Nieuw Mbappé-relletje: "Het is elke week hetzelfde"

door
Nieuw Mbappé-relletje:

Paris Saint-Germain heeft zondagavond een nieuwe stap richting de Franse landstitel gezet. Ondanks een rode kaart wonnen de Parijzenaars met 0-2 van rivaal Olympique Marseille. Achteraf ging het echter weer vooral over de wissel van Kylian Mbappé.

Nadat hij destijds op indrukwekkende wijze doorbrak bij AS Monaco, versierde Mbappé al snel een transfer naar het kapitaalkrachtige Paris Saint-Germain. Daar pakte Mbappé op de Champions League na zowat elke prijs die hij kon winnen. Maar in zowat elke transferperiode werd de aanvaller wel gelinkt aan een vertrek.

In het voorjaar van 2022 leek zijn transfer er eindelijk te komen. De Qatarese eigenaars van de Franse kampioen wist hem, via een royaal salaris, echter alsnog te overtuigen zijn aflopende contract te verlengen. Al tekende Mbappé toen wel voor slechts twee seizoenen bij.

LEES OOK: Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Geen vaste plek meer

Afgelopen zomer werd dan weer duidelijk dat hij geen beroep zal doen op de clausule die deze verbintenis automatisch met een nog een jaar zou verlengen. Bijgevolg komt hij na dit seizoen opnieuw transfervrij op de markt. En inmiddels liet de aanvaller aan PSG ook al weten dat hij zal vertrekken, allicht naar Real Madrid.

Sindsdien is zijn plekje in Parijs echter niet langer meer verzekerd. Coach Luis Enrique zette hem al regelmatig naast de basisploeg of haalt hem vroegtijdig naar de kant. Dat was zondagavond opnieuw het geval tegen Marseille, op het moment dat het slechts 0-1 stond.

Enrique is vragen beu

Aan zijn gezichtsuitdrukking te zien, was Mbappé niet bepaald gelukkig met deze wissel. Achteraf kreeg Enrique hier logischerwijs opnieuw vragen over. "Het is elke week hetzelfde liedje en dat is vermoeiend", sakkerde de Spanjaard. "Ik ben de coach, ik neem elke dag beslissingen en dat is wat ik ga toen tot mijn laatste dag bij PSG. Ik probeer altijd de beste oplossing te vinden voor de club. Soms kan ik het mis hebben, maar dat zal dan mijn keuze zijn."

Mbappé hoort bij de drie beste spelers ter wereld ...

Meest recent

'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

6
6
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

25
25
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

46
46
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

212
212
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

29
29
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

181
181
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

143
143
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

754
754
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

140
140
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

667
667
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

399
399
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

496
496
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

460
460
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

115
115
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

32
32
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

126
126
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

558
558
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

128
128
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

254
254
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

269
269
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

157
157
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

96
96
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

126
126
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

405
405

Meer sportnieuws