Nieuw Mbappé-relletje: "Het is elke week hetzelfde"

277 stemmen
Nieuw Mbappé-relletje:

Paris Saint-Germain heeft zondagavond een nieuwe stap richting de Franse landstitel gezet. Ondanks een rode kaart wonnen de Parijzenaars met 0-2 van rivaal Olympique Marseille. Achteraf ging het echter weer vooral over de wissel van Kylian Mbappé.

Nadat hij destijds op indrukwekkende wijze doorbrak bij AS Monaco, versierde Mbappé al snel een transfer naar het kapitaalkrachtige Paris Saint-Germain. Daar pakte Mbappé op de Champions League na zowat elke prijs die hij kon winnen. Maar in zowat elke transferperiode werd de aanvaller wel gelinkt aan een vertrek.

In het voorjaar van 2022 leek zijn transfer er eindelijk te komen. De Qatarese eigenaars van de Franse kampioen wist hem, via een royaal salaris, echter alsnog te overtuigen zijn aflopende contract te verlengen. Al tekende Mbappé toen wel voor slechts twee seizoenen bij.

LEES OOK: Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Geen vaste plek meer

Afgelopen zomer werd dan weer duidelijk dat hij geen beroep zal doen op de clausule die deze verbintenis automatisch met een nog een jaar zou verlengen. Bijgevolg komt hij na dit seizoen opnieuw transfervrij op de markt. En inmiddels liet de aanvaller aan PSG ook al weten dat hij zal vertrekken, allicht naar Real Madrid.

Sindsdien is zijn plekje in Parijs echter niet langer meer verzekerd. Coach Luis Enrique zette hem al regelmatig naast de basisploeg of haalt hem vroegtijdig naar de kant. Dat was zondagavond opnieuw het geval tegen Marseille, op het moment dat het slechts 0-1 stond.

Enrique is vragen beu

Aan zijn gezichtsuitdrukking te zien, was Mbappé niet bepaald gelukkig met deze wissel. Achteraf kreeg Enrique hier logischerwijs opnieuw vragen over. "Het is elke week hetzelfde liedje en dat is vermoeiend", sakkerde de Spanjaard. "Ik ben de coach, ik neem elke dag beslissingen en dat is wat ik ga toen tot mijn laatste dag bij PSG. Ik probeer altijd de beste oplossing te vinden voor de club. Soms kan ik het mis hebben, maar dat zal dan mijn keuze zijn."

Mbappé hoort bij de drie beste spelers ter wereld ...

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

17
17
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

21
21
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

51
51
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

89
89
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

62
62
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

93
93
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

377
377
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

217
217
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

65
65
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

375
375
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

127
127
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

763
763
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

117
117
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

108
108
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

87
87
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

207
207
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

385
385
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

354
354
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

580
580
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1023
1023
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws