Kookpunt bereikt: Deila compleet op ramkoers met Club Brugge

door
Kookpunt bereikt: Deila compleet op ramkoers met Club Brugge

Do or die donderdag voor Ronny Deila, die een eventuele uitschakeling in de Conference League tegen zijn landgenoten van Molde wellicht niet overleeft. Al lijken zijn dagen in Jan Breydel ongeacht het verdere verloop van het seizoen sowieso al geteld.

Behoudens een verrassing zal er ondanks zijn conctrac tot 2026 nadien namelijk alweer een einde komen aan het korstondige huwelijk. De aanstelling van een nieuwe technisch directeur speelt daarin wellicht een rol, al blijken beide partijen ook simpelweg nu al op mekaar uitgekeken.

Twijfels rond Deila

"Sowieso is de liefde bekoeld. Deila heeft het helemaal gehad met de Club-leiding en omgekeerd ook", oppert Het Nieuwsblad. Hoewel hij zelf zegt in Brugge te willen blijven laat de Noor dat ook blijken door tijdens zijn persbabbels continu tegen de schenen van het bestuur te stampen.

De onderlinge irritaties spatten er dus vanaf. Ook volgens Het Laatste Nieuws is de sfeer in Westkapelle allerminst optimaal. Zo zitten Deila en het bestuur op diverse vlakken niet langer op dezelfde lijn. Zijn bazen zouden dan ook niet meer geloven dat hij de geschikte coach is voor Club.

Club begint opnieuw

"Club is ontgoocheld in de figuur Deila", loste hij volgens de krant zijn eigen ambitieuze beloftes tijdens de sollicatiegesprekken niet in. Ook zijn communicatie past niet bij de stijl en verwachtingen van Blauw-Zwart. De vergelijking met Scott Parker is omwille van al die redenen niet veraf.

Binnenskamer zou Club daarom haar conclusies al lang hebben getrokken, allicht beseft Deila zelf ook welk lot hem te wachten staat. "Zijn krediet is tot een absoluut minimum herleid. 'Helemaal opnieuw beginnen' zal Club toch doen. Is het niet straks, dan volgend seizoen", besluit HLN.

Gelooft u dat Deila het tij nog kan keren bij Club?

Meest recent

Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

0
0
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

21
21
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

23
23
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

127
127
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

20
20
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

93
93
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

171
171
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

96
96
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

116
116
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

203
203
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

78
78
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

266
266
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

286
286
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

494
494
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

116
116
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

283
283
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

195
195
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

341
341
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

407
407
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

80
80
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

35
35
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

848
848
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

443
443

Meer sportnieuws