Kompany mag eindelijk nog eens juichen met Burnley

door
Kompany mag eindelijk nog eens juichen met Burnley

Burnley speelde om 16u in eigen huis match tegen Brentford. Luton Town speelde het andere degradatieduel tegen Nottingham Forest. We maakten een overzicht van deze twee belangrijke duels in de Premier League.

Burnley snel op rozen

Burnley, zonder Belgen in de basis, kreeg al snel een kans via Vitinho. Die werd aangelopen in de zestien meter. De VAR riep de ref en die oordeelde: penalty. Reguillon kreeg ook nog eens rood. In de 9de minuut schoot Bruun Larsen de 1-0 tegen de touwen. 

De thuisploeg ging echter klungelen. O'Shea trapte de bal bijna in eigen doel bij het uitvoetballen. Muric kon nog net redden op de lijn. Dramatisch van de verdediger van Burnley. De thuisploeg was nadien schuchter en durfde niet voluit voor de 2-0 te gaan. Het bleef zo 1-0 tot aan de rust, al miste Fofana voor open doel de 2-0. Toch wel de misser van het jaar. Burnley miste nog een aantal kansen.

In de tweede helft scoorde Fofana dan toch. Na 62 minuten was de wedstrijd zo gespeeld. Maar Burnley liet Brentford toch weer in de match komen. Ajer scoorde in minuut 83 de 2-1. Zo was het wéér bibberen. Het bleef 2-1. Burnley nadert zo tot op 8 punten van Everton en Nottingham, die op een eerste veilige plaats staan. De club droomt nog van de redding, maar de kans dat dit nog gaat gebeuren is héél klein.

3 Belgen aan de aftrap

Bij Luton - Nottingham stonden Kaminski, Origi en Sels in de basis. Lokonga is geblesseerd. Luton is zijn goede vorm kwijt en incasseerde na 34 minuten de 0-1. Het was tot minuut 90 wachten op nog een doelpunt. Berry scoorde de 1-1. Dat was ook de eindstand.

Gaat Burnley zich alsnog redden?

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

6
6
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

9
9
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

5
5
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

66
66
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

41
41
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

71
71
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

74
74
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

97
97
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

174
174
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

45
45
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

222
222
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

476
476
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

165
165
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

375
375
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

81
81
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

122
122
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

112
112
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

329
329
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

62
62
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

233
233
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

181
181
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

361
361
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

77
77
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

203
203
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

194
194

Meer sportnieuws