Vetlesen doet belofte voor doorslaggevende thuismatch

door
Vetlesen doet belofte voor doorslaggevende thuismatch

Club Brugge staat donderdagavond opnieuw onder een enorme druk. In het Europese thuisduel tegen Molde FK kan Blauw-Zwart zich absoluut geen nieuwe uitschuiver permitteren. Bij de Bruggelingen is het geloof in een goede afloop echter behoorlijk groot.

Blauw-Zwart plaatste zich afgelopen weekend voor de Champions' Play-Offs en blijft zo de enige club die tot dusver deelnam aan alle edities van de belangrijkste nacompetitie. Maar daarmee was ook al het positieve gezegd. De prestatie tegen OH Leuven was ondanks de 3-1-overwinning opnieuw ondermaats.

Zeker in de eerste helft kwam Club inspiratieloos voor de dag. Het had zelfs een helpende hand nodig om de zege tegen de tegen de degradatiekandidaat over de streep te trekken. Zo ging OHL-doelman Tobe Leysen tot twee keer toe gruwelijk in de fout en liet spits Jonatan Bruness een enorme kans op de 1-2 liggen.

LEES OOK: Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

Meer controle nodig

Wederom dus een bedroevende prestatie van de Bruggelingen. Dat maakt de druk op het Europese duel er niet minder op. Integendeel, een uitschakeling tegen het matige Molde zou een gigantische mokerslag betekenen. Daardoor zou meteen ook de laatste kans op een grote prijs dit seizoen gaan vliegen.

Hugo Vetlesen heeft er echter vertrouwen in tegen zijn landgenoten en weet ook perfect wat er beter moet. "In de heenwedstrijd lieten we de tegenstander te veel ruimte. Daardoor kwamen ze in hun spel. We hebben meer controle nodig", klinkt het bij Krant van West-Vlaanderen.

Thuisvoordeel uitbuiten

En uiteraard zal Club zelf ook zijn niveau moet opkrikken. Maar met de steun van het thuispubliek, dat weliswaar niet massaal komt opdagen, gelooft Vetlesen dat ook dit in orde moet komen. "Thuis eisen we sowieso vaker de bal op en spelen we hoger. Het Club-DNA zal dan meer tot uiting komen", belooft de Noorse middenvelder.

Vetlesen is een meerwaarde voor Club Brugge ...

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

168
168
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

90
90
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

185
185
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

117
117
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

97
97
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

55
55
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

212
212
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

222
222
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

45
45
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

404
404
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

261
261
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

500
500
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

94
94
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

41
41
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

446
446
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

56
56
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

482
482
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

151
151
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

366
366
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

256
256
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

329
329
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

110
110
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

513
513
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

532
532
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

684
684

Meer sportnieuws