Chelsea in halve finales, De Winter maakt indruk tegen Juve

door
Chelsea in halve finales, De Winter maakt indruk tegen Juve

In de Engelse FA Cup is ook de derde halvefinalist gekend. Chelsea FC plaatste zich zondagnamiddag immers ten koste van Leicester City. Koni De Winter verzilverde zijn eerste selectie bij de Rode Duivels dan weer met een sterke prestatie tegen moederclub Juventus.

LEES OOK: 'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Serie A

Het werd een mooie week voor De Winter. Donderdag werd de 21-jarige verdediger immers een eerste keer opgeroepen voor de Rode Duivels. Maar alvorens hij zich bij de nationale ploeg meldt, moest hij eerst nog aan de bak met Genoa CFC. Zo stond zondag een Serie A-duel tegen zijn moederclub Juventus op het programma.

En De Winter maakte een goede beurt tegen de Oude Dame. Hij speelde een sterke match tegen zijn directe tegenstander Vlahovic, die in de slotfase overigens rood pakte. Daarmee hielp de jong Belg om de nul te houden, wat ook een punt opleverde: 0-0-eindstand. Door deze slipper kan Juventus, momenteel derde in de stand, later op de dag extra terein verliezen op de twee clubs uit Milaan.

FA Cup

Titelverdediger Manchester City en stuntploeg Coventry City plaatsten zich zaterdag al voor de halve finales van het belangrijkste Engelse bekertoernooi. En zondag wist ook Chelsea zich bij dat tweetal te voegen. Tegen Leicester City, met Faes als titularis, wisten de Blues in de eerste helft al uit te lopen tot 2-0.

Na de pauze kwamen de Foxes echter terug op gelijke hoogte. Toch was het Chelsea dat kon triomferen. Nadat Leicester een rode kaart had geïncasseerd, zorgden Chukwuemeka en Madueke in de extra tijd alsnog voor de 4-2-zege. Later op de dag strijden Manchester United en Liverpool FC voor het laatste plekje in de halve finales.

De Winter moet meteen minuten krijgen bij de Duivels ...

Meest recent

Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

19
19
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

18
18
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

43
43
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

206
206
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

179
179
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

209
209
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

216
216
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

300
300
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

248
248
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

131
131
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

46
46
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

230
230
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

60
60
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

501
501
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

422
422
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

157
157
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

246
246
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

43
43
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

895
895
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

144
144
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

551
551
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

284
284
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

65
65
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

639
639
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

489
489

Meer sportnieuws