Engelse pers fileert De Bruyne na titelclash met Arsenal

1698
Engelse pers fileert De Bruyne na titelclash met Arsenal

Dé topaffiche van het voorbije weekend op de Europese velden is uitgedraaid op een grote teleurstelling. Manchester City en Arsenal FC hielden het zondag immers op 0-0 na een erg matig duel. Ook Kevin De Bruyne kon daar weinig aan veranderen.

Voor aanvang van de Engelse titelclash werd reikhalzend uitgekeken naar de partij tussen City en Arsenal. Beide ploegen strijden immers volop voor de eindzege in het kampioenschap en staan doorgaans garant voor spectaculair en aanvallend voetbal. Bovendien waren de voorbije onderlinge duels telkens erg aantrekkelijk.

Maar dat was zondag dus niet het geval. Het werd een tactisch steekspel met een gebrek aan uitgespeelde doelkansen. Bovendien zaten er te veel slordigheden in het spel. Nochtans stond er meer dan voldoende kwaliteit tussen de lijnen. Ook De Bruyne was opnieuw van de partij.

LEES OOK: 'Man City machteloos: twee grootmachten contacteren Haaland'

Lastige avond KDB

De spelmaker had de twee voorbije interlands met de Rode Duivels nog uit voorzorg aan zich voorbij laten gaan. Maar was bij de hervatting van de competitie voldoende hersteld om weer in de basis te starten. KDB toonde ook voldoende goede wil, maar bleef onder zijn beste niveau hangen.

De reacties in de Engelse pers waren dan ook navenant. "Een jaar geleden was hij van vitaal belang in dit duel, maar dit keer zag hij af. Werd goed vastgezet door het compacte middenveld van Arsenal. Pas in de laatste 20 minuten kwam hij tot leven", stelt Manchester Evening News.

Te laat onder stoom

Ook The Guardian vond KDB pas in de slotfase op niveau. "Werd beter naarmate de wedstrijd vorderde. Voorzetten, vrije trappen en corners kwamen allemaal van hem, terwijl de Belg bleef proberen om de match open te breken." Volgens INews miste er dat tikkeltje extra. "Hij passte en probeerde, maar het ontbrak aan zijn gebruikelijke X-factor."

Soortgelijk geluid weerklinkt bij The Telegraph. "Het merendeel van City's beste momenten kwamen via hem, maar het ontbrak aan de laatste pass. Was altijd gevaarlijk, maar dit keer niet beslissend." Slotwoord is voor The Daily Mail. "Hij kwam niet op gang tot in het laatste kwart van de match. Zijn invloed nam toen toe en de Belg leek de meest waarschijnlijke om de match open te breken."

Wie wordt kampioen in Engeland?

Meest recent

Tzolis zorgt voor bizar moment: "Wat moet ik doen?"

Griekenland kwam na de zege in Duitsland donderdagavond bijzonder dicht bij een nieuwe stunt, maar ...

14
14
Eerst ruzie en nu dit: Van Bommel laat Duivels-icoon vallen

Eerst werd hij uitgefloten en ging hij bijna op de vuist. Nu laat ook Mark van Bommel hem links ...

145
145
"Zielig" - OHL Women halen keihard uit naar Deschacht en co

Olivier Deschacht is de voorbije dagen in een mediastorm beland. Aanleiding is een fragment uit de ...

23
23
Joos gooit 'droomscenario' City op tafel: "Met De Bruyne"

De voetbalwereld staat de laatste dagen in rep en roer nadat de Premier League bevestigde dat het ...

53
53
Verwachte 11: nog twee vraagtekens voor Van Bommel

Om 20u45 is het zover en staan de Rode Duivels voor hun derde opdracht in deze Nations League. Na ...

66
66
Club doet concurrentie gruwen: "Vanaken zal het niet zeggen, maar ..."

Club Brugge heeft de voorbije jaren een enorme financiële voorsprong genomen op de andere ...

