'Liverpool spoelt vertrek Klopp door met transfer van 150 miljoen'

door
'Liverpool spoelt vertrek Klopp door met transfer van 150 miljoen'

Liverpool speelde zondag in een zinderende pot voetbal gelijk tegen Manchester City. In het laatste seizoen van Jürgen Klopp hopen de Reds de titel te pakken, om daarna stevig uit te halen op de transfermarkt. 

Er staat een nieuw hoofdstuk voor de deur op Anfield. Na jaren van succes zwaait Jürgen Klopp af bij de Reds en moeten ze op zoek naar een nieuwe coach. Verschillende namen werden al genoemd, waaronder die van ex-speler Xabi Alonso. Ook aan de kern wordt mogelijk gesleuteld.

LEES OOK: 'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Liverpool wil Sudakov

Liverpool zou volgens Calciomercato de grote favoriet zijn om Georgiy Sudakov (21) binnen te halen. De Oekraïner is een van de smaakmakers van Shakhtar Donetsk, waar hij onlangs zijn contract nog verlengde en nog vastligt tot eind 2028.

Liverpool zal wel diep in de buidel moeten tasten. Sudakov heeft naar verluidt een afkoopclausule van 150 miljoen in zijn contract staan, een astronomisch bedrag, zelfs voor een club als Liverpool. Bovendien werden ook Juventus, Napoli, Manchester City, FC Barcelona en Bayern München al in verband gebracht met de speler.

Stevige concurrentie bij Liverpool

Sudakov is een groot talent en lijkt de clubs dus voor het uitkiezen te hebben. Als hij naar Liverpool trekt, dan zal hij wel af te rekenen krijgen met zware concurrentie op het middenveld van onder meer Alexis Mac Allister en Dominik Szoboszlai. Misschien heeft dat wel invloed op zijn keuze.

Sudakov was in 90 optredens al goed voor 14 goals en 14 assists voor Shakhtar, waar hij de jeugd doorliep. Daarnaast pakte hij ook al 12 caps voor Oekraïne.

Moet Liverpool doorduwen voor Sudakov?

Meest recent

Clement bedankt Kompany: "Dankzij hem!"

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

4
4
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

63
63
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

59
59
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

46
46
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

135
135
'Transfer weer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

68
68
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

512
512
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

99
99
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

90
90
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

20
20
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

392
392
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

463
463
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

349
349
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

399
399
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

123
123
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

222
222
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

309
309
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

313
313
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

251
251
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

147
147
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

497
497
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

364
364
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

117
117
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

585
585

Meer sportnieuws