'Club laat Europese concurrenten stof happen op mercato'

604
'Club laat Europese concurrenten stof happen op mercato'

Club Brugge heeft zijn eerste aanwinst voor komend seizoen alweer beet. Zo kondigde Blauw-Zwart woensdag via de officiële kanalen de komst van Ardon Jashari aan. Daarmee wisten de Bruggelingen verschillende andere clubs af te troeven.

Het bestuur van Blauw-Zwart beleeft momenteel drukke dagen. Zo wordt nog steeds gespeurd naar een nieuwe 'Technical Director' en draait ook de zoektocht naar een hoofdtrainer voor volgend seizoen op volle toeren. Desondanks vond men dus ook de tijd om al een eerste inkomende transfer af te ronden.

LEES OOK: KV Kortrijk grijpt in: volgend ontslag is een feit

Som van zes miljoen

Club toonde al een tijdje interesse in Jashari, die in de voorbije maanden nadrukkelijk gescout werd. De Zwitserse international liet dan ook mooie dingen zien bij FC Luzern. Daar schopt hij het uiteindelijk tot aanvoerder. En hoewel hij nog maar 21 jaar is, staan bijna 100 profwedstrijden op zijn teller.

Uiteindelijk legden de Bruggelingen een slordige 6 miljoen euro op tafel voor de Zwitser. Daarmee komt hij in de top 15 van duurste aanwinsten uit de clubgeschiedenis terecht. Maar het leek ook noodzakelijk om zo'n relatief hoge som op te hoesten.

Grof wild in Europa

Blauw-Zwart was immers niet de enige club die aan de mouw van Jashari trok. Afgelopen zomer bijvoorbeeld, toonde RSC Anderlecht belangstelling in de middenvelder. En logischerwijs had de Zwitserse topclub FC Basel de jonge international in het vizier.

Maar ook elders in Europa stond hij op de verlanglijstjes. Bij Het Nieuwsblad laat men bijvoorbeeld de naam van Werder Bremen vallen. Bij Het Laatste Nieuws gaat nog een stap verder met Atalanta BSC, Feyenoord, Sevilla FC en Bologna FC. Zelfs Arsenal FC zou volgens het medium gepolst hebben. Maar uiteindelijk was het dus Club dat aan het langste einde trok.

Club moet in de zomer zijn selectie helemaal overhoop gooien ...

Meest recent

Carrick bijt van zich af: "Ik spreek de waarheid"

Michael Carrick heeft geprobeerd de storm rond Luis Martínez snel te laten liggen. De ...

10
10
Terugkeer naar Antwerp? "Kijken na het seizoen"

Gerard Vandeplas heeft toegelicht waarom hij Antwerp deze zomer tijdelijk achter zich liet voor ...

30
30
Toch vertrek bij Club: "Leko vond mij een goede speler"

Cisse Sandra kijkt met een goed gevoel terug op zijn beslissing om Club Brugge achter zich te laten. ...

74
74
Standard houdt weerbarstige Kadavers af in Croky Cup

Na een moeilijke wedstrijd heeft Standard de volgende ronde van de Croky Cup bereikt. De Rouches ...

23
23
Croky Cup: Cercle overleeft Hasseltse storm, Westerlo op roze wolk

Voorlopig is er nog geen sprake van stuntwerk in de Croky Cup. Sporting Hasselt greep zijn momenten ...

11
11
Luis Enrique zet Enzo Maresca stevig op zijn plaats

De spectaculaire Champions League-clash tussen Manchester City en Paris Saint-Germain zorgde niet ...

25
25
KRC Genk mag dromen: "Ik blijf zo lang het moet"

Bij KRC Genk hebben ze heel veel kapitaal op het veld staan. Eén van de parels van de club ...

76
76
Albert "Met hem speelde Lukaku misschien al voor RSCA"

RSC Anderlecht lijkt weer de weg naar boven te hebben ingezet. De Brusselaars waren onder Vincent ...

170
170
Thorup kondigt basiswissel aan: "Hij verdient die kans"

KRC Genk moet in de Beker van België aan de bak in en tegen Virton. Trainer Jess Thorup wil na ...

98
98
Monstertransfer Liverpool overtuigt niet: "Geen 140 miljoen waard"

Bradley Barcola heeft zijn start bij Liverpool nog niet helemaal gemist, maar overtuigen doet de ...

35
35
De Meyer krijgt steun: "Zij staan nog achter hem"

STVV win met 2-0 van Iberia in de Conference League. In de Jupiler Pro League begonnen ze goed, maar ...

20
20
KV Kortrijk grijpt in: volgend ontslag is een feit

KV Kortrijk is slecht begonnen aan het seizoen. Dramatisch in de Jupiler Pro League en ook al uit de ...

143
143
Schande in Istanbul: beerput rond Lukaku gaat open

Romelu Lukaku wilde op Villa Park in de basis starten. Hij kreeg 21 minuten, toen het al 4-0 stond. ...

379
379
Druk neemt toe bij Standard: "Van levensbelang"

Standard staat onder druk. De Rouches moéten zich vanavond kwalificeren in de Croky Cup tegen ...

29
29
Friis looft Hasselt: "Uitzonderlijke kwaliteiten"

Cercle Brugge lijkt om het behoud te moeten vechten. Lars Friis moet ook stilaan gaan winnen, anders ...

29
29
Standard onder druk: eerste cruciale match al een feit

Standard begon aardig aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant. De Rouches moeten ...

45
45
Compper speelt open kaart: vijf voor twaalf bij Antwerp

Na de schamele een op 18 hangen er alsmaar meer donkere wolken boven de Bosuil, waar het stilaan ...

54
54
Bruno trekt conclusies: Anderlecht-trio valt door de mand

RSC Anderlecht moet de knop snel omdraaien na de late opdoffer in Zagreb, want zondag is het terug ...

353
353
Leko roteert: Club Brugge onthult Croky Cup-selectie

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de stunt in San Siro, want in de Croky Cup ...

646
646
Antwerp stelt ultimatum: Compper stevent af op C4

Het gaat van kwaad naar erger met Antwerp, dat in de voorbije zes competitiematchen amper ...

134
134
Jackpot bij Ruben Van Gucht: 'Geldgeheimen bloot op tafel'

Een avondje aan tafel schuiven op televisie kan meer opleveren dan je zou denken. Zeker als je ...

62
62
Croky Cup: uitzendschema en aanduidingen refs bekend

Dit weekend ruimt het competitievoetbal eventjes plaats voor de Croky Cup. In de zestiende finales ...

726
726
Leko houdt adem in: drie twijfelgevallen bij Club Brugge

Club Brugge zit op een roze wolk na de stunt tegen Inter, al kwam die er uiteraard niet zonder slag ...

303
303
Bob Peeters kan het niet aanzien: "Moet dit nu echt?"

Soms zegt een blik meer dan duizend woorden. Dat werd nogmaals duidelijk bij een opvallend moment ...

89
89
Ongelofelijke blunder AA Gent? Hoongelach bij Brugse fans

Eén opvallend detail was genoeg om de sociale media aan het praten te krijgen. Terwijl Club ...

246
246

Meer sportnieuws