Fink, Smets & co weg bij STVV? Tateishi reageert

door
Fink, Smets & co weg bij STVV? Tateishi reageert

STVV gaat een drukke zomer tegemoet. De club zal wellicht heel wat aanbiedingen krijgen voor de topspelers en ook Thorsten Fink ligt onder een vergrootglas. Gaat er een leegloop volgen op Stayen?

LEES OOK: 'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

STVV werkt mee aan transfers

Matte Smets, Mathias Delorge, Jarne Steuckers en Aboubakary Koita worden gevolgd voor andere ploegen. Bij STVV willen ze meewerken aan transfers, wat financieel ook nodig is voor de club.

“Als er een bod komt, moet dat interessant zijn voor de speler en de club. Maar wij zullen geen spelers tegenhouden die een stap voorwaarts kunnen zetten. Onze trainer weet dat. Als er mensen vertrekken, dan zullen zij worden vervangen", stelt ceo Tateishi.

De Kanaries willen eigen talenten kansen blijven geven. "We gaan binnen onze eigen jeugd kijken. We gaan er geen namen op plakken. Het is de bedoeling dat we sportief niet gaan verzwakken."

Blijft Fink?

Tot slot is er het dossier van Thorsten Fink. STVV behoort tot de mooist voetballende ploegen van België. Fink maakte op en naast het veld veel indruk. Dat er interesse zal komen in hem is de logica zelve. 

"Onze coach ligt ook volgend jaar nog onder contract. Maar hij heeft ambitie, net als de spelers en de club. In het voetbal bestaat de kans altijd dat er mensen vertrekken. Misschien krijgt hij straks een aanbod dat hij niet kan weigeren? Op dit moment bereiden we het seizoen met hem voor", vertelde de Japanner nog bij TV Limburg.

Zal er een leegloop volgen bij STVV?

Meest recent

‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

211
211
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

74
74
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

167
167
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

157
157
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

417
417
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

143
143
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

68
68
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

189
189
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

64
64
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

381
381
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

169
169
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

63
63
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

39
39
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

66
66
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

164
164
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

104
104
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

60
60
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

246
246
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

107
107
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

78
78
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

260
260
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

161
161
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

1068
1068
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

254
254
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

559
559

Meer sportnieuws