'Barça wil Rode Duivel: prijskaartje om van te duizelen'

615 stemmen
'Barça wil Rode Duivel: prijskaartje om van te duizelen'

Verschillende leden van de nieuwe generatie bij de Rode Duivels komt komende zomer in aanmerking voor een fraaie transfer. Ook Amadou Onana zou wel eens een nieuwe stap voorwaarts kunnen zetten. Al moet de middenvelder wel een aanzienlijke som geld kosten.

Onana is een mooi parcours aan het afleggen op clubniveau. Na een goed seizoen bij de Franse subtopper Lille OSC, maakte hij in de zomer van 2022 de overstap naar de Premier League. Zo tekende hij voor de nodige miljoenen bij Everton FC. En daar groeide de Rode Duivel al snel uit tot een vaste basiskracht.

Toch werd hij tijdens de voorbije transferzomer meermaals gelinkt aan een vertrek. Uiteindelijk bleef Onana op post en ook dit seizoen is hij indien fit een vaste titularis. Maar de kans is groot dat de middenvelder na het seizoen de poorten van Goodison Park dan toch achter zich dicht trekt.

LEES OOK: Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

Europese top wenkt

De Toffee's kampen immers met de nodige financiële problemen en moet allicht enkele grote uitgaande transfer realiseren om verder escalaties te voorkomen. Onana is echter één van de weinigen die een hoog bedrag kunnen opbrengen. Aan interesse alvast geen gebrek.

Verschillende Engelse topclubs werden bijvoorbeeld al aan zijn komst gelinkt. Bayern München zou zijn situatie eveneens in de gaten houden. En volgens SPORT staat de fysiek sterke middenvelder inmiddels ook bij FC Barcelona op de verlanglijst.

Enorme vraagprijs

De Catalaanse topclub wil komende zomer een nieuwe controlerende middenvelder aanwerven. Daarvoor zou het nog vier grote kandidaten op het lijstje hebben: Aleix García, Mats Wieffer, Kephrem Thuram en Onana dus. De Belg zou er alvast goed voorstaan bij de sportieve leiding. Toch lijkt een transfer naar Barça op dit moment zeer onwaarschijnlijk. En dat heeft alles met het prijskaartje te maken. Everton zou ruim 60 miljoen euro verlangen, wat op momenteel onhaalbaar is voor de Spaanse titelverdediger.

🚀

Onana heeft het potentieel voor de absolute Europese top ...

Meest recent

'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

33
33
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

11
11
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

148
148
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

25
25
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

136
136
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

25
25
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

363
363
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

397
397
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

112
112
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

75
75
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

342
342
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

363
363
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

368
368
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

131
131
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

152
152
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

661
661
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

79
79
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

145
145
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

279
279
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

314
314
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

296
296
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

319
319
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

128
128

Meer sportnieuws