'Opvolger Klopp nabij: Liverpool zet grote stap richting nieuwe coach'

239 stemmen
'Opvolger Klopp nabij: Liverpool zet grote stap richting nieuwe coach'

Liverpool FC heeft zondag opnieuw beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Jürgen Klopp blijft dus op koers om Anfield te verlaten met een nieuwe landstitel op zak. Ondertussen speurt het bestuur al volop naar een opvolger voor de Duitse succescoach.

Klopp kreeg in 2015 de touwtjes in handen bij Liverpool en begon vervolgens aan een indrukwekkende prijzenjacht. Champions League, Premier League, FA Cup, League Cup, WK voor clubteams, ... met de Duitse trainer aan het roer werden bijna alle mogelijke prijzen gewonnen.

Ook dit seizoen is Liverpool weer sterk bezig. Het won inmiddels de League Cup, doet nog mee in de Europa League en staat eerste in de Premier League. Na 29 speeldagen heeft het respectievelijk 2 en 3 punten meer dan Arsenal FC en Manchester City.

LEES OOK: 'Liverpool helemaal los: stuntdeal bij Barça, bod van 115 mil'

Nieuwe favoriet

Desondanks maakte Klopp bekend dat hij na het seizoen vertrekt op Anfield. En dus moet een vervanger worden aangeduid. Lange tijd werd Xabi Alonso genoemd als topfavoriet, maar hij besloot bij Bayer Leverkusen te blijven. Het bestuur zou evenwel al twee andere opties in het vizier hebben.

Volgens The Times gelden Roberto De Zerbi en Ruben Amorim als de nieuwe favorieten voor de job op Anfield. Vooral die laatste zou een goede kansen maken op de job. De voormalige middenvelder levert dan ook al een tijdje goed werk af bij Sporting CP.

Opvolger al aangeduid

En de kansen van Liverpool op de komst van Amorim hebben inmiddels een flinke boost gekregen. Volgens The Sun staat de Portugees immers open voor een nieuw avontuur, zelfs al wordt hij kampioen met Sporting. Bovendien zou de club uit Lissabon al een geschikte vervanger op het oog hebben. Zo zou Anthony Barry volgens The Times bovenaan het lijstje staan.

De Engelsman was in het recente verleden nog actief als assistent-bondscoach bij de Rode Duivels en is momenteel een gewaardeerd assistent-trainer van Thomas Tuchel bij Bayern München. Mogelijk biedt Sporting hem nu een mooie kans op zijn eerste avontuur als volwaardig T1. Al zal Liverpool dan wel de afkoopclausule van zo'n 20 miljoen euro voor Amorim moeten ophoesten.

Liverpool wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club breekt de bank, grote plannen Genk'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

30
30
Cisse Sandra legt vertrek bij Club Brugge haarfijn uit

Cisse Sandra stond in de Supercup tegen Union SG nog in de basis bij Club Brugge, maar niet veel ...

40
40
‘KV Mechelen heeft absolute toptransfer binnen’

KV Mechelen is nog niet klaar op de zomermercato. Malinwa neemt het op speeldag 1 van de Jupiler Pro ...

44
44
‘Nieuwe dag, nieuw schandaal: affaire Infantino bij UEFA’

Gianni Infantino komt sinds het WK elke dag in de media. De grote baas van de FIFA werd afgeschoten ...

72
72
‘Jackpot KAA Gent: Europese topclub klopt aan’

De zomermercato loopt nog even door en dan is het ook voor de Belgische clubs zweten. Als ...

118
118
Praet onthult resem aanbiedingen: “Ik was verbaasd”

Dennis Praet maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar KV Mechelen, maar de middenvelder had ...

102
102
Club Brugge pakt ferm uit: miljoenentransfer afgerond

Club Brugge heeft na de competitiezege tegen KV Kortrijk zwaar uitgepakt op de zomermercato. ...

315
315
De Meyer speelt open kaart over in- en uitgaande transfers

Bij STVV zagen ze al een aantal spelers de club verlaten. En niet van de minste spelers. Trainer ...

43
43
Belgische topclubs vrezen: "De schrik van België"

Club Brugge zal met de komst van Jan Virgili weer zwaar uithalen. Hij kost 12 miljoen euro. Daarmee ...

684
684
Anderlecht 10 jaar zonder prijs: Bruno spreekt over ambities

Bij RSC Anderlecht beginnen ze het seizoen met een thuismatch tegen La Louvière. Het ...

169
169
'Bruno schuift met pionnen: groot slachtoffer in basiself'

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

337
337
'Liverpool helemaal los: stuntdeal bij Barça, bod van 115 mil'

Na een tegenvallend seizoen wil Liverpool FC in de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de ...

114
114
Potts debuteert bij Club: ploegmaats doen boekje open

Club Brugge heeft de competitie geopend met een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Kortrijk. Daarbij ...

761
761
Vermeeren forceert plots sensationele transferwending

Arthur Vermeeren leek bij RB Leipzig opnieuw op weg naar de uitgang. Enkele maanden later ligt alles ...

303
303
'Genk lanceert nieuw offensief: dríé extra aanwinsten'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. Ondertussen ...

689
689
Club Brugge heeft nieuw 'monster': kranten gaan uit hun dak

Club Brugge is foutloos aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Vrijdagavond ...

900
900
Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

90
90
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

646
646
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

889
889
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

133
133
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

380
380
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

635
635
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

238
238
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

536
536
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

208
208

Meer sportnieuws