'Chelsea opent transfergesprekken Lukaku: vraagprijs gekend'

221
'Chelsea opent transfergesprekken Lukaku: vraagprijs gekend'

Binnen een weekje staat in de Europa League de Italiaanse kwartfinale tussen AC Milan en AS Roma op het programma. De Romeinen rekenen dan uiteraard op Romelu Lukaku om het verschil te maken. Al lijkt zijn toekomst niet in de Italiaanse hoofdstad te liggen.

Lukaku heeft inmiddels al een heuse lijst aan ploegen op zijn cv staan. Nadat hij op jonge leeftijd doorbrak bij Anderlecht, zette hij de stap naar zijn toenmalige droomclub Chelsea FC. Daar speelde hij echter geen hoofdrol in de sportieve plannen. De spits werd daarom met succes verhuurd aan eerst West Bromwich Albion en vervolgens Everton FC. Die laatste club nam hem in 2014 ook definitief over.

Na enkele seizoen te hebben geschitterd op Goodison Park, maakte hij opnieuw een toptransfer. Dit keer naar Manchester United. Zijn avontuur op Old Trafford werd echter geen onverdeeld succes. Uiteindelijk besloot hij dan maar om zijn kans te wagen in een ander land. Zo verhuisde Lukaku naar het Italiaanse Internazionale. En dat bleek een goede keuze.

LEES OOK: 'Exodus Man City: gigantisch prijskaartje rond Cherki'

Te duur voor Roma

In Milaan haalde de Rode Duivel zijn beste niveau en pakte hij ook de landstitel. Die prestaties leverden hem in 2021 een grote terugkeer naar Chelsea opnieuw. Maar opnieuw viel zijn passage op Stamford Bridge tegen. Na amper een jaar werd hij dan ook terug verhuurd aan Inter. En sinds afgelopen zomer speelt Lukaku op huurbasis bij AS Roma.

Daar is de aanvaller bezig aan een sterk seizoen. Lukaku staat er vast in de basiself en was in inmiddels goed voor 18 goals en 4 assists. Desondanks lijkt een verlengd verblijf onwaarschijnlijk. Volgens Calciomercato kan Roma, dat onder Financial Fair Play-restricties staat, niet aan de financiële vereisten voldoen om hem definitief over te nemen.

Gesprekken met Saudi's

Chelsea wil hem echter permanent verkopen en dus is een nieuwe huurbeurt geen optie. De Blues zouden dan ook al aan het werken zijn aan een andere oplossing. Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat de clubleiding inmiddels contact opnam met de Saudische voetbalbond om een eventuele transfer van Lukaku naar de golfstaat te bespreken.

Daarbij zou Chelsea hopen op een transfersom van liefst 60 miljoen euro, al zal het uiteindelijk bedrag uiteindelijk dichter bij de 40 miljoen euro liggen. Momenteel is niet duidelijk of de spits zelf ook openstaat voor een lucratieve verhuis naar de Saudische Pro League.

Lukaku speelt volgend seizoen in de Saudi-Arabië ...

Meest recent

Stankovic op zijspoor in Milaan: Club ontvangt cruciale update

Aleksandar Stankovic ruilde Club Brugge afgelopen zomer opnieuw in voor Internazionale. Voorlopig is ...

134
134
Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Ook bij RSC Anderlecht wordt het seizoen eerstdaags hervat. En de Brusselaars zullen meteen vol aan ...

49
49
'Olise naar Real Madrid? Bayern onderneemt actie'

Michael Olise toonde zich tijdens de voorbije interlandperiode tot twee keer toe de kwelgeest van de ...

59
59
Kortrijk stelt nieuwe T1 aan: bijzonder detail bekend

De Jupiler Pro League hervat komend weekend met één gloednieuw gezicht voor de ...

37
37
Tresoldi-case: Klopp aangemaand tot actie met Club-spits

Club Brugge staat voor een bijzonder druk programma in de komende weken. Om dat tot een goed einde ...

