Haaland met grond gelijk gemaakt: "Leek wel League Two-speler"

248 stemmen
Haaland met grond gelijk gemaakt:

De Engelse titelclash tussen Manchester City en Arsenal FC heeft zondagavond een muis gebaard. Zo eindigde een vrij matige wedstrijd uiteindelijk op 0-0. Ook een teleurstellende Erling Haaland kon daar geen verandering in brengen.

Aan de kwaliteit tussen de lijnen zal het nochtans niet gelegen hebben. Arsenal kon Bukayo Saka bijvoorbeeld recupereren, terwijl Gabriel Jesus voldoende fit was om te starten tegen zijn ex-ploeg. Bij City maakte Kevin De Bruyne dan weer zijn rentree na zijn afwezigheid in de voorbije interlands.

LEES OOK: Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Onzichtbare Haaland

Ook Haaland startte gewoon in de basis bij de titelverdediger. Maar de o zo bejubelde topspits beleefde een non-match. De aanvaller kreeg geen enkele kans tussen de doelpalen en trapte een tweetal ballen naast. Maar ook in het veldspel was zijn meerwaarde erg beperkt.

Zo had de spits als aanspeelpunt een passinpercentage van nog geen 65%. Zijn eigen kansen creëren deed hij al helemaal niet. En Haaland slaagde er ook niet in om als aanspeelpunt goede acties te maken in functie van zijn ploegmaats.

Voetballend ondermaats

Achteraf werd hij dan ook hard aangepakt door analist Roy Keane. "Het was vandaag bijna alsof je naar een speler uit de League Two zat te kijken. Hij moet echt gaan werken aan zijn spel, hij moet een all-rounder worden", stelde de Ierse oud-middenvelder bij Sky Sports.

Vooral zijn beperkte impact op het veldspel zat Keane dwars. "Voor doel is hij één van de beste spelers ter wereld. Maar zijn algemene spel is zo zwak voor een speler van zijn niveau. Hij moet dat echt gaan verbeteren. Maar dat zal hem uiteindelijk wel lukken", besloot hij met een positieve noot.

Haaland wordt overschat ...

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

34
34
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

55
55
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

200
200
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

74
74
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

78
78
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

143
143
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

177
177
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

188
188
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

62
62
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

147
147
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

290
290
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

372
372
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

81
81
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

538
538
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

78
78
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

448
448
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

644
644
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

249
249
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

305
305
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

102
102
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

926
926
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

496
496
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

154
154
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

461
461
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

613
613

Meer sportnieuws