Grote bedenking bij 'wederopstanding' Club: "Een raadsel"

911 stemmen
Grote bedenking bij 'wederopstanding' Club:

Club Brugge is er niet in geslaagd om zijn eerste wedstrijd in de Champions' Play-Offs te winnen. De derby tegen Cercle Brugge eindigde op 1-1. Op basis van de tweede periode verdiende Blauw-Zwart veel meer, de eerste periode was dan weer ondermaats.

De debuutwedstrijd van interim-coach Nicky Hayen werd er eentje met twee gezichten voor Club. In de tweede periode kwam het immers bijzonder dominant voor de dag en creëerde het heel wat kansen. Mits wat meer meeval in de afwerking had Blauw-Zwart toen met overschot de drie punten kunnen pakken.

De tweede helft bood dus heel wat elementen om op voort te bouwen. De eerste helft daarentegen was van een bedenkelijk niveau van Blauw-Zwart. De ploeg van Hayen had het duidelijk lastig met de hoge druk die de stadsgenoot zetten. De 1-0 van Kévin Denkey was dan ook verdiend voor Groen-Zwart.

LEES OOK: Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

Opvallend verval

In de aanvangsfase had de topschutter zich overigens al genadig getoond voor Club. Zo liet Denkey oog in oog met Nordin Jackers een enorme kans liggen. Het verschil tussen de twee helften was dus bijzonder groot bij Blauw-Zwart.

Analist Peter Vandenbempt vindt het dan ook opmerkelijk dat Club zo matig voor de dag kwam voor rust. "Naar verluidt is alles plots veel duidelijker bij Club Brugge. Plots weet iedereen nu - onder Hayen - wat hij moet doen. Maar dan is het mij toch een raadsel: hoe kun je dan zo slecht voetballen voor de rust en gedomineerd worden? Dat is toch wat vreemd", klinkt het bij Sporza.

Geen unicum

Club is dus zeker nog niet genezen. Want het grote verschil in niveau tussen de twee helften is niet uitzonderlijk dit seizoen. "Club voetbalde na de rust zo veel beter, sneller, vlotter en gretiger. Alleen: dat verhaal hebben we inmiddels al te veel gehoord dit seizoen. Ook onder Ronny Deila beloonde Club zich niet altijd wanneer het recht had op een overwinning en het niveau dat Club na de rust haalde, heeft het dit seizoen ook wel al gehaald", aldus Vandenbempt.

Club gaat nog meedoen voor de titel ...

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

149
149
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

33
33
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

37
37
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

104
104
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

102
102
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

70
70
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

127
127
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

52
52
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

155
155
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

131
131
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

170
170
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

383
383
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

255
255
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

826
826
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

502
502
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

547
547
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

387
387
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

709
709
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

348
348
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

545
545
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

140
140
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2252
2252
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

194
194

Meer sportnieuws