Zomers vertrek bij Antwerp? Janssen gooit kaarten op tafel

653 stemmen
Zomers vertrek bij Antwerp? Janssen gooit kaarten op tafel

Antwerp FC opent aanstaande zaterdag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan RSC Anderlecht. Ondertussen wordt achter de schermen ongetwijfeld ook al het komende seizoen voorbereid. Zo belooft het een woelige zomer te worden op de Bosuil.

De sportieve leiding zal tijdens de komende mercato een selectie moeten samenstellen die in de komende jaargang weer kan meedoen voor de prijzen. Maar de middelen zijn beperkt. Bovendien zal Antwerp het moeten doen zonder de expertise en connecties van sportieve baas Marc Overmars, die nog enkele maanden geschorst is.

LEES OOK: TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

Cruciaal gesprek

Nochtans zou een Overmars goed van pas zijn gekomen. RAFC dreigt immers opnieuw enkele belangrijke spelers te verliezen. Mandela Keita wordt bijvoorbeeld gelinkt aan een nieuwe stap hogerop, terwijl de overeenkomsten met verschillende huurspelers na het seizoen aflopen. En ook de toekomst van Vincent Janssen staat nog niet vast.

De Nederlandse aanvaller heeft nog een contract tot medio 2026, maar sluit niets op voorhand uit. "Elk jaar komt het gesprek met mijn zaakwaarnemer die me informeert over de interesse van clubs. Vorig seizoen heb ik meteen aangegeven: 'Neen. Klaar. Ik wil met Antwerp Champions League spelen.' Dit seizoen komt dat gesprek er weer. We zien wel hoe alles dan op tafel ligt", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Wat met Van Bommel?

Janssen geeft wel aan dat hij erg gelukkig is in Antwerpen en in principe ook wel wil blijven. Maar veel zal afhangen van wat er komende zomer allemaal beweegt. Zo is het bijvoorbeeld ook nog geen uitgemaakte zaak dat coach Mark van Bommel, ondanks zijn lopend contract, op post blijft.

Zijn landgenoot durft er zijn hand alvast niet voor in het vuur steken. "Ik denk inderdaad dat er iets te gebeuren staat, deze zomer, bij Antwerp. Op dit moment weet ik niet wat de trainer van plan is, maar op het einde van het seizoen is dat wel een vraag die ik hem wil stellen", aldus Janssen.

🚀

Indien Antwerp slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

30
30
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

241
241
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

41
41
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

96
96
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

79
79
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

72
72
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

273
273
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

56
56
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

349
349
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

567
567
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

221
221
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

278
278
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

88
88
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

837
837
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

462
462
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

142
142
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

438
438
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

555
555
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

77
77
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

105
105
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

207
207
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

55
55
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

470
470
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

469
469
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

137
137

Meer sportnieuws