476
476
Pijnlijke avond OHL Women: PSG vijf maatjes te groot

Terwijl de nationale ploegen aan zet zijn bij de mannen, loopt het clubvoetbal bij de dames gewoon ...

26
26
Portugal spoelt Ronaldo-soap door; Haaland en co koud gepakt

Donderdagavond is de derde speeldag van de Nations League op gang getrapt. Dat leverde enkele mooie ...

50
50
Oranje ontsnapt aan Griekse tragedie; eerste zege voor Klopp

Nederland heeft zijn eerste nederlaag onder bondscoach Xavi Hernandez nipt kunnen voorkomen. Tegen ...

116
116
Deschacht doorbreekt stilte na rel: "Ben toch geen monster?"

Olivier Deschacht heeft zich de nodige woede op de hals gehaald. De analist deed enkele bedenkelijke ...

106
106
Ongeziene basiself tegen Turkije? Van Bommel dropt hint

De Rode Duivels zijn behoorlijk goed begonnen aan hun Nations League-campagne. Maar om in de running ...

209
209
'Bayern profiteert bij City: Kompany lonkt naar ex-ploegmaat'

Nu het schuldig is bevonden aan liefst 114 inbreuken tegen de financiële regelgeving in het ...

306
306
Bruno baalt: Anderlecht slikt tegenvaller uit ziekenboeg

RSC Anderlecht heeft een meer dan behoorlijk eerste luik van het seizoen achter de rug. Maar vlak na ...

339
339
Verrassing imponeert bij Duivels: "Basisplaats afgedwongen"

De Rode Duivels hebben een goede start gemaakt onder bondscoach Mark van Bommel. Het geleverde spel ...

467
467
"Gênant" - Deschacht grond ingeboord na ophefmakende uitspraken

In de Womens Champions League neemt OH Leuven het donderdagavond op tegen Paris Saint-Germain. Die ...

122
122
‘Stankovic terug naar Brugge? Club broedt op straf plan’

Bij Inter krijgt Aleksandar Stankovic amper speeltijd, in Brugge missen ze hem elke week. Een ...

1135
1135
Onthuld: deze topbondscoach vangt het dikste jaarsalaris

Met Mark van Bommel kregen de Rode Duivels een nieuwe bondscoach met internationale weerklank. Maar ...

101
101
Duivel moet vrezen: "Dan heeft hij écht een probleem"

Ondanks de nederlaag tegen Frankrijk, kan Mark van Bommel tevreden zijn over zijn eerste tweeluik ...

430
430
POLL: Welke Duivels-spits aan de aftrap tegen Turkije?

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond in Luik op tegen Turkije. De verwachting is dat bondscoach ...

357
357
Manchester City op instorten: nog veel zwaardere sancties

Hoewel de club beweert bewijs van onschuld te hebben, ziet het er bijzonder slecht uit voor ...

416
416
Keiharde conclusie Lukaku: "Tegen de toplanden ..."

De Mark van Bommel-aanpak zorgt voorlopig voor het nodige enthousiasme bij de Rode Duivels. Maar ...

373
373
'Zeer opmerkelijke transferwending rond Jadon Sancho'

In 2021 legde Manchester United nog 85 miljoen euro op tafel om Jadon Sancho op tafel te leggen, ...

58
58
De Cat geeft dé reden voor zijn keuze voor Hoffenheim

In maart maakte hij nog zijn debuut als Rode Duivel, maar in de eerste selectie van Mark van Bommel ...

141
141
EK-ticket voor grijpen: Swerts benoemt groot werkpunt

Terwijl de Rode Duivels tijdens deze interlandperiode in de Nations League een nieuwe start nemen, ...

29
29
Van Bommel stuurt stevige waarschuwing voor Turkije

Mark van Bommel beleefde vorige week een droomdebuut als bondscoach van de Rode Duivels, want hij ...

176
176

Meer sportnieuws