Engelse pers fileert De Bruyne na titelclash met Arsenal

1698 stemmen
Engelse pers fileert De Bruyne na titelclash met Arsenal

Dé topaffiche van het voorbije weekend op de Europese velden is uitgedraaid op een grote teleurstelling. Manchester City en Arsenal FC hielden het zondag immers op 0-0 na een erg matig duel. Ook Kevin De Bruyne kon daar weinig aan veranderen.

Voor aanvang van de Engelse titelclash werd reikhalzend uitgekeken naar de partij tussen City en Arsenal. Beide ploegen strijden immers volop voor de eindzege in het kampioenschap en staan doorgaans garant voor spectaculair en aanvallend voetbal. Bovendien waren de voorbije onderlinge duels telkens erg aantrekkelijk.

Maar dat was zondag dus niet het geval. Het werd een tactisch steekspel met een gebrek aan uitgespeelde doelkansen. Bovendien zaten er te veel slordigheden in het spel. Nochtans stond er meer dan voldoende kwaliteit tussen de lijnen. Ook De Bruyne was opnieuw van de partij.

LEES OOK: 'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Lastige avond KDB

De spelmaker had de twee voorbije interlands met de Rode Duivels nog uit voorzorg aan zich voorbij laten gaan. Maar was bij de hervatting van de competitie voldoende hersteld om weer in de basis te starten. KDB toonde ook voldoende goede wil, maar bleef onder zijn beste niveau hangen.

De reacties in de Engelse pers waren dan ook navenant. "Een jaar geleden was hij van vitaal belang in dit duel, maar dit keer zag hij af. Werd goed vastgezet door het compacte middenveld van Arsenal. Pas in de laatste 20 minuten kwam hij tot leven", stelt Manchester Evening News.

Te laat onder stoom

Ook The Guardian vond KDB pas in de slotfase op niveau. "Werd beter naarmate de wedstrijd vorderde. Voorzetten, vrije trappen en corners kwamen allemaal van hem, terwijl de Belg bleef proberen om de match open te breken." Volgens INews miste er dat tikkeltje extra. "Hij passte en probeerde, maar het ontbrak aan zijn gebruikelijke X-factor."

Soortgelijk geluid weerklinkt bij The Telegraph. "Het merendeel van City's beste momenten kwamen via hem, maar het ontbrak aan de laatste pass. Was altijd gevaarlijk, maar dit keer niet beslissend." Slotwoord is voor The Daily Mail. "Hij kwam niet op gang tot in het laatste kwart van de match. Zijn invloed nam toen toe en de Belg leek de meest waarschijnlijke om de match open te breken."

Wie wordt kampioen in Engeland?

Meest recent

'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

12
12
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

262
262
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

23
23
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

34
34
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

247
247
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

387
387
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

465
465
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

746
746
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

96
96
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

514
514
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

48
48
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

95
95
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

129
129
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

89
89
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

141
141
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

370
370
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

693
693
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

291
291
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

488
488
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

399
399
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

222
222
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

102
102
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

97
97
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

166
166
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

186
186

Meer sportnieuws