Kookpunt bereikt: Deila compleet op ramkoers met Club Brugge

533
Kookpunt bereikt: Deila compleet op ramkoers met Club Brugge

Do or die donderdag voor Ronny Deila, die een eventuele uitschakeling in de Conference League tegen zijn landgenoten van Molde wellicht niet overleeft. Al lijken zijn dagen in Jan Breydel ongeacht het verdere verloop van het seizoen sowieso al geteld.

Behoudens een verrassing zal er ondanks zijn conctrac tot 2026 nadien namelijk alweer een einde komen aan het korstondige huwelijk. De aanstelling van een nieuwe technisch directeur speelt daarin wellicht een rol, al blijken beide partijen ook simpelweg nu al op mekaar uitgekeken.

Twijfels rond Deila

"Sowieso is de liefde bekoeld. Deila heeft het helemaal gehad met de Club-leiding en omgekeerd ook", oppert Het Nieuwsblad. Hoewel hij zelf zegt in Brugge te willen blijven laat de Noor dat ook blijken door tijdens zijn persbabbels continu tegen de schenen van het bestuur te stampen.

De onderlinge irritaties spatten er dus vanaf. Ook volgens Het Laatste Nieuws is de sfeer in Westkapelle allerminst optimaal. Zo zitten Deila en het bestuur op diverse vlakken niet langer op dezelfde lijn. Zijn bazen zouden dan ook niet meer geloven dat hij de geschikte coach is voor Club.

Club begint opnieuw

"Club is ontgoocheld in de figuur Deila", loste hij volgens de krant zijn eigen ambitieuze beloftes tijdens de sollicatiegesprekken niet in. Ook zijn communicatie past niet bij de stijl en verwachtingen van Blauw-Zwart. De vergelijking met Scott Parker is omwille van al die redenen niet veraf.

Binnenskamer zou Club daarom haar conclusies al lang hebben getrokken, allicht beseft Deila zelf ook welk lot hem te wachten staat. "Zijn krediet is tot een absoluut minimum herleid. 'Helemaal opnieuw beginnen' zal Club toch doen. Is het niet straks, dan volgend seizoen", besluit HLN.

Gelooft u dat Deila het tij nog kan keren bij Club?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

20
20
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

26
26
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

31
31
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

24
24
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

11
11
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

63
63
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

118
118
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

118
118
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

255
255
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

254
254
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

115
115
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

123
123
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

209
209
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

174
174
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

247
247
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

308
308
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

207
207
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

111
111
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

94
94
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

252
252
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

52
52
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

139
139
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

239
239
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

966
966

Meer sportnieuws