Club-tweetal afgemaakt: "Hij speelt als een krentenbol"

722 stemmen
Club-tweetal afgemaakt:

Club Brugge liep afgelopen weekend een zoveelste teleurstelling op en verloor met 2-1 op het veld van STVV. Dat bleek meteen de zwanenzang van Ronny Deila als hoofdcoach. Al hadden de spelers zeker ook boter op het hoofd in deze uitschuiver.

Bij de start van de partij leek er nochtans geen vuiltje aan de lucht. De Bruggelingen speelden een ijzersterk eerste halfuur. Daar werden ze ook voor beloond met de verdiende openingstreffer van Ferran Jutgla. Maar zoals te vaak dit seizoen werd een goede periode opgevolgd door een flinke terugval.

LEES OOK: 'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Blunderende Ordoñez

Dat had onder meer te maken met de prestatie van Joel Ordoñez. De Ecuadoraan had centraal in de defensie opnieuw de voorkeur gekregen op Jorne Spileers, maar speelde een draak van een partij. Zo stapelde Ordoñez de technische fouten op en veroorzaakte hij zelfs een penalty, die wel gemist werd.

Bij Extra Time keek men dan ook met een kritische blik naar dit bedenkelijke optreden. "Club heeft dit seizoen wel vaker punten laten liggen door mannen die in de fout gaan. En zondag was hij dat", stelde analist Gert Verheyen. "Hoort hij wel bij Club te spelen?", vroeg Jan Boskamp zich zelfs af. "Dat hij nog jong is? Daar word ik ziek van. Als je hem opstelt ... ."

Thiago faalt

Maar ook voorin maakte Club geen al te beste beurt. Igor Thiago bijvoorbeeld, viel stevig door de mand. De Braziliaan herpakte zich op indrukwekkende wijze na een gemiste start bij Blauw-Zwart en dwong zo zelfs een miljoenentransfer af naar Brentford FC. Maar sinds die deal rond geraakte, laat Thiago opnieuw een erg bleke indruk achter.

Ook Boskamp is allerminst overtuigd van zijn kwaliteiten. "Vincent Mannaert verdient een standbeeld. Want als je hem verkocht hebt voor 37 miljoen ... kolere man, dat is niet normaal. Als je hem zag spelen ... als een krentenbol. Wanneer je bij een topploeg als Club Brugge speelt, moet je er elke week staan. En niet één op de zes matchen."

Thiago komt tekort voor een Europese topcompetitie ...

Meest recent

Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

20
20
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

86
86
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

148
148
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

248
248
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

260
260
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

219
219
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

112
112
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

322
322
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

221
221
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

125
125
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

99
99
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

132
132
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

175
175
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

122
122
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

94
94
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

446
446
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

111
111
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

299
299
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

133
133
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

295
295
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

165
165
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

395
395
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

240
240
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

176
176
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

468
468

Meer sportnieuws