Kookpunt bereikt: Deila compleet op ramkoers met Club Brugge

door
Kookpunt bereikt: Deila compleet op ramkoers met Club Brugge

Do or die donderdag voor Ronny Deila, die een eventuele uitschakeling in de Conference League tegen zijn landgenoten van Molde wellicht niet overleeft. Al lijken zijn dagen in Jan Breydel ongeacht het verdere verloop van het seizoen sowieso al geteld.

Behoudens een verrassing zal er ondanks zijn conctrac tot 2026 nadien namelijk alweer een einde komen aan het korstondige huwelijk. De aanstelling van een nieuwe technisch directeur speelt daarin wellicht een rol, al blijken beide partijen ook simpelweg nu al op mekaar uitgekeken.

Twijfels rond Deila

"Sowieso is de liefde bekoeld. Deila heeft het helemaal gehad met de Club-leiding en omgekeerd ook", oppert Het Nieuwsblad. Hoewel hij zelf zegt in Brugge te willen blijven laat de Noor dat ook blijken door tijdens zijn persbabbels continu tegen de schenen van het bestuur te stampen.

De onderlinge irritaties spatten er dus vanaf. Ook volgens Het Laatste Nieuws is de sfeer in Westkapelle allerminst optimaal. Zo zitten Deila en het bestuur op diverse vlakken niet langer op dezelfde lijn. Zijn bazen zouden dan ook niet meer geloven dat hij de geschikte coach is voor Club.

Club begint opnieuw

"Club is ontgoocheld in de figuur Deila", loste hij volgens de krant zijn eigen ambitieuze beloftes tijdens de sollicatiegesprekken niet in. Ook zijn communicatie past niet bij de stijl en verwachtingen van Blauw-Zwart. De vergelijking met Scott Parker is omwille van al die redenen niet veraf.

Binnenskamer zou Club daarom haar conclusies al lang hebben getrokken, allicht beseft Deila zelf ook welk lot hem te wachten staat. "Zijn krediet is tot een absoluut minimum herleid. 'Helemaal opnieuw beginnen' zal Club toch doen. Is het niet straks, dan volgend seizoen", besluit HLN.

Gelooft u dat Deila het tij nog kan keren bij Club?

Meest recent

'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

0
0
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

14
14
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

88
88
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

77
77
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

28
28
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

99
99
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

109
109
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

169
169
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

977
977
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

67
67
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

221
221
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

271
271
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

64
64
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

181
181
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

329
329
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

76
76
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

187
187
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

98
98
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

607
607
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

373
373
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

295
295
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

324
324
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

622
622
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

279
279
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

70
70

Meer sportnieuws