Sacha Kljestan staat te trappelen om te beginnen aan de wedstrijd tegen Benfica Lissabon dinsdagavond. De middenvelder van RSC
Anderlecht gelooft, na de uitstekende wedstrijd tegen KV Mechelen (5-0), in een goede afloop van de eerste groepswedstrijd in de Champions League.
"We moeten vooral focussen op wat goed loopt. Tegen Mechelen verdedigden we sterk en bewezen we zowel voorin als achterin over snelle spelers te beschikken", blikt de Amerikaan terug op de wedstrijd die zaterdagavond vlot gewonnen werd in het Constant Vanden Stockstadion.
Daarnaast ziet de international nog troeven bij
Paars-Wit. "We hebben jongens die het verschil kunnen maken. Dat is belangrijk op dit niveau", verwijst Kljestan onder meer naar de uitstekende prestaties van Aleksandar Mitrovic en Matias Suarez.
LEES OOK:
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent