Standard legt winteraanwinst nu al langer vast

174 stemmen
Standard legt winteraanwinst nu al langer vast

De schaamte van de play-downs werd nipt vermeden, maar na de 5-1 nederlaag tegen AA Gent dreigt Standard een mal figuur te slaan in de Europe Play-Offs. Aan de boorden van de Maas is het dan ook zoeken naar een lichtpuntje.

De afgang in Gent dreigt alvast grote gevolgen te hebben, want naar verluidt overweegt Ivan Leko om een aantal vaste titularissen aan de kant te schuiven. Wie echter wellicht niet hoeft te vrezen voor zijn plaats is Souleyman Doumbia.

LEES OOK: Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Standard beloont Doumbia

De 27-jarige Ivoriaan arriveerde in het slot van de wintermercato als vrije speler in Sclessin, waar hij op mum van tijd een vaste basisstek centraal achterin afdwong. Prestaties die de achtvoudig international nu al beloond ziet worden.

Via de officiële clubkanalen laten de Rouches namelijk weten dat Doumbia, die voordien slechts tot volgende zomer vastlag, zopas zijn kribbel heeft gezet onder een verbintenis die hem tot medio 2026 aan de Luikenaars zal verbinden.

Bouwsteen voor toekomst

De polyvalente linkspoot, die tevens op de flank uit de voeten kan, kwam tot dusver al negen keer in actie voor Standard. Het bestuur hoopt nu dus dat Doumbia straks ook een van de bouwstenen voor de nabije toekomst kan vormen.

De voormalige jeugdspeler van PSG pendelde de afgelopen jaren vooral tussen Italië en Zwitserland, alvorens nog een aantal ploegen in Frankrijk te verslijten. Nu heeft hij in Luik dus eindelijk opnieuw een vaste thuisbasis gevonden.

🚀

Doumbia is een topper naar JPL-normen

Meest recent

Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

22
22
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

15
15
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

43
43
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

69
69
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

143
143
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

28
28
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

187
187
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

159
159
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

28
28
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

32
32
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

133
133
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

233
233
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

60
60
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

201
201
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

196
196
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

274
274
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

107
107
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

425
425
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

606
606
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

152
152
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

240
240
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

321
321
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

165
165
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

303
303

Meer sportnieuws