Burnley pakt weer punt, maar schiet er weinig mee op

door
Burnley pakt weer punt, maar schiet er weinig mee op

Het was 'game day' in de Premier League. Er stonden maar liefst vijf duels op de planning. Onder meer Newcastle United en Burnley kwamen aan de bak. Hoe verging het hen?

Everton pakt belangrijk punt

Om 20u30 ontving Newcastle Everton, waar Onana in de basis stond. Isak bracht de thuisploeg op 1-0. Calvert-Lewis wist in het slot via de stip de 1-1 te scoren. Daar bleef het bij. In die andere partij op dit tijdstip gaf Nottingham Forest, met Sels onder de lat, Fulham partij. Hudson-Odoi en Wood zorgden nog voor het halfuur voor de 2-0. Het werd uiteindelijk nog 3-1 na doelpunten van Gibbs-White en Adarabioyo.

Draw voor Kompany

Om 20u45 vatte Burnley zijn thuismatch aan tegen Wolverhampton. De Clarets waren die eerste 45 minuten de gevaarlijkste ploeg. Ze hadden het beste van het spel en waren het meest dreigend, al verdedigde Wolves goed. Toch wist Bruun Larsen met een rake knal de verdiende 1-0 te scoren. Op slag van rust kreeg Wolves een vrije trap en wéér werd er slecht verdedigd. Aït-Nouri kopte volledig vrijstaand de 1-1 tegen de netten. Kompany zag het met lede ogen aan.

Na de koffie hield Muric Aït-Nouri al snel van de 1-2, maar ook Bruun Larsen kreeg een dot van een kans. Burnley was ook in de tweede helft baas en zocht volop naar de 2-1. Al trof Wolves nog de paal. In het slot kwam een gretige Benson nog in de ploeg, maar scoren lukte niet meer ondanks enkele mogelijkheden.

In het andere duel wist Bournemouth met 1-0 te winnen van Crystal Palace na een goal van Kluivert.

Om 21u15 ging Tottenham op bezoek bij West Ham United. Johnson bracht de bezoekers op 0-1, maar Zouma scoorde nog voor de rust tegen. Het bleef 1-1.

Gaat Burnley zich nog redden?

Meest recent

Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

5
5
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

44
44
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

119
119
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

41
41
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

169
169
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

311
311
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

177
177
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

129
129
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

453
453
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

107
107
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

367
367
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

113
113
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

42
42
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

118
118
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

256
256
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

162
162
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

511
511
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

177
177
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

133
133
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

310
310
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

323
323
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

469
469
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

70
70
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

269
269
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

87
87

Meer sportnieuws