Riemer voorspelt toptransfer voor Anderlecht

1115
Riemer voorspelt toptransfer voor Anderlecht

RSC Anderlecht zag tijdens de huidige interland-break weer heel wat internationals uitstromen. Het merendeel daarvan meldde zich bij de nationale selectie van Denemarken. Zo ook Kasper Dolberg, die nochtans niet onomstreden is in eigen land.

In de zoektocht naar een nieuwe spits, belandde CEO Sports Jesper Fredberg afgelopen zomer bij zijn landgenoot Dolberg. Die had destijds op jonge leeftijd indruk gemaakt bij Ajax. Maar mede door het nodige blessureleed bleef hij bij OGC Nice onder de verwachting. Ook uitleenbeurten aan AS Roma en TSG Hoffenheim waren geen succes.

En dus kon Anderlecht zijn slag slaan. Uiteindelijk werd Dolberg overgenomen van Nice voor een slordige vijf miljoen euro. Dat bleek voorlopig een degelijke investering. Dolberg werd al snel aangeduid als de eerste spits bij Paars-Wit en bedankte voor het vertrouwen met een dertiental competitiedoelpunten.

LEES OOK: Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Kritiek van Gravesen

Door die prestaties versierde Dolberg opnieuw een plek bij de nationale ploeg. Maar in eigen land is niet iedereen het eens met die selectie. Thomas Gravesen, oud-speler van onder meer Real Madrid, liet onlangs bijvoorbeeld dat Dolberg geen recht heeft om momenteel in de nationale selectie te zitten.

Zijn coach Brian Riemer heeft echter een totaal andere mening. "Ik denk dat Dolberg en Rasmus Højlund (Manchester United) de twee beste spitsen zijn die we momenteel in Denemarken hebben. In mijn ogen bestaat daar geen discussie over", klinkt het bij Bold.dk. "Kasper is op veel vlakken een vrij complete spits. Hij is relatief snel, heeft een extreme lichaamsbouw om de bal bij te houden en een formidabele techniek."

Terug naar topcompetitie

Ondanks die kwaliteiten lukte het Dolberg voorlopig niet om door te breken in een Europese topcompetitie. Maar op zijn 26ste heeft hij nog enkele jaren om daar verandering in te brengen. Riemer verwacht dan ook dat zijn speerpunt vroeg of laat een nieuwe stap zal zetten. "Kasper heeft een proces doorlopen. In de voorbije twee à drie jaar was dat misschien niet optimaal, maar nu heeft hij zichzelf terug gevonden. Eerlijk gezegd denk ik dat La Liga of de Premier League zijn doel is. En ik ben zeker dat hij daar weer zal eindigen."

Dolberg hoort bij de vijf beste spitsen in de JPL ...

Meest recent

Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

4
4
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

41
41
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

62
62
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

42
42
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

112
112
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

152
152
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

69
69
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

178
178
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

86
86
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

162
162
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

185
185
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

45
45
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

75
75
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

368
368
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

257
257
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

208
208
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

969
969
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

388
388
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

161
161
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

203
203
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

101
101
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

232
232
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

282
282

Meer sportnieuws