Zomers vertrek bij Antwerp? Janssen gooit kaarten op tafel

door
Zomers vertrek bij Antwerp? Janssen gooit kaarten op tafel

Antwerp FC opent aanstaande zaterdag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan RSC Anderlecht. Ondertussen wordt achter de schermen ongetwijfeld ook al het komende seizoen voorbereid. Zo belooft het een woelige zomer te worden op de Bosuil.

De sportieve leiding zal tijdens de komende mercato een selectie moeten samenstellen die in de komende jaargang weer kan meedoen voor de prijzen. Maar de middelen zijn beperkt. Bovendien zal Antwerp het moeten doen zonder de expertise en connecties van sportieve baas Marc Overmars, die nog enkele maanden geschorst is.

LEES OOK: Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Cruciaal gesprek

Nochtans zou een Overmars goed van pas zijn gekomen. RAFC dreigt immers opnieuw enkele belangrijke spelers te verliezen. Mandela Keita wordt bijvoorbeeld gelinkt aan een nieuwe stap hogerop, terwijl de overeenkomsten met verschillende huurspelers na het seizoen aflopen. En ook de toekomst van Vincent Janssen staat nog niet vast.

De Nederlandse aanvaller heeft nog een contract tot medio 2026, maar sluit niets op voorhand uit. "Elk jaar komt het gesprek met mijn zaakwaarnemer die me informeert over de interesse van clubs. Vorig seizoen heb ik meteen aangegeven: 'Neen. Klaar. Ik wil met Antwerp Champions League spelen.' Dit seizoen komt dat gesprek er weer. We zien wel hoe alles dan op tafel ligt", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Wat met Van Bommel?

Janssen geeft wel aan dat hij erg gelukkig is in Antwerpen en in principe ook wel wil blijven. Maar veel zal afhangen van wat er komende zomer allemaal beweegt. Zo is het bijvoorbeeld ook nog geen uitgemaakte zaak dat coach Mark van Bommel, ondanks zijn lopend contract, op post blijft.

Zijn landgenoot durft er zijn hand alvast niet voor in het vuur steken. "Ik denk inderdaad dat er iets te gebeuren staat, deze zomer, bij Antwerp. Op dit moment weet ik niet wat de trainer van plan is, maar op het einde van het seizoen is dat wel een vraag die ik hem wil stellen", aldus Janssen.

Indien Antwerp slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

3
3
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

34
34
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

143
143
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

120
120
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

176
176
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

34
34
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

213
213
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

324
324
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

318
318
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

111
111
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

210
210
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

126
126
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

324
324
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

106
106
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

46
46
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

92
92
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

402
402
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

364
364
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

35
35
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

197
197
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

284
284
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

468
468
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

368
368
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

34
34

Meer sportnieuws