Haaland met grond gelijk gemaakt: "Leek wel League Two-speler"

248 stemmen
Haaland met grond gelijk gemaakt:

De Engelse titelclash tussen Manchester City en Arsenal FC heeft zondagavond een muis gebaard. Zo eindigde een vrij matige wedstrijd uiteindelijk op 0-0. Ook een teleurstellende Erling Haaland kon daar geen verandering in brengen.

Aan de kwaliteit tussen de lijnen zal het nochtans niet gelegen hebben. Arsenal kon Bukayo Saka bijvoorbeeld recupereren, terwijl Gabriel Jesus voldoende fit was om te starten tegen zijn ex-ploeg. Bij City maakte Kevin De Bruyne dan weer zijn rentree na zijn afwezigheid in de voorbije interlands.

LEES OOK: 'Arsenal wil titel verlengen: monstersom voor PL-smaakmaker'

Onzichtbare Haaland

Ook Haaland startte gewoon in de basis bij de titelverdediger. Maar de o zo bejubelde topspits beleefde een non-match. De aanvaller kreeg geen enkele kans tussen de doelpalen en trapte een tweetal ballen naast. Maar ook in het veldspel was zijn meerwaarde erg beperkt.

Zo had de spits als aanspeelpunt een passinpercentage van nog geen 65%. Zijn eigen kansen creëren deed hij al helemaal niet. En Haaland slaagde er ook niet in om als aanspeelpunt goede acties te maken in functie van zijn ploegmaats.

Voetballend ondermaats

Achteraf werd hij dan ook hard aangepakt door analist Roy Keane. "Het was vandaag bijna alsof je naar een speler uit de League Two zat te kijken. Hij moet echt gaan werken aan zijn spel, hij moet een all-rounder worden", stelde de Ierse oud-middenvelder bij Sky Sports.

Vooral zijn beperkte impact op het veldspel zat Keane dwars. "Voor doel is hij één van de beste spelers ter wereld. Maar zijn algemene spel is zo zwak voor een speler van zijn niveau. Hij moet dat echt gaan verbeteren. Maar dat zal hem uiteindelijk wel lukken", besloot hij met een positieve noot.

Haaland wordt overschat ...

Meest recent

Antwerp heeft oude bekende helemaal beet

Bij Antwerp moesten ze deze zomer veel geduld tonen door de onzekere situatie op bestuursniveau. Met ...

44
44
'Club Brugge heeft volgende Braziliaanse parel op het oog'

Bij Club Brugge staat de teller tot dusver op drie nieuwe spelers deze zomer, al lijkt er met ...

100
100
'PSG heeft eerste topaanwinst van de zomer beet'

Afgelopen seizoen wist Paris Saint-Germain voor de tweede keer op rij de Champions League in de ...

25
25
Ronald Koeman brengt boodschap die iedereen diep raakt

Ronald Koeman heeft op Instagram een opvallend en emotioneel bericht gedeeld dat veel verder gaat ...

67
67
'Cercle krijgt toptalent ter beschikking van Monaco'

Een dikke week voor de start van de competitie is Cercle Brugge nog zeer druk in de weer op de ...

98
98
'Leegloop bij Union SG: vier sterkhouders vertrekken'

Union SG nam al afscheid van Christian Burgess en Kjell Scherpen, maar daar zal het niet stoppen. ...

172
172
'Sibierski rondt zeer bizarre transfer af'

Antoine Sibierski lijkt eindelijk een tandje bij te zetten op de transfermarkt. Oliver Antman werd ...

264
264
'Club Brugge haalt slag thuis: topclub haakt af na geweigerd bod'

Bij Club Brugge vertrekt er een halve basisploeg, waardoor de andere jongens wellicht geen transfer ...

352
352
KRC Genk in spoor van Club Brugge: héél straffe cijfers

KRC Genk is een club die al vele jaren enorme stappen voorwaarts zet. De transfer van Konstantinos ...

432
432
De Cat krijgt mokerslag: recordtransfer wordt gevangenis

Nathan De Cat is nog maar pas bij Hoffenheim, maar hij wordt meteen stevig aan banden gelegd. Zelfs ...

384
384
'Union SG verrast met komst ex-smaakmaker uit de JPL'

Union SG verkocht Kjell Scherpen aan Ipswich Town, dus er moet een nieuwe keeper naar het Dudenpark ...

147
147
Hoe Karetsas KRC Genk toch laat dromen van 40 miljoen euro

Konstantinos Karetsas zal weldra zijn transfer naar Borussia Dortmund afronden. KRC Genk passeert ...

124
124
Club Brugge neemt nieuwe start: andere aanpak is nodig

Club Brugge neemt het vrijdagavond in de supercup op tegen Union SG. Blauw-Zwart zal na vijf magere ...

659
659
Eerlijke Bruno speelt open kaart bij Anderlecht

D-day voor RSC Anderlecht. Winnen, op welke manier dan ook, is een must tegen Hammarby. De druk ...

270
270
'Anderlecht nu helemaal los: komst spelmaker in stroomversnelling'

RSC Anderlecht heeft zijn vierde zomeraanwinst binnen. Woensdagavond werd de Finse flankaanvaller ...

711
711
Club ziet transfer crashen: toptarget krijgt harde boodschap

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

614
614
Kompany kijkt op: drastische transferbeslissing Bayern

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

148
148
Witte rook: Anderlecht presenteert nieuwe topaanvaller

Nadat het eerder al versterking haalde voor de defensie en het middenveld, heeft RSC Anderlecht ook ...

798
798
Club haalt international binnen: transfersom valt lager uit

Club Brugge heeft zijn vierde aanwinst van de zomermercato zo goed als beet. Behoudens last-minute ...

500
500
Contract tot 2028: Janssen heeft opvallende nieuwe club

Met Vincent Janssen heeft de Jupiler Pro League één van zijn smaakmakers van de ...

125
125
Cercle strikt Belgische aanwinst, ook Charleroi versterkt middenveld

Nog anderhalve week te gaan en het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat van start. De ...

50
50
Onverwachte climax DAZN-soap: groot nieuws voor voetbalkijker

De Pro League kwam woensdag met groot nieuws naar buiten. Niet alleen onthulde het zijn nieuwe ...

737
737
'Club pakt fors uit: enorm bedrag voor vierde zomeraanwinst'

Club Brugge staat op punt om zijn achterhoede van een kwaliteitsinjectie te voorzien. Volgens ...

760
760
'Arsenal wil titel verlengen: monstersom voor PL-smaakmaker'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

207
207
‘Anderlecht slaat toe: geniale 10 met gouden linker’

Anderlecht zoekt deze zomer extra creativiteit en is daarbij op een opvallend spoor beland. Het ...

833
833

Meer sportnieuws