78
78
Anderlecht mag dromen: recordtransfer van 30 miljoen

RSC Anderlecht wist zijn boekhouding de voorbije jaren weer ietwat in evenwicht te krijgen, maar ...

180
180
Van Gucht ziet kijkers weglopen: grote verrassing op komst

Ruben Van Gucht krijgt voorlopig maar weinig reden om op zijn lauweren te rusten. Zijn talkshow ...

50
50
Druk op Thorup neemt gevoelig toe: cruciaal vijfluik Genk

KRC Genk heeft een behoorlijk tegenvallend eerste luik van het seizoen achter de rug. De resultaten ...

146
146
'Arsenal doet Premier League daveren: supertransfer in 2027'

Met 12 op 15 is Arsenal FC meer dan behoorlijk begonnen aan de queeste om zijn Engelse titel te ...

50
50
Gouden transfermove Club: Barça volgt situatie van dichtbij

Club Brugge haalde afgelopen zomer heel wat verse krachten in huis. Een aantal daarvan maakte de ...

296
296
De Bruyne doet Parijs ontploffen met onverwachte stunt

Kevin De Bruyne schitterde de afgelopen weken nog eens als vanouds bij de Rode Duivels. Vooral zijn ...

56
56
"One-season wonder" - twijfels bij miljoenenaanwinst Anderlecht

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een elftal nieuwe krachten in huis. Een aantal daarvan liet ...

239
239
Van Bommel uitgespuwd in Wallonië: Mannaert springt in de bres

Naar aanleiding van zijn benoeming als CEO van de KBVB, heeft Vincent Mannaert een uitgebreid ...

177
177
Moordend! Club krijgt waanzinnig programma voorgeschoteld

De extra lange interland-periode zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid losbarsten. ...

438
438
Marc Coucke zorgt voor groot mysterie aan Belgische kust

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de nieuwsgierigheid moet prikkelen. De eigenaar van ...

24
24
City in diepe problemen: 'eerste grote sanctie' al gelekt

Het clubvoetbal staat weer in de startblokken, maar in Engeland blijft de situatie rond Manchester ...

336
336
Van Bommel stelt groot doel na ondergang in Parijs

Mark van Bommel heeft een goede start genomen als Belgisch bondscoach. Maar de Nederlander maakte ...

393
393
Absolute topper is dé grote verliezer onder Van Bommel

Vier matchen in elf dagen onder Mark van Bommel, en de Rode Duivels hebben hun eerste grote ...

348
348
De Mil slikt bittere pil: abrupte exit bij AA Gent

Na zeven speeldagen staat AA Gent mee op kop. Rik De Mil duimt dan ook dat zijn troepen de lijn ...

443
443
'Club Brugge ruikt jackpot: toptransfer Seys in januari?'

Club Brugge heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin onder meer Christos Tzolis en ...

222
222
Anderlecht keert kar: laatste kans voor verguisd duo

Na het late transferoffensief van Antoine Sibierski bleef RSC Anderlecht achter met een bijzonder ...

390
390
Sonck kiest ultieme 11 uit JPL: één club domineert

De eerste interlandbreak van het seizoen is achter de rug. Tijd dus om de aandacht opnieuw naar de ...

411
411
'De Condé op hete kolen: code rood voor KRC Genk'

De befaamde jeugdacademie leverde KRC Genk afgelopen zomer alweer grof geld op, want Konstantinos ...

389
389
Bruno terug naar tekentafel: extreme make-over bij RSCA

Na de lange interlandbreak begint RSC Anderlecht zaterdag aan een heuse marathon, met maar liefst ...

234
234
'Klok tikt bij Club Brugge: Belgisch trio kan beschikken'

Het seizoen is nog lang, maar in de bestuurskamer van Club Brugge wordt er ongetwijfeld al ...

714
714

Meer sportnieuws