TRANSFERUURTJE: 'Club en Anderlecht willen JPL-revelatie, monsterbod Lewandowski'

933 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club en Anderlecht willen JPL-revelatie, monsterbod Lewandowski'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Jupiler Pro League

Club Brugge en RSC Anderlecht zouden hun zinnen hebben gezet op één van de revelaties uit de eigen Jupiler Pro League. Turkse media berichten dat namelijk dat Paars-Wit en Blauw-Zwart hun oog hebben laten vallen op Emin Bayram. De 20-jarige centrale verdediger wordt door de Turkse topclub Galatasaray uitgeleend aan KVC Westerlo en daar laat hij een goede indruk achter. Bij zijn moederclub oogt zijn toekomst echter onzeker, een permanente transfer in de zomer is dus allerminst uitgesloten.

Bij Club Brugge wordt dus al volop gespeurd naar versterking voor het volgende seizoen. Maar Blauw-Zwart zal wellicht ook enkele spelers verliezen. Zo blijft Antonio Nusa ondanks de soap met Brentford FC, een gegeerde speler op de transfermarkt. Volgens Engelse bronnen blijft Tottenham Hotspur bijvoorbeeld zijn ontwikkeling van dichtbij volgen. Van een concreet bod op de Noorse international is voorlopig wel nog geen sprake.

De eerste uitgaande zomertransfer bij Antwerp FC lijkt inmiddels vast te staan. Bij SudPresse weet men namelijk dat RWDM van plan is om de aankoopoptie op middenvelder Pierre Dwomoh te lichten. De middenvelder zou voor zo'n één miljoen euro definitief overstappen naar de Brusselse club. Een aardig bedrag, al maakt Antwerp wel nog steeds verlies. In 2021 werd immers een slordige 2 miljoen euro neergeteld om Dwomoh over te nemen van KRC Genk.

Buitenland

Robert Lewandowski zou een bijzonder lucratieve transfer kunnen maken. Volgens Mundo Deportivo zou één van de Saudische topclubs hem een salaris van ruim 100 miljoen euro per jaar willen aanbieden. Een krankzinnig bedrag, desondanks lijken de Saudi's voorlopig achter het net te vissen. Zo zou Lewandowski gewoon bij FC Barcelona willen blijven voetballen.

Leander Dendoncker heeft een nieuwe transferdomper geïncasseerd. Transferexpert Fabrizio Romano bevestigt immers het nieuws dat SSC Napoli de aankoopoptie in zijn huurcontract niet zal lichten. Na het seizoen keert het Anderlecht-product dus terug naar Aston Villa. Daar lijkt hij echter geen toekomst meer te hebben, wellicht volgt in de zomermercato een nieuwe transfer.

Jürgen Klopp vertrekt na het seizoen bij Liverpool FC en mogelijk volgen ook enkele spelers zijn voorbeeld. Volgens The Sun kunnen jongens als Mohamed Salah, Virgil van Dijk en Trent Alexander-Arnold, die hun laatste contractjaar ingaan, hun huidige coach wel eens volgen naar de uitgang. Ook tweede doelman Caoimhin Kelleher zou voor een nieuwe uitdaging kunnen kiezen.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste defensie volgens u?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

13
13
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

130
130
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

25
25
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

19
19
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

50
50
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

91
91
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

171
171
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

690
690
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

130
130
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

214
214
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

171
171
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

156
156
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

270
270
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

41
41
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

48
48
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

182
182
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

519
519
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

255
255
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

238
238
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

142
142
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

91
91
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

474
474
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

347
347
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

154
154
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

145
145

Meer sportnieuws