'Club laat Europese concurrenten stof happen op mercato'

door
'Club laat Europese concurrenten stof happen op mercato'

Club Brugge heeft zijn eerste aanwinst voor komend seizoen alweer beet. Zo kondigde Blauw-Zwart woensdag via de officiële kanalen de komst van Ardon Jashari aan. Daarmee wisten de Bruggelingen verschillende andere clubs af te troeven.

Het bestuur van Blauw-Zwart beleeft momenteel drukke dagen. Zo wordt nog steeds gespeurd naar een nieuwe 'Technical Director' en draait ook de zoektocht naar een hoofdtrainer voor volgend seizoen op volle toeren. Desondanks vond men dus ook de tijd om al een eerste inkomende transfer af te ronden.

LEES OOK: Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Som van zes miljoen

Club toonde al een tijdje interesse in Jashari, die in de voorbije maanden nadrukkelijk gescout werd. De Zwitserse international liet dan ook mooie dingen zien bij FC Luzern. Daar schopt hij het uiteindelijk tot aanvoerder. En hoewel hij nog maar 21 jaar is, staan bijna 100 profwedstrijden op zijn teller.

Uiteindelijk legden de Bruggelingen een slordige 6 miljoen euro op tafel voor de Zwitser. Daarmee komt hij in de top 15 van duurste aanwinsten uit de clubgeschiedenis terecht. Maar het leek ook noodzakelijk om zo'n relatief hoge som op te hoesten.

Grof wild in Europa

Blauw-Zwart was immers niet de enige club die aan de mouw van Jashari trok. Afgelopen zomer bijvoorbeeld, toonde RSC Anderlecht belangstelling in de middenvelder. En logischerwijs had de Zwitserse topclub FC Basel de jonge international in het vizier.

Maar ook elders in Europa stond hij op de verlanglijstjes. Bij Het Nieuwsblad laat men bijvoorbeeld de naam van Werder Bremen vallen. Bij Het Laatste Nieuws gaat nog een stap verder met Atalanta BSC, Feyenoord, Sevilla FC en Bologna FC. Zelfs Arsenal FC zou volgens het medium gepolst hebben. Maar uiteindelijk was het dus Club dat aan het langste einde trok.

Club moet in de zomer zijn selectie helemaal overhoop gooien ...

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

242
242
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

89
89
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

13
13
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

68
68
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

54
54
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

72
72
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

273
273
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

43
43
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

425
425
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

266
266
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

360
360
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

28
28
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

35
35
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

69
69
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

122
122
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

73
73
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

453
453
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

169
169
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

341
341
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

132
132
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

484
484
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

299
299
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

246
246
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

191
191

Meer sportnieuws