'Club laat Europese concurrenten stof happen op mercato'

door
'Club laat Europese concurrenten stof happen op mercato'

Club Brugge heeft zijn eerste aanwinst voor komend seizoen alweer beet. Zo kondigde Blauw-Zwart woensdag via de officiële kanalen de komst van Ardon Jashari aan. Daarmee wisten de Bruggelingen verschillende andere clubs af te troeven.

Het bestuur van Blauw-Zwart beleeft momenteel drukke dagen. Zo wordt nog steeds gespeurd naar een nieuwe 'Technical Director' en draait ook de zoektocht naar een hoofdtrainer voor volgend seizoen op volle toeren. Desondanks vond men dus ook de tijd om al een eerste inkomende transfer af te ronden.

LEES OOK: 'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Som van zes miljoen

Club toonde al een tijdje interesse in Jashari, die in de voorbije maanden nadrukkelijk gescout werd. De Zwitserse international liet dan ook mooie dingen zien bij FC Luzern. Daar schopt hij het uiteindelijk tot aanvoerder. En hoewel hij nog maar 21 jaar is, staan bijna 100 profwedstrijden op zijn teller.

Uiteindelijk legden de Bruggelingen een slordige 6 miljoen euro op tafel voor de Zwitser. Daarmee komt hij in de top 15 van duurste aanwinsten uit de clubgeschiedenis terecht. Maar het leek ook noodzakelijk om zo'n relatief hoge som op te hoesten.

Grof wild in Europa

Blauw-Zwart was immers niet de enige club die aan de mouw van Jashari trok. Afgelopen zomer bijvoorbeeld, toonde RSC Anderlecht belangstelling in de middenvelder. En logischerwijs had de Zwitserse topclub FC Basel de jonge international in het vizier.

Maar ook elders in Europa stond hij op de verlanglijstjes. Bij Het Nieuwsblad laat men bijvoorbeeld de naam van Werder Bremen vallen. Bij Het Laatste Nieuws gaat nog een stap verder met Atalanta BSC, Feyenoord, Sevilla FC en Bologna FC. Zelfs Arsenal FC zou volgens het medium gepolst hebben. Maar uiteindelijk was het dus Club dat aan het langste einde trok.

Club moet in de zomer zijn selectie helemaal overhoop gooien ...

Meest recent

Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck in totale shock

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

12
12
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

11
11
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

14
14
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

137
137
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

92
92
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

262
262
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

170
170
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

140
140
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

56
56
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

240
240
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

295
295
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

321
321
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

78
78
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

427
427
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

370
370
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

456
456
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

220
220
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

107
107
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

209
209
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

79
79
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

421
421
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

654
654
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

92
92
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

312
312
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

258
258

Meer sportnieuws