'Vertrek door grote poort: knaltransfer Lautaro Martinez'

307
'Vertrek door grote poort: knaltransfer Lautaro Martinez'

In de Italiaanse Serie A is het slechts een kwestie van tijd alvorens Internazionale zich mathematisch verzekert van de Scudetto. Dat hebben de Milanezen voor een aanzienlijk deel aan Lautaro Martinez te danken. Maar de Argentijnse topschutter kiest in de zomer mogelijk voor een nieuw avontuur.

Vorig seizoen schopte Inter het nog tot de finale van de Champions League. In eigen land moest de ploeg van coach Simone Inzaghi echter duidelijk zijn meerdere erkennen in SSC Napoli. In de huidige jaargang hebben de Milanezen evenwel opnieuw de macht gegrepen in de Serie A.

Na 29 speeldagen heeft Inter nog maar één competitieduel verloren. Het staat daardoor comfortabel aan de leiding met 14 punten voorsprong op stadsrivaal AC Milan. De Italiaanse titel is dus binnen handbereik voor de Nerazzurri. En daar heeft Martinez een groot aandeel in.

LEES OOK: Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Capocannoniere

De Argentijnse international werd destijds op relatief jonge leeftijd weggeplukt bij Racing Club. Hij kreeg meteen volop zijn kans bij de eerste ploeg, maar zijn impact was in eerste instantie relatief beperkt. Aan de zijde van Romelu Lukaku ontbolsterde hij echter helemaal. Het spitsenduo leidde Inter in 2022 naar de titel.

Terwijl de Rode Duivel daarna richting Chelsea trok, bleef Lautaro zijn Italiaanse werkgever echter trouw. En ondertussen bleef hij progressie maken. Dit seizoen is Martinez zelfs goed op weg om Capocannoniere te worden. Hij voert de topschutterslijst alvast aan met 23 goals, geen enkele Serie A-spits komt zelfs in de buurt.

Premier League wenkt

Ondanks die successen bestaat de kans dat de 26-jarige wereldkampioen zich in de komende mercato aan een nieuwe uitdaging waagt. Zijn naam staat uiteraard genoteerd bij heel wat Europese topclubs. Volgens HITC is echter vooral Chelsea FC concreet in de markt. De vraag is echter of de Blues, die Financial Fair Play-regels dreigen te overschrijden, aan de financiële voorwaarden kunnen voldoen. Martinez heeft in Milaan nog een contract tot eind 2026. Inter zal dus ongetwijfeld de hoofdprijs verlangen voor zijn huidige aanvoerder.

Lautaro hoort momenteel bij de 10 beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

104
104
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

101
101
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

178
178
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

142
142
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

186
186
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

312
312
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

139
139
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

162
162
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

142
142
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

123
123
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

72
72
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

197
197
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

127
127
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

59
59
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

72
72
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

32
32
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

309
309
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

83
83
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

134
134
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

113
113
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

116
116
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

120
120
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

357
357

Meer sportnieuws