Burnley pakt weer punt, maar schiet er weinig mee op

door
Burnley pakt weer punt, maar schiet er weinig mee op

Het was 'game day' in de Premier League. Er stonden maar liefst vijf duels op de planning. Onder meer Newcastle United en Burnley kwamen aan de bak. Hoe verging het hen?

Everton pakt belangrijk punt

Om 20u30 ontving Newcastle Everton, waar Onana in de basis stond. Isak bracht de thuisploeg op 1-0. Calvert-Lewis wist in het slot via de stip de 1-1 te scoren. Daar bleef het bij. In die andere partij op dit tijdstip gaf Nottingham Forest, met Sels onder de lat, Fulham partij. Hudson-Odoi en Wood zorgden nog voor het halfuur voor de 2-0. Het werd uiteindelijk nog 3-1 na doelpunten van Gibbs-White en Adarabioyo.

Draw voor Kompany

Om 20u45 vatte Burnley zijn thuismatch aan tegen Wolverhampton. De Clarets waren die eerste 45 minuten de gevaarlijkste ploeg. Ze hadden het beste van het spel en waren het meest dreigend, al verdedigde Wolves goed. Toch wist Bruun Larsen met een rake knal de verdiende 1-0 te scoren. Op slag van rust kreeg Wolves een vrije trap en wéér werd er slecht verdedigd. Aït-Nouri kopte volledig vrijstaand de 1-1 tegen de netten. Kompany zag het met lede ogen aan.

Na de koffie hield Muric Aït-Nouri al snel van de 1-2, maar ook Bruun Larsen kreeg een dot van een kans. Burnley was ook in de tweede helft baas en zocht volop naar de 2-1. Al trof Wolves nog de paal. In het slot kwam een gretige Benson nog in de ploeg, maar scoren lukte niet meer ondanks enkele mogelijkheden.

In het andere duel wist Bournemouth met 1-0 te winnen van Crystal Palace na een goal van Kluivert.

Om 21u15 ging Tottenham op bezoek bij West Ham United. Johnson bracht de bezoekers op 0-1, maar Zouma scoorde nog voor de rust tegen. Het bleef 1-1.

Gaat Burnley zich nog redden?

Meest recent

Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

4
4
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

52
52
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

83
83
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

131
131
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

259
259
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

103
103
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

76
76
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

36
36
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

46
46
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

26
26
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

131
131
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

94
94
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

50
50
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

85
85
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

369
369
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

129
129
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

537
537
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

595
595
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

84
84
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

384
384
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

249
249
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

313
313
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

104
104
CPL: Beveren niet af te stoppen, Seraing deelt zware tik uit

In de Challenger Pro League blijft de ongeslagen status van SK Beveren ook na 26 speeldagen intact. ...

77
77
Vanaken prikt naar Anderlecht: "Als je het voetbal bekijkt ..."

Club Brugge heeft zijn reeks van vier opeenvolgende competitiezeges zien stranden op eigen veld. Zo ...

604
604

Meer sportnieuws