Tedesco trekt EK-conclusie na remise op Wembley

door
Tedesco trekt EK-conclusie na remise op Wembley

De laatste interland-periode in aanloop naar het Europees kampioenschap zit erop voor de Rode Duivels. Dinsdagavond werd die periode afgesloten met een 2-2-gelijkspel tegen Engeland. Op zich geen slecht resultaat, toch was de bondscoach niet helemaal tevreden.

De Engelsen moesten op Wembley weliswaar een pak vaste krachten missen, desondanks stond er nog een erg getalenteerde ploeg tussen de mijnen. De jonge Kobbie Mainoo heeft bijvoorbeeld een gouden toekomst voor zich, jongens als Jude Bellingham, Declan Rice en Phil Foden zijn nu al wereldtoppers.

Bovendien waren de Three Lions gebrand om zich te herpakken na de nederlaag van afgelopen weekend tegen Brazilië. Bij momenten was Engeland dan ook met voorsprong de betere ploeg. Maar het waren de bijzonder efficiënte Rode Duivels die tot twee keer toe op voorsprong konden komen. 

LEES OOK: Garcia geeft grove fout toe bij Duivels

Zure tegentreffer

België leek de 1-2 ook over de streep te gaan trekken. Maar in de allerlaatste minuut van de partij liep het alsnog fout. Na slecht verdedigend werk aan Belgische zijde, kwam Bellingham in de zestien in balbezit. En de sensatie van Real Madrid liet deze kans niet liggen: 2-2-eindstand.

Die late tegentreffer lang bondscoach Domenico Tedesco dan ook behoorlijk zwaar op de maag. "Als je zo laat in de wedstrijd nog op voorsprong staat, wil je winnen. Het was ook echt mogelijk om hier te winnen", baalde hij achteraf bij Het Laatste Nieuws.

Veel werk op de plank

Ondanks een degelijk resultaat op Wembley is Tedesco ook niet gerustgesteld voor het EK. Al leerde hij wel opnieuw heel wat bij. "We weten dat we nog werk hebben richting het EK, een pak werk zelfs", concludeerde hij. "We weten nu min of meer wat we kunnen verwachten. Er wachten ons een heleboel uitdagingen. Maar we kunnen terugblikken op een positief oefenkamp, met twee totaal verschillende matchen. Het was heel interessant."

Tedesco haalt voldoende uit deze selectie ...

Meest recent

Club Brugge geniet meer dan ooit van de 'poëet' van de JPL

Club Brugge speelt vanavond tegen La Louvière. Dat moet normaal een vlotte zege opleveren ...

59
59
Westerlo vindt oplossing: dure Bolat heeft nieuwe club

Sinan Bolat heeft een oplossing gevonden voor zijn uitzichtloze situatie. De ervaren doelman stond ...

12
12
Leko pakt uit met verrassende uitspraak over Antwerp

AA Gent neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. Een belangrijk duel om te zien waar beide ...

131
131
Veel werk voor Renard & co: vier héél dringende dossiers

Olivier Renard haalde in een van zijn vorige interviews uit naar Jesper Fredberg. Bepaalde ...

79
79
Toptransfer Zirkzee: droomduo met Rode Duivel?

Ondanks een tegenvallend eerste seizoen en de komst van heel wat aanvallende concurrentie, bleef ...

26
26
De Condé: "Beloofd dat hij nóóit nog in Genk-shirt speelt"

KRC Genk heeft een woelig einde van de mercato achter de rug wat betreft de spits-positie. Tolu ...

119
119
Anderlecht in lastig parket: drie opties voor Stroeykens

Het overwachte vertrek van Jan-Carlo Simic zorgde ervoor dat RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

244
244
'Barça bibbert: Frenkie kan plots exit nemen'

FC Barcelona wil dit seizoen een gooi doen naar de eindzege in de Champions League. Daarvoor rekenen ...

35
35
Club speelt met vuur: steunpilaar naar uitgang gewerkt?

Club Brugge maakt zich op voor een pittige tweede luik van het seizoen. In aanloop daarvan ...

260
260
Vrancken vol emotie na persoonlijk drama: "Ze was er altijd"

Het zijn enorm woelige tijden voor Wouter Vrancken. De coach van STVV doet het geweldig met de ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Straffe promotie Saelemaekers, Anderlecht slaat toe'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

208
208
‘Antwerp verrast met groot nieuws over Tribune 2’

Royal Antwerp FC kan bijna afscheid nemen van de stadionperikelen van de afgelopen jaren. The Great ...

370
370
Ruben Van Gucht in shock: 'Naam genoemd in grote drugszaak'

Ruben Van Gucht verscheen de laatste jaren al veelvuldig in het nieuws. Niet alleen omwille van zijn ...

141
141
Deschacht zet Anderlecht-fans stevig op hun plaats

Wouter Vandenhaute is weg bij RSC Anderlecht na aanhoudende kritiek van de supporters. De voorzitter ...

329
329
Boyata sprak met Belgische clubs: “Wraak op Club Brugge”

Dedryck Boyata verween sinds zijn komst bij Club Brugge volledig naar de achtergrond. De afgelopen ...

358
358
Gewezen toptalent droomt van Duivels: 'Beter dan KDB'

Er kloppen heel wat spelers op de deur van bondscoach Rudi Garcia. De concurrentie is dan ook enorm ...

179
179
Tolu Arokodare onthult grote frustratie bij KRC Genk

Tolu Arokodare maakte afgelopen zomermercato een knaltransfer naar Wolverhampton. De Engelse club ...

407
407
Cruciaal statement bij Standard over Homawoo: “Catastrofe”

De wedstrijd tussen KV Mechelen en Standard Luik werd overschaduwd door een angstig moment. ...

240
240
De Condé weigerde fenomenale miljoenenregen

KRC Genk kende een uitstekend zomermercato. Sportief is de kern versterkt en financieel maakten de ...

156
156
Gedurfde zet van Kompany: Bayern-sterren zien rood

Geen rotatie maar een rood licht: Kompany houdt vast aan zijn vaste elf. Gevolg: toppers in de rode ...

145
145
Fink laaiend enthousiast: "Gaat ons veel plezier bezorgen"

Tijden veranderen. KRC Genk trekt zondag als grote favoriet naar RSC Anderlecht en dat is de ...

130
130
Hasi luistert naar Renard/Borguet: "Geen leuke beslissing"

RSC Anderlecht zag een aantal spelers de club verlaten. Besnik Hasi baalde vooral, want hij hoopte ...

237
237
Bizarre deal Anderlecht: "Coucke danst nog op tafel"

RSC Anderlecht dreigde op een verlieslatende zomermercato af te stevenen. Maar de onverwachte ...

601
601
Marseille-fans reageren massaal na debuut Vermeeren

Arthur Vermeeren heeft vrijdagavond zijn debuut gemaakt namens Olympique Marseille. Als invaller ...

151
151
Verhaeghes bomdeal barst: Club volledig door het dak

Club Brugge haalde afgelopen zomer verschillende verse krachten in huis. Voorzitter Bart Verhaeghe ...

673
673

Meer sportnieuws