Club-tweetal afgemaakt: "Hij speelt als een krentenbol"

door
Club-tweetal afgemaakt:

Club Brugge liep afgelopen weekend een zoveelste teleurstelling op en verloor met 2-1 op het veld van STVV. Dat bleek meteen de zwanenzang van Ronny Deila als hoofdcoach. Al hadden de spelers zeker ook boter op het hoofd in deze uitschuiver.

Bij de start van de partij leek er nochtans geen vuiltje aan de lucht. De Bruggelingen speelden een ijzersterk eerste halfuur. Daar werden ze ook voor beloond met de verdiende openingstreffer van Ferran Jutgla. Maar zoals te vaak dit seizoen werd een goede periode opgevolgd door een flinke terugval.

LEES OOK: 'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Blunderende Ordoñez

Dat had onder meer te maken met de prestatie van Joel Ordoñez. De Ecuadoraan had centraal in de defensie opnieuw de voorkeur gekregen op Jorne Spileers, maar speelde een draak van een partij. Zo stapelde Ordoñez de technische fouten op en veroorzaakte hij zelfs een penalty, die wel gemist werd.

Bij Extra Time keek men dan ook met een kritische blik naar dit bedenkelijke optreden. "Club heeft dit seizoen wel vaker punten laten liggen door mannen die in de fout gaan. En zondag was hij dat", stelde analist Gert Verheyen. "Hoort hij wel bij Club te spelen?", vroeg Jan Boskamp zich zelfs af. "Dat hij nog jong is? Daar word ik ziek van. Als je hem opstelt ... ."

Thiago faalt

Maar ook voorin maakte Club geen al te beste beurt. Igor Thiago bijvoorbeeld, viel stevig door de mand. De Braziliaan herpakte zich op indrukwekkende wijze na een gemiste start bij Blauw-Zwart en dwong zo zelfs een miljoenentransfer af naar Brentford FC. Maar sinds die deal rond geraakte, laat Thiago opnieuw een erg bleke indruk achter.

Ook Boskamp is allerminst overtuigd van zijn kwaliteiten. "Vincent Mannaert verdient een standbeeld. Want als je hem verkocht hebt voor 37 miljoen ... kolere man, dat is niet normaal. Als je hem zag spelen ... als een krentenbol. Wanneer je bij een topploeg als Club Brugge speelt, moet je er elke week staan. En niet één op de zes matchen."

Thiago komt tekort voor een Europese topcompetitie ...

Meest recent

Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

31
31
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

30
30
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

64
64
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

307
307
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

18
18
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

60
60
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

65
65
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

429
429
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

346
346
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

126
126
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

39
39
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

98
98
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

102
102
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

352
352
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

249
249
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

352
352
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

461
461
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

50
50
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

59
59
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

277
277
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

336
336
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

49
49
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

143
143
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

73
73
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

140
140

Meer sportnieuws