Tedesco trekt EK-conclusie na remise op Wembley

door
Tedesco trekt EK-conclusie na remise op Wembley

De laatste interland-periode in aanloop naar het Europees kampioenschap zit erop voor de Rode Duivels. Dinsdagavond werd die periode afgesloten met een 2-2-gelijkspel tegen Engeland. Op zich geen slecht resultaat, toch was de bondscoach niet helemaal tevreden.

De Engelsen moesten op Wembley weliswaar een pak vaste krachten missen, desondanks stond er nog een erg getalenteerde ploeg tussen de mijnen. De jonge Kobbie Mainoo heeft bijvoorbeeld een gouden toekomst voor zich, jongens als Jude Bellingham, Declan Rice en Phil Foden zijn nu al wereldtoppers.

Bovendien waren de Three Lions gebrand om zich te herpakken na de nederlaag van afgelopen weekend tegen Brazilië. Bij momenten was Engeland dan ook met voorsprong de betere ploeg. Maar het waren de bijzonder efficiënte Rode Duivels die tot twee keer toe op voorsprong konden komen. 

LEES OOK: Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Zure tegentreffer

België leek de 1-2 ook over de streep te gaan trekken. Maar in de allerlaatste minuut van de partij liep het alsnog fout. Na slecht verdedigend werk aan Belgische zijde, kwam Bellingham in de zestien in balbezit. En de sensatie van Real Madrid liet deze kans niet liggen: 2-2-eindstand.

Die late tegentreffer lang bondscoach Domenico Tedesco dan ook behoorlijk zwaar op de maag. "Als je zo laat in de wedstrijd nog op voorsprong staat, wil je winnen. Het was ook echt mogelijk om hier te winnen", baalde hij achteraf bij Het Laatste Nieuws.

Veel werk op de plank

Ondanks een degelijk resultaat op Wembley is Tedesco ook niet gerustgesteld voor het EK. Al leerde hij wel opnieuw heel wat bij. "We weten dat we nog werk hebben richting het EK, een pak werk zelfs", concludeerde hij. "We weten nu min of meer wat we kunnen verwachten. Er wachten ons een heleboel uitdagingen. Maar we kunnen terugblikken op een positief oefenkamp, met twee totaal verschillende matchen. Het was heel interessant."

Tedesco haalt voldoende uit deze selectie ...

Meest recent

Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

2
2
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

186
186
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

90
90
KRC Genk bijt zich in de vingers na pijnlijke beslissing

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

28
28
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

13
13
Hasi prijst zich gelukkig: Sikan lost twee problemen op

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

85
85
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

17
17
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

428
428
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

139
139
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

103
103
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

51
51
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

226
226
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

311
311
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

89
89
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

183
183
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

542
542
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

124
124
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

80
80
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

238
238
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

419
419
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

214
214
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

71
71
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

276
276
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

287
287

Meer sportnieuws