'Man United dokt 70 miljoen voor 18-jarige'

127 stemmen
'Man United dokt 70 miljoen voor 18-jarige'

Manchester United pakte afgelopen zaterdag de drie punten in de Premier League tegen Everton. De Red Devils hebben zo de zesde plaats wat steviger in handen, maar de ambities op Old Trafford reiken hoger. En United is bereid om daar veel geld voor uit te geven.

United hoopte met Erik ten Hag terug te keren naar de absolute top, maar dat lukte voorlopig nog niet. De resultaten zijn te wisselvallig om mee te doen om de prijzen, maar ze blijven niet bij de pakken zitten in Manchester. Zo wil United een jonge parel binnenhalen.

LEES OOK: 'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

United wil Leny Yoro

Volgens Fichajes heeft United zijn pijlen namelijk gericht op Leny Yoro. Dat is een 18-jarige verdediger van LOSC Lille die dit seizoen al goed was voor 33 optredens (3 goals) voor Les Dogues.

Hetzelfde medium schrijft dat United bereid zou zijn om tussen de 60 en de 70 miljoen neer te tellen voor Yoro. Een stevig bedrag voor een speler van zijn leeftijd dat Real Madrid - dat ook interesse toont - te gortig zou zijn.

Nieuwe verdedigingsleider

Yoro zou op de lange termijn wel eens de nieuwe verdedigingsleider kunnen worden van United. Harry Maguire wordt immers al langer gelinkt aan een transfer en Raphael Varane en Johnny Evans zijn niet meer van de jongsten.

Yoro wordt gezien als een van de grootste verdedigende talenten in Europa en is een belofte-international van Frankrijk. Zijn contract bij Lille loopt nog tot midden 2025.

Wie zal Yoro binnenhalen?

Meest recent

'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

8
8
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

54
54
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

143
143
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

231
231
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

272
272
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

85
85
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

73
73
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

546
546
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

305
305
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

138
138
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

137
137
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

129
129
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

13
13
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

106
106
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

308
308
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

132
132
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

441
441
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

109
109
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

41
41
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

143
143
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

582
582
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

221
221
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

75
75
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

374
374
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

287
287

Meer sportnieuws