Chelsea in halve finales, De Winter maakt indruk tegen Juve

door
Chelsea in halve finales, De Winter maakt indruk tegen Juve

In de Engelse FA Cup is ook de derde halvefinalist gekend. Chelsea FC plaatste zich zondagnamiddag immers ten koste van Leicester City. Koni De Winter verzilverde zijn eerste selectie bij de Rode Duivels dan weer met een sterke prestatie tegen moederclub Juventus.

LEES OOK: Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

Serie A

Het werd een mooie week voor De Winter. Donderdag werd de 21-jarige verdediger immers een eerste keer opgeroepen voor de Rode Duivels. Maar alvorens hij zich bij de nationale ploeg meldt, moest hij eerst nog aan de bak met Genoa CFC. Zo stond zondag een Serie A-duel tegen zijn moederclub Juventus op het programma.

En De Winter maakte een goede beurt tegen de Oude Dame. Hij speelde een sterke match tegen zijn directe tegenstander Vlahovic, die in de slotfase overigens rood pakte. Daarmee hielp de jong Belg om de nul te houden, wat ook een punt opleverde: 0-0-eindstand. Door deze slipper kan Juventus, momenteel derde in de stand, later op de dag extra terein verliezen op de twee clubs uit Milaan.

FA Cup

Titelverdediger Manchester City en stuntploeg Coventry City plaatsten zich zaterdag al voor de halve finales van het belangrijkste Engelse bekertoernooi. En zondag wist ook Chelsea zich bij dat tweetal te voegen. Tegen Leicester City, met Faes als titularis, wisten de Blues in de eerste helft al uit te lopen tot 2-0.

Na de pauze kwamen de Foxes echter terug op gelijke hoogte. Toch was het Chelsea dat kon triomferen. Nadat Leicester een rode kaart had geïncasseerd, zorgden Chukwuemeka en Madueke in de extra tijd alsnog voor de 4-2-zege. Later op de dag strijden Manchester United en Liverpool FC voor het laatste plekje in de halve finales.

De Winter moet meteen minuten krijgen bij de Duivels ...

Meest recent

'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

67
67
'Club Brugge zoekt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

120
120
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

182
182
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

232
232
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

78
78
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

149
149
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

23
23
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

114
114
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

292
292
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

70
70
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

141
141
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

183
183
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

202
202
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

93
93
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

85
85
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

234
234
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

290
290
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

163
163
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

228
228
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

190
190
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

31
31
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

291
291
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

258
258
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

363
363
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

103
103

Meer sportnieuws