STVV wist de Belgische voetballiefhebber al te vermaken met mooi voetbal. De Truienaars hebben heel veel jong geweld in de kern en een van hen is aanvaller Kahveh Zahiroleslam. De spits laat geen onaardige indruk achter.
LEES OOK: "Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer
Zahiroleslam maakt goeie ontwikkeling doorSommige analisten gingen de afgelopen maanden kort door de bocht door de 21-jarige Amerikaanse spits al meteen te vergelijken met spelers als Yuma Suzuki en Gianni Bruno. Dat Zahiroleslam nog moet groeien is duidelijk, maar hij laat best een goede indruk achter.
Hij is met zijn 1m93 een spits die fysiek de duels kan aangaan en zo onder meer Jan Vertonghen en Zeno Debast het niet makkelijk maakte. Daarnaast is hij ook nog eens best snel en doelgericht. Zahiroleslam heeft dus veel potentieel.
Concurrentie met Bertaccini
Met 5 goals en 1 assist in 18 matchen is de balans degelijk voor een spits die vorig jaar nog op universiteitsniveau speelde in de Verenigde Staten. De stap naar de Jupiler Pro League is dan enorm en hij liet in zijn eerste seizoen zien dat hij wel degelijk een mooie toekomst heeft, als hij zich de komende jaren uiteraard weet door te ontwikkelen.
"Dat is niet slecht, maar ik verwacht veel van mezelf. Ik moet mijn kansen beter afmaken en kan op alle vlakken nog verbeteren. Dat de club met Bertaccini een concurrent voor mij haalde, vind ik niet erg. Integendeel, die concurrentie vooraan houdt me net scherp om elke dag beter te doen”, vertelde de spits aan Het Belang van Limburg.
Claudio Reulens