Tedesco geeft dé reden voor niet-selectie Thorgan Hazard

door
Tedesco geeft dé reden voor niet-selectie Thorgan Hazard

Domenico Tedesco heeft donderdag zijn selectie bekend gemaakt voor de oefeninterlands tegen Engeland en Ierland. De bondscoach hield daarbij grotendeels vast aan de gekende namen. Ook Thorgan Hazard viel dus opnieuw naast de boot.

Één compleet nieuwe naam werd aan de selectie toegevoegd. Zo werd Koni De Winter beloond voor zijn sterke prestaties bij Genoa FC. De jonge verdediger, een vaste waarde bij de nationale beloften, mag zich komende week dus voor de eerste keer bij de A-selectie melden. En wie weet versiert hij wel zijn eerste caps.

Daarnaast sprong ook de terugkeer van Thomas Meunier in het oog. Bij gebrek aan speeltijd bij Borussia Dortmund, was de rechtsback uit beeld verdwenen. Maar sinds zijn transfer naar Trabzonspor maakt hij opnieuw voldoende minuten om zich weer in de gratie van de bondscoach te spelen.

LEES OOK: Anderlecht op scherp: Simic lijnrecht tegenover MMA-vechter

Thorgan gepasseerd

Er waren echter nog meer jongens die op basis van hun prestaties op clubniveau in aanmerking kwamen voor een oproepingsbrief. Daarbij ook Thorgan Hazard. Die maakte onder Tedesco nog geen enkele keer deel uit van de definitieve selectie. Maar in de laatste weken haalt hij wel een hoog niveau bij RSC Anderlecht.

Hier en daar werd dan ook al gespeculeerd over een comeback als international voor de voormalige Gouden Schoen. Maar Hazard zal, in tegenstelling tot zijn ploegmaats Zeno Debast en Jan Vertonghen, dus bij zijn club moeten blijven tijdens de komende interland-periode.

Zware concurrentie

Op de obligate persbabbel verwees Tedesco naar de vele alternatieven voor Hazard als voornaamste oorzaak voor deze beslissing. "Op zijn positie is de concurrentie groot. Doku, Bakayoko, Lukebakio, Carrasco, Trossard die er kan spelen...", werd de bondscoach geciteerd bij Het Laatste Nieuws. "En op de 'tien' heb ik Charles De Ketelaere, Trossard en ook Youri Tielemans die al een tijdje fantastisch bezig is bij Aston Villa."

Trending:

'Entourage Jashari heeft cruciaal nieuws voor Club Brugge'
'Entourage Jashari heeft cruciaal nieuws voor Club Brugge'

Thorgan had in deze selectie moeten zitten ...

Meest recent

'Transferdetails Meijer: Club Brugge kan verlies beperken'

In navolging van Casper Nielsen (Standard) en Ferran Jutgla (Celta de Vigo), staat de derde grote ...

176
176
Bataille-soap: Antwerp sneert terug met messcherp statement

Royal Antwerp FC heeft donderdag met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Jelle Bataille. ...

204
204
'Toptransfer De Winter: Genoa legt stevige vraagprijs vast'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens de huidige mercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

55
55
Flames vervloeken Italianen: "Ze maakten de match kapot"

De Red Flames zijn met een domper aan het Europees kampioenschap in Zwitserland begonnen. Donderdag ...

54
54
Peperdure fout bij Antwerp: sterkhouder per direct weg

Antwerp FC zag in het tussenseizoen al verschillende sterkhouders wegvallen. Toby Alderweireld ging ...

188
188
Versterking voor De Mil, Zulte Waregem strikt opvolger Messoudi

De start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij, maar de ploegen ...

56
56
'Club Brugge omver geblazen: bod van 35 miljoen'

Bij Club Brugge KV zitten nog verschillende grote uitgaande transfers in de pijplijn. Zo wordt volop ...

1068
1068
'Medische proeven gepland: Noa Lang heeft toptransfer beet'

Noa Lang speelde afgelopen seizoen een belangrijke rol in het kampioenschap van PSV. Maar het ...

147
147
Slot komt met hartbrekende reactie na Jota-drama

De voetbalwereld rouwt momenteel om het plotse heengaan van Diogo Jota. De 28-jarige aanvaller van ...

155
155
"Grootste van België" - aanwinst lyrisch over Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde directe aanwinst voor komend seizoen in huis gehaald. Zo werd ...

562
562
‘Nieuwe nummer 9 voor Club: transferchaos compleet’

Club Brugge zet volop in op versterking van de aanval en richt zijn pijlen op een jonge, ...

507
507
EK-start in mineur: enerverend Italië bezorgt Flames mokerslag

Het Europees kampioenschap is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor de Red Flames. De ...

92
92
Anderlecht strikt Camara: exacte transfervoorwaarden gelekt

RSC Anderlecht blijft bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. Slechts enkele dagen na de komst ...

527
527
'Witte rook te zien: volgende grote vertrekker bij Club'

Komend weekend reist Club Brugge naar Groot-Britannië af voor een oefenwedstrijd en ...

611
611
Union blijft verkopen: JPL-transfer in kannen en kruiken

Binnen minder dan drie weken begint Union SG aan zijn seizoen in de Supercup tegen Club Brugge KV. ...

168
168
Nieuw element maakt ongeval Jota nog triester, schokgolf op WK

De voetbalwereld heeft donderdag een enorme klap te verwerken gekregen. Liverpool-aanvaller Diogo ...

379
379
'Bayern ruikt bloed: salaris van 12 miljoen geboden'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

234
234
'Anderlecht & Club Brugge mogen transfertargets schrappen'

Dat het zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge een drukke zomer zou worden viel vooraf te ...

286
286
'Standard blijft gaan: zomeraanwinst nummer 9 & 10 op til'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, waar de teller op inkomend gebied intussen ...

406
406
'KRC Genk loopt blauwtje bij beoogde opvolger Tolu'

Voorlopig kan Thorsten Fink nog rekenen op Tolu Arokodare, maar of dat binnen drie weken nog het ...

347
347
Gert Verheyen doet harten breken met emotionele post

Voor Gert Verheyen is een hele wereld opengegaan nadat hij stopte met voetballen. De voormalige ...

114
114
Anderlecht verschaft cruciale update: kater voor Hasi?

Olivier Renard laat een frisse wind waaien bij RSC Anderlecht, waar de ene na de andere nieuwkomer ...

428
428
'Woede-uitbarsting krijgt staartje: Stijnen moet op cursus'

Belgische trainers zijn bezig aan een opmars in ons land. Niet alleen op het hoogste niveau, maar ...

83
83
'Bittere pil voor Club Brugge: solden op sleutelfiguur'

Van zodra Ardon Jashari, Maxim De Cuyper, Raphael Onyedika en/of Joel Ordonez andere oorden opzoeken ...

1145
1145
Wake-up call voor Wils: Antwerp alweer met billen bloot

Nadat het twee jaar op rij naast een Europees ticket greep wil Antwerp de lat volgend seizoen ...

451
451

Meer sportnieuws