'Transfersom nog hoger: één struikelblok voor aanwinst Club'

1186 stemmen
'Transfersom nog hoger: één struikelblok voor aanwinst Club'

Het zijn drukke dagen voor de vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge. Momenteel wordt immers naarstig gezocht naar een nieuwe hoofdtrainer voor volgend seizoen. Ondertussen wordt ook al de komende zomermercato voorbereid.

Blauw-Zwart staat na het seizoen voor een kruispunt. Na jaren van trouwe dienst wordt immers definitief afscheid genomen van CEO Vincent Mannaert, die ook de sportieve leiding op zich nam. Dat takenpakket zal verdeeld worden onder een drietal personen.

Momenteel zoekt Club nog een 'Technical Director', die zich zal ontfermen over de A-kern. Maarten Dedobbeleer zal zich als 'Sports Director' bezig houden met de meer praktische kant. Het transferbeleid komt dan weer grotendeels in handen van 'Director of Football', Dévy Rigaux.

LEES OOK: 'Anderlecht davert: eerste miljoenentransfer Sibierski'

Nieuwe middenvelder

Die laatste gaat dus enkele drukke maanden tegemoet. Want zodra de nieuwe T1 is vastgelegd, zullen de Bruggelingen zich op de transferplannen moeten starten. Zo dreigen bepaalde sterkhouders te vertrekken en moeten zij gepast vervangen worden. Ook een extra kwaliteitsinjectie is welgekomen.

En de eerste aanwinst lijkt inmiddels op komst. Zo raakte donderdag bekend dat Blauw-Zwart dicht bij de komst van Ardon Jashari staat. Deze 21-jarige Zwitser is een controlerende middenvelder die momenteel bij FC Luzern speelt. Hij geldt als één van de grotere talenten in zijn land.

Geen persoonlijk akkoord

Ook transferwatcher Sacha Tavolieri bevestigt het nieuws nu. Al ziet hij wel nog één struikelblok, zo moet er nog een akkoord worden gevonden over de persoonlijke voorwaarden. Maar bij Club heeft men vertrouwen dat dit geen grote problemen zal opleveren. Overigens zou de transfersom iets hoger uitvallen dan de eerder genoemde 5 miljoen euro. Zo maakt Tavolieri gewag van een slordige 6 miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen.

Club heeft vooral nood aan versterking in de defensie ...

Meest recent

Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

14
14
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

23
23
'Gesprekken lopen: grote JPL-comeback Carl Hoefkens'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

69
69
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

268
268
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

434
434
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

135
135
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

27
27
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

238
238
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

87
87
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

69
69
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

49
49
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

395
395
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

208
208
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

251
251
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

124
124
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

163
163
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

442
442
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

293
293
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

260
260
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

223
223
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

306
306
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

242
242
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

98
98
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

58
58
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

576
576

Meer sportnieuws