Club-tweetal afgemaakt: "Hij speelt als een krentenbol"

722
Club-tweetal afgemaakt:

Club Brugge liep afgelopen weekend een zoveelste teleurstelling op en verloor met 2-1 op het veld van STVV. Dat bleek meteen de zwanenzang van Ronny Deila als hoofdcoach. Al hadden de spelers zeker ook boter op het hoofd in deze uitschuiver.

Bij de start van de partij leek er nochtans geen vuiltje aan de lucht. De Bruggelingen speelden een ijzersterk eerste halfuur. Daar werden ze ook voor beloond met de verdiende openingstreffer van Ferran Jutgla. Maar zoals te vaak dit seizoen werd een goede periode opgevolgd door een flinke terugval.

LEES OOK: 'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Blunderende Ordoñez

Dat had onder meer te maken met de prestatie van Joel Ordoñez. De Ecuadoraan had centraal in de defensie opnieuw de voorkeur gekregen op Jorne Spileers, maar speelde een draak van een partij. Zo stapelde Ordoñez de technische fouten op en veroorzaakte hij zelfs een penalty, die wel gemist werd.

Bij Extra Time keek men dan ook met een kritische blik naar dit bedenkelijke optreden. "Club heeft dit seizoen wel vaker punten laten liggen door mannen die in de fout gaan. En zondag was hij dat", stelde analist Gert Verheyen. "Hoort hij wel bij Club te spelen?", vroeg Jan Boskamp zich zelfs af. "Dat hij nog jong is? Daar word ik ziek van. Als je hem opstelt ... ."

Thiago faalt

Maar ook voorin maakte Club geen al te beste beurt. Igor Thiago bijvoorbeeld, viel stevig door de mand. De Braziliaan herpakte zich op indrukwekkende wijze na een gemiste start bij Blauw-Zwart en dwong zo zelfs een miljoenentransfer af naar Brentford FC. Maar sinds die deal rond geraakte, laat Thiago opnieuw een erg bleke indruk achter.

Ook Boskamp is allerminst overtuigd van zijn kwaliteiten. "Vincent Mannaert verdient een standbeeld. Want als je hem verkocht hebt voor 37 miljoen ... kolere man, dat is niet normaal. Als je hem zag spelen ... als een krentenbol. Wanneer je bij een topploeg als Club Brugge speelt, moet je er elke week staan. En niet één op de zes matchen."

Thiago komt tekort voor een Europese topcompetitie ...

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

52
52
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

52
52
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

42
42
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

35
35
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

15
15
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

68
68
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

147
147
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

134
134
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

293
293
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

274
274
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

121
121
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

126
126
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

221
221
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

183
183
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

254
254
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

314
314
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

216
216
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

257
257
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

141
141
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

247
247
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

993
993

Meer sportnieuws