'Nieuwe transfer nabij: Lukaku sluit gentleman's agreement af'

877
'Nieuwe transfer nabij: Lukaku sluit gentleman's agreement af'

Het belooft een drukke zomer te worden voor Romelu Lukaku. Allereerst wil de spits gaan knallen met de Rode Duivels op het Europees kampioenschap. Vervolgens zal hij andermaal op zoek moeten gaan naar een oplossing op clubniveau.

Lukaku heeft inmiddels al een heuse lijst aan ploegen op zijn cv staan. Nadat hij op jonge leeftijd doorbrak bij Anderlecht, zette hij de stap naar zijn toenmalige droomclub Chelsea FC. Daar speelde hij echter geen hoofdrol in de sportieve plannen. De spits werd daarom met succes verhuurd aan eerst West Bromwich Albion en vervolgens Everton FC. Die laatste club nam hem in 2014 ook definitief over.

Na enkele seizoen te hebben geschitterd op Goodison Park, maakte hij opnieuw een toptransfer. Dit keer naar Manchester United. Zijn avontuur op Old Trafford werd echter geen onverdeeld succes. Uiteindelijk besloot hij dan maar om zijn kans te wagen in een ander land. Zo verhuisde Lukaku naar het Italiaanse Internazionale. En dat bleek een goede keuze.

LEES OOK: 'De Jong richting Premier League: miljoenensom onthuld'

Mislukte comeback in Londen

In Milaan haalde de Rode Duivel zijn beste niveau en pakte hij ook de landstitel. Die prestaties leverden hem in 2021 een grote terugkeer naar Chelsea opnieuw. Maar opnieuw viel zijn passage op Stamford Bridge tegen. Na amper een jaar werd hij dan ook terug verhuurd aan Inter. En sinds afgelopen zomer speelt Lukaku op huurbasis bij AS Roma.

Maar de aanvaller is nog steeds eigendom van Chelsea, waar hij nog een lopend contract heeft tot medio 2026. Toch heeft de Belgische topschutter aller tijden geen toekomst meer in Londen. Volgens Caught Offside is er immers sprake van een 'gentleman's agreement' tussen de speler en de club. Zo zou Lukaku in de zomer mogen vertrekken naar eender welke club die bereid is een slordige 40 miljoen euro te betalen.

Champions League een must

Eerder raakte al bekend dat er nog een onderhandelingsmarge is wat die vraagprijs betreft, Chelsea moet zijn selectie immers absoluut afslanken. De vraag is echter welke club zal doordrukken voor zijn komst. Een verlengd verblijf in Rome, waar hij met 18 goals en 4 assists bezig is aan een sterk seizoen, zou hij alvast zien zitten. Maar Roma zou hem enkel kunnen houden indien het zich plaatst voor de Champions League, anders is de Belg financieel onhaalbaar. Momenteel staat de club vijfde in de Serie A, op drie punten van de vierde plaats die recht geeft op een CL-ticket.

Lukaku hoort bij de vijf beste Belgische spitsen ooit ...

Meest recent

Standard houdt weerbarstige Kadavers af in Croky Cup

Na een moeilijke wedstrijd heeft Standard de volgende ronde van de Croky Cup bereikt. De Rouches ...

0
0
Croky Cup: Cercle overleeft Hasseltse storm, Westerlo op roze wolk

Voorlopig is er nog geen sprake van stuntwerk in de Croky Cup. Sporting Hasselt greep zijn momenten ...

5
5
Luis Enrique zet Enzo Maresca stevig op zijn plaats

De spectaculaire Champions League-clash tussen Manchester City en Paris Saint-Germain zorgde niet ...

11
11
KRC Genk mag dromen: "Ik blijf zo lang het moet"

Bij KRC Genk hebben ze heel veel kapitaal op het veld staan. Eén van de parels van de club ...

30
30
Albert "Met hem speelde Lukaku misschien al voor RSCA"

RSC Anderlecht lijkt weer de weg naar boven te hebben ingezet. De Brusselaars waren onder Vincent ...

