Bruggelingen verschillende andere clubs af te troeven.

Het bestuur van Blauw-Zwart beleeft momenteel drukke dagen. Zo wordt nog steeds gespeurd naar een nieuwe 'Technical Director' en draait ook de zoektocht naar een hoofdtrainer voor volgend seizoen op volle toeren. Desondanks vond men dus ook de tijd om al een eerste inkomende transfer af te ronden.

LEES OOK: Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

Som van zes miljoen

Club toonde al een tijdje interesse in Jashari, die in de voorbije maanden nadrukkelijk gescout werd. De Zwitserse international liet dan ook mooie dingen zien bij FC Luzern. Daar schopt hij het uiteindelijk tot aanvoerder. En hoewel hij nog maar 21 jaar is, staan bijna 100 profwedstrijden op zijn teller.

Uiteindelijk legden de Bruggelingen een slordige 6 miljoen euro op tafel voor de Zwitser. Daarmee komt hij in de top 15 van duurste aanwinsten uit de clubgeschiedenis terecht. Maar het leek ook noodzakelijk om zo'n relatief hoge som op te hoesten.

Grof wild in Europa

Blauw-Zwart was immers niet de enige club die aan de mouw van Jashari trok. Afgelopen zomer bijvoorbeeld, toonde RSC Anderlecht belangstelling in de middenvelder. En logischerwijs had de Zwitserse topclub FC Basel de jonge international in het vizier.

Maar ook elders in Europa stond hij op de verlanglijstjes. Bij Het Nieuwsblad laat men bijvoorbeeld de naam van Werder Bremen vallen. Bij Het Laatste Nieuws gaat nog een stap verder met Atalanta BSC, Feyenoord, Sevilla FC en Bologna FC. Zelfs Arsenal FC zou volgens het medium gepolst hebben. Maar uiteindelijk was het dus Club dat aan het langste einde trok.

Club moet in de zomer zijn selectie helemaal overhoop gooien ...

Meest recent

'Overmars aan zet: 4 sterkhouders Antwerp gratis weg?'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

1
1
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

65
65
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

82
82
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

134
134
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

302
302
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

204
204
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

196
196
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

164
164
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

233
233
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

126
126
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

240
240
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

61
61
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

174
174
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

343
343
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

271
271
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

296
296
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

292
292
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

389
389
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

344
344
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

159
159
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

60
60
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

290
290
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

596
596
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

484
484
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

258
258

Meer sportnieuws