Chelsea in halve finales, De Winter maakt indruk tegen Juve

door
Chelsea in halve finales, De Winter maakt indruk tegen Juve

In de Engelse FA Cup is ook de derde halvefinalist gekend. Chelsea FC plaatste zich zondagnamiddag immers ten koste van Leicester City. Koni De Winter verzilverde zijn eerste selectie bij de Rode Duivels dan weer met een sterke prestatie tegen moederclub Juventus.

LEES OOK: 'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Serie A

Het werd een mooie week voor De Winter. Donderdag werd de 21-jarige verdediger immers een eerste keer opgeroepen voor de Rode Duivels. Maar alvorens hij zich bij de nationale ploeg meldt, moest hij eerst nog aan de bak met Genoa CFC. Zo stond zondag een Serie A-duel tegen zijn moederclub Juventus op het programma.

En De Winter maakte een goede beurt tegen de Oude Dame. Hij speelde een sterke match tegen zijn directe tegenstander Vlahovic, die in de slotfase overigens rood pakte. Daarmee hielp de jong Belg om de nul te houden, wat ook een punt opleverde: 0-0-eindstand. Door deze slipper kan Juventus, momenteel derde in de stand, later op de dag extra terein verliezen op de twee clubs uit Milaan.

FA Cup

Titelverdediger Manchester City en stuntploeg Coventry City plaatsten zich zaterdag al voor de halve finales van het belangrijkste Engelse bekertoernooi. En zondag wist ook Chelsea zich bij dat tweetal te voegen. Tegen Leicester City, met Faes als titularis, wisten de Blues in de eerste helft al uit te lopen tot 2-0.

Na de pauze kwamen de Foxes echter terug op gelijke hoogte. Toch was het Chelsea dat kon triomferen. Nadat Leicester een rode kaart had geïncasseerd, zorgden Chukwuemeka en Madueke in de extra tijd alsnog voor de 4-2-zege. Later op de dag strijden Manchester United en Liverpool FC voor het laatste plekje in de halve finales.

De Winter moet meteen minuten krijgen bij de Duivels ...

Meest recent

AA Gent likt zijn wonden na zeperd: "Dit komt aan"

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

7
7
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

31
31
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

5
5
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

299
299
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

181
181
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

120
120
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

70
70
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

28
28
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

286
286
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

212
212
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

136
136
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

152
152
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

103
103
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

36
36
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

94
94
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

500
500
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

64
64
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

70
70
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

135
135
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

69
69
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

223
223
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

156
156
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

145
145
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

114
114
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

662
662

Meer sportnieuws