TRANSFERUURTJE: 'Club en Anderlecht willen JPL-revelatie, monsterbod Lewandowski'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club en Anderlecht willen JPL-revelatie, monsterbod Lewandowski'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Jupiler Pro League

Club Brugge en RSC Anderlecht zouden hun zinnen hebben gezet op één van de revelaties uit de eigen Jupiler Pro League. Turkse media berichten dat namelijk dat Paars-Wit en Blauw-Zwart hun oog hebben laten vallen op Emin Bayram. De 20-jarige centrale verdediger wordt door de Turkse topclub Galatasaray uitgeleend aan KVC Westerlo en daar laat hij een goede indruk achter. Bij zijn moederclub oogt zijn toekomst echter onzeker, een permanente transfer in de zomer is dus allerminst uitgesloten.

Bij Club Brugge wordt dus al volop gespeurd naar versterking voor het volgende seizoen. Maar Blauw-Zwart zal wellicht ook enkele spelers verliezen. Zo blijft Antonio Nusa ondanks de soap met Brentford FC, een gegeerde speler op de transfermarkt. Volgens Engelse bronnen blijft Tottenham Hotspur bijvoorbeeld zijn ontwikkeling van dichtbij volgen. Van een concreet bod op de Noorse international is voorlopig wel nog geen sprake.

De eerste uitgaande zomertransfer bij Antwerp FC lijkt inmiddels vast te staan. Bij SudPresse weet men namelijk dat RWDM van plan is om de aankoopoptie op middenvelder Pierre Dwomoh te lichten. De middenvelder zou voor zo'n één miljoen euro definitief overstappen naar de Brusselse club. Een aardig bedrag, al maakt Antwerp wel nog steeds verlies. In 2021 werd immers een slordige 2 miljoen euro neergeteld om Dwomoh over te nemen van KRC Genk.

Buitenland

Robert Lewandowski zou een bijzonder lucratieve transfer kunnen maken. Volgens Mundo Deportivo zou één van de Saudische topclubs hem een salaris van ruim 100 miljoen euro per jaar willen aanbieden. Een krankzinnig bedrag, desondanks lijken de Saudi's voorlopig achter het net te vissen. Zo zou Lewandowski gewoon bij FC Barcelona willen blijven voetballen.

Leander Dendoncker heeft een nieuwe transferdomper geïncasseerd. Transferexpert Fabrizio Romano bevestigt immers het nieuws dat SSC Napoli de aankoopoptie in zijn huurcontract niet zal lichten. Na het seizoen keert het Anderlecht-product dus terug naar Aston Villa. Daar lijkt hij echter geen toekomst meer te hebben, wellicht volgt in de zomermercato een nieuwe transfer.

Jürgen Klopp vertrekt na het seizoen bij Liverpool FC en mogelijk volgen ook enkele spelers zijn voorbeeld. Volgens The Sun kunnen jongens als Mohamed Salah, Virgil van Dijk en Trent Alexander-Arnold, die hun laatste contractjaar ingaan, hun huidige coach wel eens volgen naar de uitgang. Ook tweede doelman Caoimhin Kelleher zou voor een nieuwe uitdaging kunnen kiezen.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste defensie volgens u?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

108
108
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

16
16
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

16
16
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

255
255
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

246
246
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

102
102
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

86
86
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

64
64
'Club Brugge in nesten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

151
151
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

308
308
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

180
180
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

88
88
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

31
31
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

224
224
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

253
253
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

404
404
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

375
375
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

258
258
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

41
41
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

151
151
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

127
127
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

48
48
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

183
183
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

88
88
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

373
373
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

97
97

Meer sportnieuws