Chelsea in halve finales, De Winter maakt indruk tegen Juve

door
Chelsea in halve finales, De Winter maakt indruk tegen Juve

In de Engelse FA Cup is ook de derde halvefinalist gekend. Chelsea FC plaatste zich zondagnamiddag immers ten koste van Leicester City. Koni De Winter verzilverde zijn eerste selectie bij de Rode Duivels dan weer met een sterke prestatie tegen moederclub Juventus.

LEES OOK: Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Serie A

Het werd een mooie week voor De Winter. Donderdag werd de 21-jarige verdediger immers een eerste keer opgeroepen voor de Rode Duivels. Maar alvorens hij zich bij de nationale ploeg meldt, moest hij eerst nog aan de bak met Genoa CFC. Zo stond zondag een Serie A-duel tegen zijn moederclub Juventus op het programma.

En De Winter maakte een goede beurt tegen de Oude Dame. Hij speelde een sterke match tegen zijn directe tegenstander Vlahovic, die in de slotfase overigens rood pakte. Daarmee hielp de jong Belg om de nul te houden, wat ook een punt opleverde: 0-0-eindstand. Door deze slipper kan Juventus, momenteel derde in de stand, later op de dag extra terein verliezen op de twee clubs uit Milaan.

FA Cup

Titelverdediger Manchester City en stuntploeg Coventry City plaatsten zich zaterdag al voor de halve finales van het belangrijkste Engelse bekertoernooi. En zondag wist ook Chelsea zich bij dat tweetal te voegen. Tegen Leicester City, met Faes als titularis, wisten de Blues in de eerste helft al uit te lopen tot 2-0.

Na de pauze kwamen de Foxes echter terug op gelijke hoogte. Toch was het Chelsea dat kon triomferen. Nadat Leicester een rode kaart had geïncasseerd, zorgden Chukwuemeka en Madueke in de extra tijd alsnog voor de 4-2-zege. Later op de dag strijden Manchester United en Liverpool FC voor het laatste plekje in de halve finales.

De Winter moet meteen minuten krijgen bij de Duivels ...

Meest recent

Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

10
10
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

31
31
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

114
114
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

61
61
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

372
372
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

354
354
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

373
373
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

103
103
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

548
548
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

177
177
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

241
241
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

292
292
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

121
121
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

71
71
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

212
212
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

180
180
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

79
79
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

99
99
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

47
47
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

292
292
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

288
288
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

261
261
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

252
252
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

320
320
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

461
461

Meer sportnieuws