Burnley pakt weer punt, maar schiet er weinig mee op

door
Burnley pakt weer punt, maar schiet er weinig mee op

Het was 'game day' in de Premier League. Er stonden maar liefst vijf duels op de planning. Onder meer Newcastle United en Burnley kwamen aan de bak. Hoe verging het hen?

LEES OOK: 'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Everton pakt belangrijk punt

Om 20u30 ontving Newcastle Everton, waar Onana in de basis stond. Isak bracht de thuisploeg op 1-0. Calvert-Lewis wist in het slot via de stip de 1-1 te scoren. Daar bleef het bij. In die andere partij op dit tijdstip gaf Nottingham Forest, met Sels onder de lat, Fulham partij. Hudson-Odoi en Wood zorgden nog voor het halfuur voor de 2-0. Het werd uiteindelijk nog 3-1 na doelpunten van Gibbs-White en Adarabioyo.

Draw voor Kompany

Om 20u45 vatte Burnley zijn thuismatch aan tegen Wolverhampton. De Clarets waren die eerste 45 minuten de gevaarlijkste ploeg. Ze hadden het beste van het spel en waren het meest dreigend, al verdedigde Wolves goed. Toch wist Bruun Larsen met een rake knal de verdiende 1-0 te scoren. Op slag van rust kreeg Wolves een vrije trap en wéér werd er slecht verdedigd. Aït-Nouri kopte volledig vrijstaand de 1-1 tegen de netten. Kompany zag het met lede ogen aan.

Na de koffie hield Muric Aït-Nouri al snel van de 1-2, maar ook Bruun Larsen kreeg een dot van een kans. Burnley was ook in de tweede helft baas en zocht volop naar de 2-1. Al trof Wolves nog de paal. In het slot kwam een gretige Benson nog in de ploeg, maar scoren lukte niet meer ondanks enkele mogelijkheden.

In het andere duel wist Bournemouth met 1-0 te winnen van Crystal Palace na een goal van Kluivert.

Om 21u15 ging Tottenham op bezoek bij West Ham United. Johnson bracht de bezoekers op 0-1, maar Zouma scoorde nog voor de rust tegen. Het bleef 1-1.

Gaat Burnley zich nog redden?

Meest recent

'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

24
24
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

11
11
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

38
38
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

107
107
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

136
136
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

127
127
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

140
140
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

18
18
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

61
61
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

364
364
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

9
9
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

362
362
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

83
83
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

93
93
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

792
792
Hein prikt naar Verhaeghe: "Zo moet een club bestuurd worden"

Het voetbaljaar 2025 is alweer zeer bewogen geweest. Dat was ook het geval bij Club Brugge, dat in ...

301
301
Neymar hakt knoop door en kiest club voor 2026

In 2026 zullen enkele grote namen knopen moeten doorhakken over hun toekomst. Voor Neymar moest die ...

41
41
Zorgen bij RWDM: imperium Textor brokkelt verder af

De voorbije weken doken er heel wat onrustwekkende verhalen op over de toestand bij RWDM Brussels. ...

128
128
Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Sinds zijn breuk met Annelien Coorevits bleef Deschacht regelmatig in de belangstelling. Er was een ...

153
153
Toni Kroos voorspelt enorme WK-sensatie

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard in grote mate in het teken staan van het WK in de Verenigde ...

119
119
'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

1331
1331
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

299
299
‘Ivanovic-stunt: dit detail zet Club Brugge op z’n kop’

De Club Brugge-fans dromen naar een spits die meteen scoort. Maar zodra Franjo Ivanović ter sprake ...

827
827
Renard moet fout herstellen: na jaar eindelijk vervanger?

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De fouten van het ...

228
228

Meer sportnieuws