'Nieuwe transfer nabij: Lukaku sluit gentleman's agreement af'

877
'Nieuwe transfer nabij: Lukaku sluit gentleman's agreement af'

Het belooft een drukke zomer te worden voor Romelu Lukaku. Allereerst wil de spits gaan knallen met de Rode Duivels op het Europees kampioenschap. Vervolgens zal hij andermaal op zoek moeten gaan naar een oplossing op clubniveau.

Lukaku heeft inmiddels al een heuse lijst aan ploegen op zijn cv staan. Nadat hij op jonge leeftijd doorbrak bij Anderlecht, zette hij de stap naar zijn toenmalige droomclub Chelsea FC. Daar speelde hij echter geen hoofdrol in de sportieve plannen. De spits werd daarom met succes verhuurd aan eerst West Bromwich Albion en vervolgens Everton FC. Die laatste club nam hem in 2014 ook definitief over.

Na enkele seizoen te hebben geschitterd op Goodison Park, maakte hij opnieuw een toptransfer. Dit keer naar Manchester United. Zijn avontuur op Old Trafford werd echter geen onverdeeld succes. Uiteindelijk besloot hij dan maar om zijn kans te wagen in een ander land. Zo verhuisde Lukaku naar het Italiaanse Internazionale. En dat bleek een goede keuze.

LEES OOK: Drama Penders! Owngoal én nederlaag bij PL-basisdebuut

Mislukte comeback in Londen

In Milaan haalde de Rode Duivel zijn beste niveau en pakte hij ook de landstitel. Die prestaties leverden hem in 2021 een grote terugkeer naar Chelsea opnieuw. Maar opnieuw viel zijn passage op Stamford Bridge tegen. Na amper een jaar werd hij dan ook terug verhuurd aan Inter. En sinds afgelopen zomer speelt Lukaku op huurbasis bij AS Roma.

Maar de aanvaller is nog steeds eigendom van Chelsea, waar hij nog een lopend contract heeft tot medio 2026. Toch heeft de Belgische topschutter aller tijden geen toekomst meer in Londen. Volgens Caught Offside is er immers sprake van een 'gentleman's agreement' tussen de speler en de club. Zo zou Lukaku in de zomer mogen vertrekken naar eender welke club die bereid is een slordige 40 miljoen euro te betalen.

Champions League een must

Eerder raakte al bekend dat er nog een onderhandelingsmarge is wat die vraagprijs betreft, Chelsea moet zijn selectie immers absoluut afslanken. De vraag is echter welke club zal doordrukken voor zijn komst. Een verlengd verblijf in Rome, waar hij met 18 goals en 4 assists bezig is aan een sterk seizoen, zou hij alvast zien zitten. Maar Roma zou hem enkel kunnen houden indien het zich plaatst voor de Champions League, anders is de Belg financieel onhaalbaar. Momenteel staat de club vijfde in de Serie A, op drie punten van de vierde plaats die recht geeft op een CL-ticket.

Lukaku hoort bij de vijf beste Belgische spitsen ooit ...

Meest recent

Britse pers brandt Penders volledig af: Alonso reageert

Mike Penders staat in doel bij Chelsea na de blessure van Emiliano Martinez. De Rode Duivel kende ...

8
8
Hommeles bij Zulte: “Geen respect en grote schande”

Zulte Waregem blijft in een desastreuze vorm zitten. Essevee ging onderuit tegen La Louvière ...

30
30
Kums doet boekje open over verrassende komst Burgess

AA Gent verraste vriend en vijand toen ze Christian Burgess gratis weghaalden bij Union SG. De ...

67
67
Charaï na spektakel: "Hoe is dit kunnen gebeuren?"

KVC Westerlo leek op weg naar de zege na een goal in de extra tijd, maar nog later scoorde SK ...

15
15
'Zulte Waregem ruikt jackpot: JPL-topclubs lonken'

De Jupiler Pro League is de afgelopen jaren een competitie geweest waar tal van spitsen een mooie ...

