Witsel cruciaal voor Atlético, Vermeeren wéér genegeerd

door
Witsel cruciaal voor Atlético, Vermeeren wéér genegeerd

Axel Witsel heeft zich maandagavond van groot belang getoond bij Atlético Madrid. Met een doelpunt hielp hij zijn ploeg aan een felbevochten zege op het veld van Villarreal CF. In de Italiaanse Serie A liet leider Internazionale zich dan weer op geen enkel foutje betrappen.

LEES OOK: Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

La Liga

Nadat hij bij de Rode Duivels nog eens een volledige match kon afwerken, had Vermeeren ongetwijfeld gehoopt dat ook zijn minuten bij Atlético zouden toenemen. Dat bleek niet het geval. Ook tegen Villarreal moest de middenvelder andermaal een volledige match vanaf de zijlijn toekijken. Nochtans speelden Los Rojiblancos zeker geen wereldpartij.

Atlético was wel al vroeg op voorsprong gekomen. Na een corner werkte Witsel de bal met zijn krullenbos netjes binnen aan de verste paal. Maar de bezoekers konden die voorsprong niet verder uitbouwen. Vlak na rust maakte Sorloth (ex-AA Gent) er dan ook 1-1 van. Uiteindelijk was het Saul die in de 87ste minuut dan toch een zege afdwong voor de Madrilenen.

Door deze overwinning klimt Atlético weer naar de vierde plaats in het klassement. Het telt nu twee punten meer dan Athletic Bilbao, dat zondagavond met 2-0 verloor van Real Madrid. De volgende opdracht voor Witsel en co wordt de heenmatch in de Champions League tegen Borussia Dortmund. Komend weekend staat in Spanje immers in teken van de bekerfinale.

Serie A

Ook in Italië werd gevoetbald op paasmaandag. En leider Internazionale liet zich daarbij op geen enkel foutje betrappen. Via doelpunten van Dimarco en Sanchez werd zonder problemen gewonnen van laagvlieger Empoli. Door deze zege telt Inter alweer 14 punten meer dan eerste achtervolger AC Milan. De prosecco mag stilaan klaar gezet worden.

Witsel zou nog steeds een meerwaarde zijn voor de Rode Duivels ...

Meest recent

‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

12
12
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

65
65
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

30
30
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

27
27
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

159
159
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

57
57
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

28
28
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

112
112
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

125
125
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

191
191
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

458
458
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

113
113
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

93
93
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

421
421
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

116
116
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

158
158
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

426
426
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

238
238
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

228
228
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

270
270
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

81
81
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

127
127
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

210
210

Meer sportnieuws