93
93
Thorup kondigt basiswissel aan: "Hij verdient die kans"

KRC Genk moet in de Beker van België aan de bak in en tegen Virton. Trainer Jess Thorup wil na ...

58
58
Monstertransfer Liverpool overtuigt niet: "Geen 140 miljoen waard"

Bradley Barcola heeft zijn start bij Liverpool nog niet helemaal gemist, maar overtuigen doet de ...

25
25
De Meyer krijgt steun: "Zij staan nog achter hem"

STVV win met 2-0 van Iberia in de Conference League. In de Jupiler Pro League begonnen ze goed, maar ...

12
12
KV Kortrijk grijpt in: volgend ontslag is een feit

KV Kortrijk is slecht begonnen aan het seizoen. Dramatisch in de Jupiler Pro League en ook al uit de ...

114
114
Schande in Istanbul: beerput rond Lukaku gaat open

Romelu Lukaku wilde op Villa Park in de basis starten. Hij kreeg 21 minuten, toen het al 4-0 stond. ...

260
260
Druk neemt toe bij Standard: "Van levensbelang"

Standard staat onder druk. De Rouches moéten zich vanavond kwalificeren in de Croky Cup tegen ...

27
27
Friis looft Hasselt: "Uitzonderlijke kwaliteiten"

Cercle Brugge lijkt om het behoud te moeten vechten. Lars Friis moet ook stilaan gaan winnen, anders ...

29
29
Standard onder druk: eerste cruciale match al een feit

Standard begon aardig aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant. De Rouches moeten ...

40
40
Compper speelt open kaart: vijf voor twaalf bij Antwerp

Na de schamele een op 18 hangen er alsmaar meer donkere wolken boven de Bosuil, waar het stilaan ...

46
46
Bruno trekt conclusies: Anderlecht-trio valt door de mand

RSC Anderlecht moet de knop snel omdraaien na de late opdoffer in Zagreb, want zondag is het terug ...

300
300
Leko roteert: Club Brugge onthult Croky Cup-selectie

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de stunt in San Siro, want in de Croky Cup ...

581
581
Antwerp stelt ultimatum: Compper stevent af op C4

Het gaat van kwaad naar erger met Antwerp, dat in de voorbije zes competitiematchen amper ...

121
121
Jackpot bij Ruben Van Gucht: 'Geldgeheimen bloot op tafel'

Een avondje aan tafel schuiven op televisie kan meer opleveren dan je zou denken. Zeker als je ...

60
60
Croky Cup: uitzendschema en aanduidingen refs bekend

Dit weekend ruimt het competitievoetbal eventjes plaats voor de Croky Cup. In de zestiende finales ...

695
695
Leko houdt adem in: drie twijfelgevallen bij Club Brugge

Club Brugge zit op een roze wolk na de stunt tegen Inter, al kwam die er uiteraard niet zonder slag ...

284
284
Bob Peeters kan het niet aanzien: "Moet dit nu echt?"

Soms zegt een blik meer dan duizend woorden. Dat werd nogmaals duidelijk bij een opvallend moment ...

84
84
Ongelofelijke blunder AA Gent? Hoongelach bij Brugse fans

Eén opvallend detail was genoeg om de sociale media aan het praten te krijgen. Terwijl Club ...

236
236
Oulare weer naar JPL? Opmerkelijke uitdaging lonkt

KSK Heist neemt het in de beker op tegen Royal Antwerp FC. Een mooie affiche die nog mooier had ...

84
84
Real Madrid-bom ontploft: “Nazi-achtige werkwijze”

Real Madrid is in Spanje in het oog van de storm terechtgekomen. Terwijl De Koninklijke midweeks een ...

122
122
Kompany slaat ferm op tafel bij Bayern na Viking-stunt

Bayern München was de grote favoriet tegen Champions League-debutant Viking, maar het draaide ...

63
63

Meer sportnieuws