Engelse pers fileert De Bruyne na titelclash met Arsenal

1698
Engelse pers fileert De Bruyne na titelclash met Arsenal

Dé topaffiche van het voorbije weekend op de Europese velden is uitgedraaid op een grote teleurstelling. Manchester City en Arsenal FC hielden het zondag immers op 0-0 na een erg matig duel. Ook Kevin De Bruyne kon daar weinig aan veranderen.

Voor aanvang van de Engelse titelclash werd reikhalzend uitgekeken naar de partij tussen City en Arsenal. Beide ploegen strijden immers volop voor de eindzege in het kampioenschap en staan doorgaans garant voor spectaculair en aanvallend voetbal. Bovendien waren de voorbije onderlinge duels telkens erg aantrekkelijk.

Maar dat was zondag dus niet het geval. Het werd een tactisch steekspel met een gebrek aan uitgespeelde doelkansen. Bovendien zaten er te veel slordigheden in het spel. Nochtans stond er meer dan voldoende kwaliteit tussen de lijnen. Ook De Bruyne was opnieuw van de partij.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Lastige avond KDB

De spelmaker had de twee voorbije interlands met de Rode Duivels nog uit voorzorg aan zich voorbij laten gaan. Maar was bij de hervatting van de competitie voldoende hersteld om weer in de basis te starten. KDB toonde ook voldoende goede wil, maar bleef onder zijn beste niveau hangen.

De reacties in de Engelse pers waren dan ook navenant. "Een jaar geleden was hij van vitaal belang in dit duel, maar dit keer zag hij af. Werd goed vastgezet door het compacte middenveld van Arsenal. Pas in de laatste 20 minuten kwam hij tot leven", stelt Manchester Evening News.

Te laat onder stoom

Ook The Guardian vond KDB pas in de slotfase op niveau. "Werd beter naarmate de wedstrijd vorderde. Voorzetten, vrije trappen en corners kwamen allemaal van hem, terwijl de Belg bleef proberen om de match open te breken." Volgens INews miste er dat tikkeltje extra. "Hij passte en probeerde, maar het ontbrak aan zijn gebruikelijke X-factor."

Soortgelijk geluid weerklinkt bij The Telegraph. "Het merendeel van City's beste momenten kwamen via hem, maar het ontbrak aan de laatste pass. Was altijd gevaarlijk, maar dit keer niet beslissend." Slotwoord is voor The Daily Mail. "Hij kwam niet op gang tot in het laatste kwart van de match. Zijn invloed nam toen toe en de Belg leek de meest waarschijnlijke om de match open te breken."

Wie wordt kampioen in Engeland?

Meest recent

Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

9
9
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

23
23
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

107
107
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

8
8
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

58
58
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

22
22
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

199
199
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

84
84
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

39
39
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

26
26
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

67
67
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

162
162
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

45
45
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

37
37
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

117
117
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

64
64
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

104
104
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

57
57
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

50
50
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

136
136
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

112
112
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

219
219

Meer sportnieuws