'Club Brugge-titularis maakt meteen slechte beurt bij Hayen'

door
'Club Brugge-titularis maakt meteen slechte beurt bij Hayen'

Club Brugge heeft in zijn openingsmatch van de Champions' Play-Offs vrede moeten nemen met een 1-1-gelijkspel tegen Cercle Brugge. Op basis van een sterke tweede helft zat er nochtans veel meer in voor Blauw-Zwart. Toch stelden bepaalde spelers ook teleur.

Voor zijn debuutwedstrijd als interim-hoofdtrainer bij de Brugse A-ploeg, had Nicky Hayen enkele opvallende keuzes gemaakt in zijn basiself. Maxim De Cuyper en Andreas Skov Olsen, pas terug uit blessure, moesten bijvoorbeeld op de bank starten. Voorin kreeg Igor Thiago dan weer de steun van Michal Skoras en Antonio Nusa.

Die laatste bedankt alvast voor het vertrouwen met een meer dan degelijke prestatie. Zo was Nusa veruit de gevaarlijkste man bij Club Brugge. Mits wat meer meeval had het Noorse goudhaantje minstens één keer gescoord. Tot twee keer toe liet hij het doelhout trillen, daarnaast zag Nusa een doelpunt afgekeurd worden.

LEES OOK: Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

Slordige Skoras

Indien de international nu ook fit kan blijven, zal hij zijn basisplek in de komende weken niet snel afstaan. Dat kon echter niet gezegd worden van Skoras. De Poolse winger staat vanwege zijn inzet hoog aangeschreven bij de achterban en ook het bestuur had hem de voorbije maanden graag meer in actie zien komen.

Maar zondag kon Skoras niet bewijzen waarom hij dat krediet verdient. Zo was hij vrij slordig in de acties, leed hij veel balverlies en liet de winger ook nog eens een grote kans liggen. "Skoras is een soort van publiekslieveling, maar als basisspeler is de Pool vooralsnog geen doorslaand succes", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

Hayen niet tevreden

Bij Het Nieuwsblad stelde men dan weer vast dat de aanvaller geen punten scoorde bij zijn nieuwe trainer. "Skoras kreeg nog wel een aai over de bol, maar Hayen – gekleed in jeansbroek en een nette pull – kan niet blij zijn geweest met zijn prestatie", oordeelde HNB. Het heeft er dan ook alle schijn van dat Skoras komende week tegen Anderlecht zijn basisplek weer mag inruilen voor Skov Olsen of zelfs Ferran Jutgla, die als invallers wél een goede beurt maakten bij Hayen.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Skoras dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

2
2
'Anderlecht gaat vol voor oude bekende'

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

18
18
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

94
94
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

28
28
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

512
512
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

57
57
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

55
55
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

287
287
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

68
68
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

334
334
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

368
368
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

55
55
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

169
169
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

146
146
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

81
81
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

39
39
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

271
271
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

48
48
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

124
124
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

320
320
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

237
237
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

312
312
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

733
733

Meer sportnieuws