Zomers vertrek bij Antwerp? Janssen gooit kaarten op tafel

door
Zomers vertrek bij Antwerp? Janssen gooit kaarten op tafel

Antwerp FC opent aanstaande zaterdag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan RSC Anderlecht. Ondertussen wordt achter de schermen ongetwijfeld ook al het komende seizoen voorbereid. Zo belooft het een woelige zomer te worden op de Bosuil.

De sportieve leiding zal tijdens de komende mercato een selectie moeten samenstellen die in de komende jaargang weer kan meedoen voor de prijzen. Maar de middelen zijn beperkt. Bovendien zal Antwerp het moeten doen zonder de expertise en connecties van sportieve baas Marc Overmars, die nog enkele maanden geschorst is.

LEES OOK: Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Cruciaal gesprek

Nochtans zou een Overmars goed van pas zijn gekomen. RAFC dreigt immers opnieuw enkele belangrijke spelers te verliezen. Mandela Keita wordt bijvoorbeeld gelinkt aan een nieuwe stap hogerop, terwijl de overeenkomsten met verschillende huurspelers na het seizoen aflopen. En ook de toekomst van Vincent Janssen staat nog niet vast.

De Nederlandse aanvaller heeft nog een contract tot medio 2026, maar sluit niets op voorhand uit. "Elk jaar komt het gesprek met mijn zaakwaarnemer die me informeert over de interesse van clubs. Vorig seizoen heb ik meteen aangegeven: 'Neen. Klaar. Ik wil met Antwerp Champions League spelen.' Dit seizoen komt dat gesprek er weer. We zien wel hoe alles dan op tafel ligt", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Wat met Van Bommel?

Janssen geeft wel aan dat hij erg gelukkig is in Antwerpen en in principe ook wel wil blijven. Maar veel zal afhangen van wat er komende zomer allemaal beweegt. Zo is het bijvoorbeeld ook nog geen uitgemaakte zaak dat coach Mark van Bommel, ondanks zijn lopend contract, op post blijft.

Zijn landgenoot durft er zijn hand alvast niet voor in het vuur steken. "Ik denk inderdaad dat er iets te gebeuren staat, deze zomer, bij Antwerp. Op dit moment weet ik niet wat de trainer van plan is, maar op het einde van het seizoen is dat wel een vraag die ik hem wil stellen", aldus Janssen.

Indien Antwerp slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

16
16
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

14
14
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

119
119
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

201
201
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

35
35
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

140
140
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

177
177
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

51
51
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

134
134
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

49
49
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

26
26
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

331
331
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

436
436
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

378
378
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

52
52
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

39
39
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

304
304
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

334
334
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

309
309
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

315
315
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

260
260
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

107
107
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

363
363
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

707
707

Meer sportnieuws