Fink, Smets & co weg bij STVV? Tateishi reageert

342 stemmen
Fink, Smets & co weg bij STVV? Tateishi reageert

STVV gaat een drukke zomer tegemoet. De club zal wellicht heel wat aanbiedingen krijgen voor de topspelers en ook Thorsten Fink ligt onder een vergrootglas. Gaat er een leegloop volgen op Stayen?

LEES OOK: STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

STVV werkt mee aan transfers

Matte Smets, Mathias Delorge, Jarne Steuckers en Aboubakary Koita worden gevolgd voor andere ploegen. Bij STVV willen ze meewerken aan transfers, wat financieel ook nodig is voor de club.

“Als er een bod komt, moet dat interessant zijn voor de speler en de club. Maar wij zullen geen spelers tegenhouden die een stap voorwaarts kunnen zetten. Onze trainer weet dat. Als er mensen vertrekken, dan zullen zij worden vervangen", stelt ceo Tateishi.

De Kanaries willen eigen talenten kansen blijven geven. "We gaan binnen onze eigen jeugd kijken. We gaan er geen namen op plakken. Het is de bedoeling dat we sportief niet gaan verzwakken."

Blijft Fink?

Tot slot is er het dossier van Thorsten Fink. STVV behoort tot de mooist voetballende ploegen van België. Fink maakte op en naast het veld veel indruk. Dat er interesse zal komen in hem is de logica zelve. 

"Onze coach ligt ook volgend jaar nog onder contract. Maar hij heeft ambitie, net als de spelers en de club. In het voetbal bestaat de kans altijd dat er mensen vertrekken. Misschien krijgt hij straks een aanbod dat hij niet kan weigeren? Op dit moment bereiden we het seizoen met hem voor", vertelde de Japanner nog bij TV Limburg.

Zal er een leegloop volgen bij STVV?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

37
37
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

39
39
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

24
24
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

117
117
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

23
23
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

33
33
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

168
168
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

527
527
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

161
161
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

67
67
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

429
429
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

74
74
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

199
199
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

523
523
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

496
496
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

477
477
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

351
351
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

186
186
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

584
584
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

266
266
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1017
1017
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

324
324
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

658
658
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

471
471
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

151
151

Meer sportnieuws