Boskamp baalt van Genkie: "Echt waardeloos"

595 stemmen
Boskamp baalt van Genkie:

Het noodlot sloeg opnieuw toe voor Luca Oyen het afgelopen weekend. Het grote talent van KRC Genk liep een zware knieblessure op en ligt opnieuw lang in de lappenmand. Dat maakte Genk maandag bekend.

LEES OOK: ‘Grote stunt als opvolger Wouter Vrancken bij STVV?’

Oyen scheurde de voorste kruisband van zijn rechterknie

Bij een ogenschijnlijk onschuldige controle verdraaide Luca Oyen zijn rechterknie waarna hij, kermend van de pijn, tegen de grond ging. Op een draagberrie werd het Genkse jeugdproduct richting de catacomben gebracht.

Een scan bevestigde  wat op het eerste zicht al werd gevreesd. De voorste kruisband van Luca zijn rechterknie is afgescheurd. In de zomer van 2022 liep hij nog exact dezelfde blessure op aan zijn linkerknie.

Revalidatie van 8 maanden

Er wacht de youngster opnieuw een lange revalidatie van minstens 8 maanden. Woensdag werd Oyen geopereerd en kan zijn lange revalidatie beginnen. Zijn terugkeer zal niet voor dit seizoen zijn.

Een grote domper voor Genk en het grote talent, dat de laatste weken eindelijk opnieuw speelminuten vergaarde.

Johan Boskamp baalt als een stekker

Johan Boskamp uitte zich meermaals als een grote bewonderaar van Oyen. De Nederlander baalt als een stekker van zijn nieuwe blessure. ”'t Is niet te geloven joh. 21 jaar jong en al twee keer zijn kruisband gescheurd” zei Boskamp aan Het Belang van Limburg.

“Echt waardeloos voor die jongen. Mijn favorietjes lijken de zware blessures wel aan te trekken. Eerst Vanheusden, nu Oyen. Dat Heynen en Castro Montes maar goed uit hun doppen kijken de komende weken.”

Komt het nog goed met de carrière van Oyen?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

27
27
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

14
14
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

12
12
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

57
57
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

56
56
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

51
51
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

93
93
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

37
37
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

127
127
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

98
98
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

21
21
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

154
154
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

350
350
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

224
224
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

70
70
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

718
718
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

478
478
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

490
490
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

364
364
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

666
666
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

331
331
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

495
495
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

136
136
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2137
2137
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

182
182

Meer sportnieuws