84
84
Euvrard heeft boodschap: "Krijgen dingen in beweging"

Standard moet aan de bak tegen KRC Genk. De Luikenaars beseffen dat een vierde nederlaag in negen ...

41
41
‘Diefstal op Ballon d'Or: Courtois van podium geduwd’

Voor veel kenners is Thibaut Courtois de beste doelman ter wereld. Toch dreigt hij maandag op de ...

223
223
Bruno haalt zeer belangrijke doelstelling bij Anderlecht

Vitor Bruno kreeg de afgelopen week de nodige kritiek, al zijn de resultaten globaal gezien in orde. ...

97
97
'Club Brugge-titularis mag inpakken: opvolger van 10M'

Club Brugge wil in januari opnieuw shoppen op het middenveld, en die zoektocht leidt naar Stavanger. ...

418
418
FC Barcelona – Real Madrid: dit is de ideale gecombineerde elf

Vanavond staat de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. De grootste ...

65
65
STVV weet het nu al: publiekslieveling wordt grof wild

STVV heeft ook dit jaar een goede ploeg. De Truienaars begonnen goed aan het seizoen, kenden een ...

45
45
Anderlecht heeft parel in de rangen: debuut in de JPL?

Vitor Bruno is een trainer die de jeugd kansen geeft. Niemand is volledig afgeschreven, dat bewees ...

240
240
Club Brugge-Lens krijgt staartje: groter drama voorkomen

In de Champions League maakte Club Brugge deze week opnieuw indruk met een 3-0-zege tegen RC Lens. ...

566
566
Excuses bij Zulte Waregem na 'afschuwelijke avond'

Zulte Waregem was goed aan het seizoen begonnen. Maar de laatste weken is de West-Vlaamse club aan ...

174
174
Hazard spoelt Brugse kater door; persona non grata held Altético

In de Spaanse La Liga heeft Atlético Madrid zijn tweede plaats verstevigd. Dankzij een ...

241
241
Westerlo en Beveren gelijk na episch duel; nieuwe dreun Essevee

KVC Westerlo en SK Beveren hebben voor hét spektakelstuk van de 9de speeldag in de Jupiler ...

66
66
Wedergeboorte Antwerp: "Zeer lastige weken"

Royal Antwerp FC lijkt stilaan uit een dal te kruipen. Zaterdagnamiddag boekte de Great Old zelfs ...

125
125
'Club ontketent titanenduel: nationaal record aan diggelen'

Door Christos Tzolis voor liefst 40 miljoen euro aan Arsenal FC te verkopen, wist Club Brugge ...

467
467
Gewaagde zet Bruno: Anderlecht-duo moet op tanden bijten

Na de Europese zege op Jagiellonia Bialystok, is de sfeer rond RSC Anderlecht alweer gekeerd. Al ...

392
392
Allegri door het lint in verhitte clash; nieuwe leider Bundesliga

SSC Napoli heeft het nagelaten een gouden zaak te doen in de Serie A. In de topper tegen AS Roma ...

90
90
Tessa Wullaert ziet één groot probleem bij Deschacht

De storm rond de Red Flames ging de laatste weken maar niet liggen. Eerst was er een aangebrand ...

139
139
Drama Penders! Owngoal én nederlaag bij PL-basisdebuut

Mike Penders heeft een basisdebuut in de Premier League beleefd om snel te vergeten. De Rode Duivel ...

96
96
Kater voor Simons: Lommel pikt gouden punt in 96ste minuut

Het OH Leuven van coach Timmy Simons heeft zaterdagavond een flinke tik te verwerken gekregen. Tegen ...

36
36
‘Einde Bayern voor superster na ruzie met Kompany’

Bij Bayern München hangt een donkere wolk boven de grootste ster van de ploeg. Vincent Kompany ...

318
318
Burnley zet Hayen op straat na dramatische reeks

Burnley heeft zopas meegedeeld dat Nicky Hayen is ontslagen. Hij verloor vandaag met 4-1 van ...

155
155

Meer sportnieuws