Nieuw Mbappé-relletje: "Het is elke week hetzelfde"

door
Nieuw Mbappé-relletje:

Paris Saint-Germain heeft zondagavond een nieuwe stap richting de Franse landstitel gezet. Ondanks een rode kaart wonnen de Parijzenaars met 0-2 van rivaal Olympique Marseille. Achteraf ging het echter weer vooral over de wissel van Kylian Mbappé.

Nadat hij destijds op indrukwekkende wijze doorbrak bij AS Monaco, versierde Mbappé al snel een transfer naar het kapitaalkrachtige Paris Saint-Germain. Daar pakte Mbappé op de Champions League na zowat elke prijs die hij kon winnen. Maar in zowat elke transferperiode werd de aanvaller wel gelinkt aan een vertrek.

In het voorjaar van 2022 leek zijn transfer er eindelijk te komen. De Qatarese eigenaars van de Franse kampioen wist hem, via een royaal salaris, echter alsnog te overtuigen zijn aflopende contract te verlengen. Al tekende Mbappé toen wel voor slechts twee seizoenen bij.

LEES OOK: Einde soap: Man City strikt absolute superster

Geen vaste plek meer

Afgelopen zomer werd dan weer duidelijk dat hij geen beroep zal doen op de clausule die deze verbintenis automatisch met een nog een jaar zou verlengen. Bijgevolg komt hij na dit seizoen opnieuw transfervrij op de markt. En inmiddels liet de aanvaller aan PSG ook al weten dat hij zal vertrekken, allicht naar Real Madrid.

Sindsdien is zijn plekje in Parijs echter niet langer meer verzekerd. Coach Luis Enrique zette hem al regelmatig naast de basisploeg of haalt hem vroegtijdig naar de kant. Dat was zondagavond opnieuw het geval tegen Marseille, op het moment dat het slechts 0-1 stond.

Enrique is vragen beu

Aan zijn gezichtsuitdrukking te zien, was Mbappé niet bepaald gelukkig met deze wissel. Achteraf kreeg Enrique hier logischerwijs opnieuw vragen over. "Het is elke week hetzelfde liedje en dat is vermoeiend", sakkerde de Spanjaard. "Ik ben de coach, ik neem elke dag beslissingen en dat is wat ik ga toen tot mijn laatste dag bij PSG. Ik probeer altijd de beste oplossing te vinden voor de club. Soms kan ik het mis hebben, maar dat zal dan mijn keuze zijn."

Mbappé hoort bij de drie beste spelers ter wereld ...

Meest recent

Nog een vertrekker bij Lommel, Club Luik haalt bekende naam

In de meeste landen is de transfermarkt intussen gesloten, maar Belgische clubs mogen nog transfers ...

20
20
De Cuyper stuurt Garcia boodschap: "Kan een troef zijn"

Nu het transfergeweld stilaan voorbij is, kunnen de Rode Duivels zich volledig focussen op de ...

68
68
Nieuwe investeerders Anderlecht? Harde kern legt eisen neer

Er lijken nog maar eens grote veranderingen op til te staan bij Anderlecht. Maandag kondigde Wouter ...

273
273
De bevestiging: Anderlecht verliest Dolberg aan Ajax

Anderlecht beleeft een uiterst woelige week. Het werd Europees uitgeschakeld door AEK Athene, ...

343
343
Benson versiert alsnog transfer, Twente laat Belg vertrekken

Burnley keerde dit seizoen terug in de Premier League, maar van de ploeg die Vincent Kompany er ...

51
51
Essevee pakt uit met ex-speler Juventus

Zulte Waregem kende een moeizaam seizoensbegin. Het pakte tot dusver slechts vier op achttien en is ...

80
80
Man City kondigt vertrek van nog een icoon aan

Bij Manchester City kenden ze deze zomer geen genade. Pep Guardiola zette zijn vernieuwingsoperatie ...

117
117
'Antwerp wrijft zich in handen en vangt nog meer'

In het slot van de mercato rinkelt de kassa nog stevig bij Antwerp. Maandagavond vestigde het nog ...

380
380
Anderlecht-fans woest op één man na Dolberg-nieuws

Het lijkt erop dat Anderlecht kort voor het einde van de zomermercato nog een sportieve mokerslag ...

1171
1171
'Beerschot krijgt géweldig nieuws: historische deal is rond'

Bij Beerschot zijn het zeer belangrijke dagen. De club wil misschien nog versterking halen, maar de ...

490
490
Antwerp haalt uit bij Standard, vertrek bij Lommel

In België loopt de mercato nog minder dan een week. Vandaag wisten Royal Antwerp FC en Lommel ...

316
316
'Dolberg trekt naar Ajax: dit zijn de transferdetails'

De kogel is door de kerk: Kasper Dolberg staat op het punt om RSC Anderlecht te verlaten. De Deense ...

1226
1226
Verhuurde JPL-spelers: aanvaller zorgt voor Ajax-debacle

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

47
47
Club Brugge gegijzeld: transferchantage slaat toe

Een spits van zes miljoen euro wordt aan de kant geschoven, een achttienjarige schuift door naar ...

1477
1477
Champions League-verrassing: Dimata maakt overstap

In landen als Turkije en Nederland is de transfermarkt ook nog open. Dat zorgt voor een aantal ...

60
60
KV Mechelen dumpt speler: transfer verrast fans

Daags nadat Rob Schoofs KV Mechelen heeft ingeruild voor Union SG, hebben de Maneblussers nog een ...

420
420
Transferklap: Union bezorgt Anderlecht kater

Bij STVV gaan ze nog miljoenendeals afronden. Bij RSC Anderlecht zullen ze (alweer) vloeken. De ...

835
835
'Standard verlost KRC Genk van overtollige ballast'

Marc Wilmots gaf maandag een woordje uitleg bij het vroegtijdje ontslag van Mircea Rednic. In ...

786
786
'Antwerp pakt miljoenen: Overmars haalt vervanger'

Heel even leek Antwerp een complete leegloop te kunnen vermijden, maar in het absolute slot van de ...

542
542
Alderweireld ontroert fans met woorden over kinderen

Toby Alderweireld is momenteel met 'voetbalpensioen'. Toch zit de voormalig speler van Antwerp ...

68
68
'AA Gent dumpt flop, Leko krijgt zin met 2 nieuwkomers'

Zowel voor als na het gelijkspel tegen Club Brugge wond Ivan Leko er afgelopen weekend geen doekjes ...

320
320
'Anderlecht ligt dwars: blijft Dolberg alsnog op post?'

In de late uurtjes van de zomermercato staat er bij RSC Anderlecht vooral nog uitgaand verkeer op ...

618
618
Vermeeren belandt direct in nachtmerrie bij Marseille

Arthur Vermeeren hoopte op een nieuwe start bij Olympique Marseille, maar botst daar op alles wat ...

400
400
'Kassa rinkelt: transfervuurwerk bij STVV & KV Mechelen'

In de grote competities sloot de transfermarkt maandag haar deuren, maar de Belgische clubs krijgen ...

830
830
Anderlecht bevestigt uppercut: Renard transfermarkt op

Terwijl het gerommel in de bestuurskamer de aandacht opeist is er ook op de transfermarkt nog heel ...

1090
1090

Meer sportnieuws