Engelse pers fileert De Bruyne na titelclash met Arsenal

door
Engelse pers fileert De Bruyne na titelclash met Arsenal

Dé topaffiche van het voorbije weekend op de Europese velden is uitgedraaid op een grote teleurstelling. Manchester City en Arsenal FC hielden het zondag immers op 0-0 na een erg matig duel. Ook Kevin De Bruyne kon daar weinig aan veranderen.

Voor aanvang van de Engelse titelclash werd reikhalzend uitgekeken naar de partij tussen City en Arsenal. Beide ploegen strijden immers volop voor de eindzege in het kampioenschap en staan doorgaans garant voor spectaculair en aanvallend voetbal. Bovendien waren de voorbije onderlinge duels telkens erg aantrekkelijk.

Maar dat was zondag dus niet het geval. Het werd een tactisch steekspel met een gebrek aan uitgespeelde doelkansen. Bovendien zaten er te veel slordigheden in het spel. Nochtans stond er meer dan voldoende kwaliteit tussen de lijnen. Ook De Bruyne was opnieuw van de partij.

LEES OOK: Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Lastige avond KDB

De spelmaker had de twee voorbije interlands met de Rode Duivels nog uit voorzorg aan zich voorbij laten gaan. Maar was bij de hervatting van de competitie voldoende hersteld om weer in de basis te starten. KDB toonde ook voldoende goede wil, maar bleef onder zijn beste niveau hangen.

De reacties in de Engelse pers waren dan ook navenant. "Een jaar geleden was hij van vitaal belang in dit duel, maar dit keer zag hij af. Werd goed vastgezet door het compacte middenveld van Arsenal. Pas in de laatste 20 minuten kwam hij tot leven", stelt Manchester Evening News.

Te laat onder stoom

Ook The Guardian vond KDB pas in de slotfase op niveau. "Werd beter naarmate de wedstrijd vorderde. Voorzetten, vrije trappen en corners kwamen allemaal van hem, terwijl de Belg bleef proberen om de match open te breken." Volgens INews miste er dat tikkeltje extra. "Hij passte en probeerde, maar het ontbrak aan zijn gebruikelijke X-factor."

Soortgelijk geluid weerklinkt bij The Telegraph. "Het merendeel van City's beste momenten kwamen via hem, maar het ontbrak aan de laatste pass. Was altijd gevaarlijk, maar dit keer niet beslissend." Slotwoord is voor The Daily Mail. "Hij kwam niet op gang tot in het laatste kwart van de match. Zijn invloed nam toen toe en de Belg leek de meest waarschijnlijke om de match open te breken."

Wie wordt kampioen in Engeland?

Meest recent

Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

117
117
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

252
252
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

42
42
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

218
218
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

334
334
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

571
571
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

229
229
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

58
58
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

178
178
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

20
20
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

124
124
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1318
1318
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

99
99
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

604
604
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

56
56
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

124
124
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

163
163
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

165
165
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

282
282
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

153
153
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

118
118
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

98
98
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

345
345
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

43
43

Meer sportnieuws