Burnley pakt weer punt, maar schiet er weinig mee op

door
Burnley pakt weer punt, maar schiet er weinig mee op

Het was 'game day' in de Premier League. Er stonden maar liefst vijf duels op de planning. Onder meer Newcastle United en Burnley kwamen aan de bak. Hoe verging het hen?

Everton pakt belangrijk punt

Om 20u30 ontving Newcastle Everton, waar Onana in de basis stond. Isak bracht de thuisploeg op 1-0. Calvert-Lewis wist in het slot via de stip de 1-1 te scoren. Daar bleef het bij. In die andere partij op dit tijdstip gaf Nottingham Forest, met Sels onder de lat, Fulham partij. Hudson-Odoi en Wood zorgden nog voor het halfuur voor de 2-0. Het werd uiteindelijk nog 3-1 na doelpunten van Gibbs-White en Adarabioyo.

Draw voor Kompany

Om 20u45 vatte Burnley zijn thuismatch aan tegen Wolverhampton. De Clarets waren die eerste 45 minuten de gevaarlijkste ploeg. Ze hadden het beste van het spel en waren het meest dreigend, al verdedigde Wolves goed. Toch wist Bruun Larsen met een rake knal de verdiende 1-0 te scoren. Op slag van rust kreeg Wolves een vrije trap en wéér werd er slecht verdedigd. Aït-Nouri kopte volledig vrijstaand de 1-1 tegen de netten. Kompany zag het met lede ogen aan.

Na de koffie hield Muric Aït-Nouri al snel van de 1-2, maar ook Bruun Larsen kreeg een dot van een kans. Burnley was ook in de tweede helft baas en zocht volop naar de 2-1. Al trof Wolves nog de paal. In het slot kwam een gretige Benson nog in de ploeg, maar scoren lukte niet meer ondanks enkele mogelijkheden.

In het andere duel wist Bournemouth met 1-0 te winnen van Crystal Palace na een goal van Kluivert.

Om 21u15 ging Tottenham op bezoek bij West Ham United. Johnson bracht de bezoekers op 0-1, maar Zouma scoorde nog voor de rust tegen. Het bleef 1-1.

Gaat Burnley zich nog redden?

Meest recent

'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

3
3
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

12
12
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

120
120
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

51
51
Lapoussin vindt weer onderdak bij zeer verrassende club

Jarenlang was Loïc Lapoussin één van de smaakmakers op de Belgische velden. In ...

14
14
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

48
48
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

62
62
Godts speelt open kaart over selectie voor Rode Duivels

Binnen enkele weken maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

216
216
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

79
79
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

139
139
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

298
298
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

69
69
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

27
27
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

63
63
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

137
137
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

28
28
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

23
23
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

386
386
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

311
311
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

504
504
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

442
442
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

414
414
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

173
173
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

431
431

Meer sportnieuws