Vetlesen doet belofte voor doorslaggevende thuismatch

door
Vetlesen doet belofte voor doorslaggevende thuismatch

Club Brugge staat donderdagavond opnieuw onder een enorme druk. In het Europese thuisduel tegen Molde FK kan Blauw-Zwart zich absoluut geen nieuwe uitschuiver permitteren. Bij de Bruggelingen is het geloof in een goede afloop echter behoorlijk groot.

Blauw-Zwart plaatste zich afgelopen weekend voor de Champions' Play-Offs en blijft zo de enige club die tot dusver deelnam aan alle edities van de belangrijkste nacompetitie. Maar daarmee was ook al het positieve gezegd. De prestatie tegen OH Leuven was ondanks de 3-1-overwinning opnieuw ondermaats.

Zeker in de eerste helft kwam Club inspiratieloos voor de dag. Het had zelfs een helpende hand nodig om de zege tegen de tegen de degradatiekandidaat over de streep te trekken. Zo ging OHL-doelman Tobe Leysen tot twee keer toe gruwelijk in de fout en liet spits Jonatan Bruness een enorme kans op de 1-2 liggen.

LEES OOK: Club Brugge in Youth League onderuit tegen Sporting CP

Meer controle nodig

Wederom dus een bedroevende prestatie van de Bruggelingen. Dat maakt de druk op het Europese duel er niet minder op. Integendeel, een uitschakeling tegen het matige Molde zou een gigantische mokerslag betekenen. Daardoor zou meteen ook de laatste kans op een grote prijs dit seizoen gaan vliegen.

Hugo Vetlesen heeft er echter vertrouwen in tegen zijn landgenoten en weet ook perfect wat er beter moet. "In de heenwedstrijd lieten we de tegenstander te veel ruimte. Daardoor kwamen ze in hun spel. We hebben meer controle nodig", klinkt het bij Krant van West-Vlaanderen.

Thuisvoordeel uitbuiten

En uiteraard zal Club zelf ook zijn niveau moet opkrikken. Maar met de steun van het thuispubliek, dat weliswaar niet massaal komt opdagen, gelooft Vetlesen dat ook dit in orde moet komen. "Thuis eisen we sowieso vaker de bal op en spelen we hoger. Het Club-DNA zal dan meer tot uiting komen", belooft de Noorse middenvelder.

Vetlesen is een meerwaarde voor Club Brugge ...

Meest recent

KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

0
0
Club Brugge in Youth League onderuit tegen Sporting CP

Club Brugge werkte zopas in de Youth League de match af tegen Sporting CP.  Blauw-Zwart heeft ...

3
3
Top kijkt mee: hoe Debast grote dromen mag koesteren

Club Brugge neemt het vanavond in Lissabon op tegen Sporting CP. Dat is jammer genoeg zonder Rode ...

48
48
Kwakkelend Standard krijgt nieuwe dubbele tegenvaller

Standard droomt ervan om de top zes weer te bestormen, maar deed de voorbije weken geen goede zaken. ...

55
55
Gouden transfer voor Union: "Gündogan zijn ster doofde uit"

Union SG speelde een sterke wedstrijd tegen Galatasaray en won zeker niet onverdiend met 0-1. De ...

26
26
Marseille krijgt belangrijke raad over transfer Vermeeren

Dinsdagavond maakte Olympique Marseille in de Champions League een einde aan een waanzinnige reeks. ...

46
46
'Anderlecht moet nog extra dokken voor Vazquez'

Bij Anderlecht komt er in januari mogelijk nog een nieuwe spits bij. Het vertrek van Kasper Dolberg ...

140
140
'Antwerp dicht bij nieuwe coach: nog één vraagteken'

Bij Antwerp viel vorig weekend het doek voor Stef Wils. Na een pijnlijke thuisnederlaag tegen rode ...

136
136
'Union heeft volgende knaltransfer al in vizier'

Union heeft zich dinsdagavond nog maar eens aan Europa laten zien. De landskampioen stuntte door met ...

100
100
Enorm contrast bij Club NXT: Preud'homme geeft verklaring

Woensdagavond gaat Club Brugge op zoek naar puntenwinst in de Champions League tegen Sporting CP. ...

195
195
'Genk krijgt enorme opsteker uit ziekenboeg voor Basel'

Het blijft voor KRC Genk een wisselvallig seizoen. Het ging vorig weekend nog maar eens onderuit, ...

128
128
'Pro League wijst voorstel DAZN af: plan-B ligt klaar'

DAZN deed dinsdag een bom ontploffen in het Belgische voetbal door het televisiecontract op te ...

647
647
'West Ham plant transferraid: Club en Union moeten vrezen'

In de Premier League beleeft West Ham een dramatisch seizoen. De traditieclub pakte in zijn eerste ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Icoon terug bij PSV, Simeone kiest volgende club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

133
133
Clement meteen onder vuur na mokerslag

Philippe Clement heeft voor een nieuwe uitdaging bij Norwich City gekozen. De oefenmeester werkte ...

121
121
Medewerker DAZN komt met zéér opvallende onthulling

DAZN blijft de gemoederen bezighouden. De rechtenhouder dropte een bom op het Belgische voetbal door ...

953
953
Galatasaray woest na Union SG: één speler afgemaakt

Union SG verraste vriend en vijand door in de heksenketel van Galatasaray te gaan winnen. De ...

277
277
Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Diego Simeone is nog steeds de trainer van Atlético Madrid. Een clubicoon en een trainer die ...

76
76
'Nieuwe' smaakmaker voor Anderlecht: Hasi heeft er optie bij

Bij RSC Anderlecht haalden ze sinds januari heel wat jonge buitenlanders naar de club. Olivier ...

390
390
Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

435
435
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

60
60
Kompany verbaast Europa: topcoach doet straffe bekentenis

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

148
148
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

53
53
'Uitgaande transfer bij Anderlecht: speler ontevreden'

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de kern toch danig moeten afslanken. Olivier Renard en Tim ...

473
473
Geen beelden 16de speeldag? DAZN doet opmerkelijke zet

Komend weekend wordt de 16de speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt en daarin staan enkele ...

628
628

Meer sportnieuws