'Club Brugge-titularis maakt meteen slechte beurt bij Hayen'

door
'Club Brugge-titularis maakt meteen slechte beurt bij Hayen'

Club Brugge heeft in zijn openingsmatch van de Champions' Play-Offs vrede moeten nemen met een 1-1-gelijkspel tegen Cercle Brugge. Op basis van een sterke tweede helft zat er nochtans veel meer in voor Blauw-Zwart. Toch stelden bepaalde spelers ook teleur.

Voor zijn debuutwedstrijd als interim-hoofdtrainer bij de Brugse A-ploeg, had Nicky Hayen enkele opvallende keuzes gemaakt in zijn basiself. Maxim De Cuyper en Andreas Skov Olsen, pas terug uit blessure, moesten bijvoorbeeld op de bank starten. Voorin kreeg Igor Thiago dan weer de steun van Michal Skoras en Antonio Nusa.

Die laatste bedankt alvast voor het vertrouwen met een meer dan degelijke prestatie. Zo was Nusa veruit de gevaarlijkste man bij Club Brugge. Mits wat meer meeval had het Noorse goudhaantje minstens één keer gescoord. Tot twee keer toe liet hij het doelhout trillen, daarnaast zag Nusa een doelpunt afgekeurd worden.

LEES OOK: Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Slordige Skoras

Indien de international nu ook fit kan blijven, zal hij zijn basisplek in de komende weken niet snel afstaan. Dat kon echter niet gezegd worden van Skoras. De Poolse winger staat vanwege zijn inzet hoog aangeschreven bij de achterban en ook het bestuur had hem de voorbije maanden graag meer in actie zien komen.

Maar zondag kon Skoras niet bewijzen waarom hij dat krediet verdient. Zo was hij vrij slordig in de acties, leed hij veel balverlies en liet de winger ook nog eens een grote kans liggen. "Skoras is een soort van publiekslieveling, maar als basisspeler is de Pool vooralsnog geen doorslaand succes", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

Hayen niet tevreden

Bij Het Nieuwsblad stelde men dan weer vast dat de aanvaller geen punten scoorde bij zijn nieuwe trainer. "Skoras kreeg nog wel een aai over de bol, maar Hayen – gekleed in jeansbroek en een nette pull – kan niet blij zijn geweest met zijn prestatie", oordeelde HNB. Het heeft er dan ook alle schijn van dat Skoras komende week tegen Anderlecht zijn basisplek weer mag inruilen voor Skov Olsen of zelfs Ferran Jutgla, die als invallers wél een goede beurt maakten bij Hayen.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Skoras dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

3
3
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

61
61
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

110
110
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

30
30
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

153
153
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

40
40
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

56
56
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

196
196
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

116
116
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

166
166
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

497
497
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

92
92
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

434
434
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

140
140
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

197
197
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

145
145
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

19
19
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

134
134
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

370
370
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

141
141
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

605
605
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

203
203
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

259
259
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

251
251
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

142
142

Meer sportnieuws