Fink, Smets & co weg bij STVV? Tateishi reageert

342 stemmen
Fink, Smets & co weg bij STVV? Tateishi reageert

STVV gaat een drukke zomer tegemoet. De club zal wellicht heel wat aanbiedingen krijgen voor de topspelers en ook Thorsten Fink ligt onder een vergrootglas. Gaat er een leegloop volgen op Stayen?

LEES OOK: Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

STVV werkt mee aan transfers

Matte Smets, Mathias Delorge, Jarne Steuckers en Aboubakary Koita worden gevolgd voor andere ploegen. Bij STVV willen ze meewerken aan transfers, wat financieel ook nodig is voor de club.

“Als er een bod komt, moet dat interessant zijn voor de speler en de club. Maar wij zullen geen spelers tegenhouden die een stap voorwaarts kunnen zetten. Onze trainer weet dat. Als er mensen vertrekken, dan zullen zij worden vervangen", stelt ceo Tateishi.

De Kanaries willen eigen talenten kansen blijven geven. "We gaan binnen onze eigen jeugd kijken. We gaan er geen namen op plakken. Het is de bedoeling dat we sportief niet gaan verzwakken."

Blijft Fink?

Tot slot is er het dossier van Thorsten Fink. STVV behoort tot de mooist voetballende ploegen van België. Fink maakte op en naast het veld veel indruk. Dat er interesse zal komen in hem is de logica zelve. 

"Onze coach ligt ook volgend jaar nog onder contract. Maar hij heeft ambitie, net als de spelers en de club. In het voetbal bestaat de kans altijd dat er mensen vertrekken. Misschien krijgt hij straks een aanbod dat hij niet kan weigeren? Op dit moment bereiden we het seizoen met hem voor", vertelde de Japanner nog bij TV Limburg.

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren
55

Zal er een leegloop volgen bij STVV?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

52
52
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

9
9
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

39
39
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

21
21
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

78
78
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

107
107
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

25
25
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

42
42
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

55
55
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

242
242
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

148
148
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

37
37
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

196
196
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

137
137
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

132
132
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

89
89
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

412
412
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

326
326
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

128
128
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

127
127
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

92
92
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

32
32
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

162
162
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

194
194
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws