Burnley pakt weer punt, maar schiet er weinig mee op

98
Burnley pakt weer punt, maar schiet er weinig mee op

Het was 'game day' in de Premier League. Er stonden maar liefst vijf duels op de planning. Onder meer Newcastle United en Burnley kwamen aan de bak. Hoe verging het hen?

Everton pakt belangrijk punt

Om 20u30 ontving Newcastle Everton, waar Onana in de basis stond. Isak bracht de thuisploeg op 1-0. Calvert-Lewis wist in het slot via de stip de 1-1 te scoren. Daar bleef het bij. In die andere partij op dit tijdstip gaf Nottingham Forest, met Sels onder de lat, Fulham partij. Hudson-Odoi en Wood zorgden nog voor het halfuur voor de 2-0. Het werd uiteindelijk nog 3-1 na doelpunten van Gibbs-White en Adarabioyo.

Draw voor Kompany

Om 20u45 vatte Burnley zijn thuismatch aan tegen Wolverhampton. De Clarets waren die eerste 45 minuten de gevaarlijkste ploeg. Ze hadden het beste van het spel en waren het meest dreigend, al verdedigde Wolves goed. Toch wist Bruun Larsen met een rake knal de verdiende 1-0 te scoren. Op slag van rust kreeg Wolves een vrije trap en wéér werd er slecht verdedigd. Aït-Nouri kopte volledig vrijstaand de 1-1 tegen de netten. Kompany zag het met lede ogen aan.

Na de koffie hield Muric Aït-Nouri al snel van de 1-2, maar ook Bruun Larsen kreeg een dot van een kans. Burnley was ook in de tweede helft baas en zocht volop naar de 2-1. Al trof Wolves nog de paal. In het slot kwam een gretige Benson nog in de ploeg, maar scoren lukte niet meer ondanks enkele mogelijkheden.

In het andere duel wist Bournemouth met 1-0 te winnen van Crystal Palace na een goal van Kluivert.

Om 21u15 ging Tottenham op bezoek bij West Ham United. Johnson bracht de bezoekers op 0-1, maar Zouma scoorde nog voor de rust tegen. Het bleef 1-1.

Gaat Burnley zich nog redden?

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

17
17
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

41
41
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

103
103
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

78
78
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

112
112
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

193
193
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

95
95
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

114
114
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

114
114
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

99
99
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

67
67
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

38
38
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

176
176
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

116
116
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

55
55
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

65
65
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

28
28
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

287
287
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

80
80
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

125
125
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

107
107
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

115
115
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

347
347

Meer sportnieuws