'Transfersom nog hoger: één struikelblok voor aanwinst Club'

door
'Transfersom nog hoger: één struikelblok voor aanwinst Club'

Het zijn drukke dagen voor de vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge. Momenteel wordt immers naarstig gezocht naar een nieuwe hoofdtrainer voor volgend seizoen. Ondertussen wordt ook al de komende zomermercato voorbereid.

Blauw-Zwart staat na het seizoen voor een kruispunt. Na jaren van trouwe dienst wordt immers definitief afscheid genomen van CEO Vincent Mannaert, die ook de sportieve leiding op zich nam. Dat takenpakket zal verdeeld worden onder een drietal personen.

Momenteel zoekt Club nog een 'Technical Director', die zich zal ontfermen over de A-kern. Maarten Dedobbeleer zal zich als 'Sports Director' bezig houden met de meer praktische kant. Het transferbeleid komt dan weer grotendeels in handen van 'Director of Football', Dévy Rigaux.

LEES OOK: Walgelijk incident na Chaleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Nieuwe middenvelder

Die laatste gaat dus enkele drukke maanden tegemoet. Want zodra de nieuwe T1 is vastgelegd, zullen de Bruggelingen zich op de transferplannen moeten starten. Zo dreigen bepaalde sterkhouders te vertrekken en moeten zij gepast vervangen worden. Ook een extra kwaliteitsinjectie is welgekomen.

En de eerste aanwinst lijkt inmiddels op komst. Zo raakte donderdag bekend dat Blauw-Zwart dicht bij de komst van Ardon Jashari staat. Deze 21-jarige Zwitser is een controlerende middenvelder die momenteel bij FC Luzern speelt. Hij geldt als één van de grotere talenten in zijn land.

Geen persoonlijk akkoord

Ook transferwatcher Sacha Tavolieri bevestigt het nieuws nu. Al ziet hij wel nog één struikelblok, zo moet er nog een akkoord worden gevonden over de persoonlijke voorwaarden. Maar bij Club heeft men vertrouwen dat dit geen grote problemen zal opleveren. Overigens zou de transfersom iets hoger uitvallen dan de eerder genoemde 5 miljoen euro. Zo maakt Tavolieri gewag van een slordige 6 miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen.

Club heeft vooral nood aan versterking in de defensie ...

Meest recent

Walgelijk incident na Chaleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

211
211
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

151
151
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

176
176
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

198
198
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

298
298
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

109
109
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

44
44
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

65
65
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

305
305
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

37
37
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

16
16
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

436
436
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

398
398
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

40
40
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

80
80
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

289
289
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

254
254
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

201
201
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

39
39
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

298
298
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

150
150
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

360
360
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

281
281
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

305
305
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65

Meer sportnieuws