'Liverpool spoelt vertrek Klopp door met transfer van 150 miljoen'

224 stemmen
'Liverpool spoelt vertrek Klopp door met transfer van 150 miljoen'

Liverpool speelde zondag in een zinderende pot voetbal gelijk tegen Manchester City. In het laatste seizoen van Jürgen Klopp hopen de Reds de titel te pakken, om daarna stevig uit te halen op de transfermarkt. 

Er staat een nieuw hoofdstuk voor de deur op Anfield. Na jaren van succes zwaait Jürgen Klopp af bij de Reds en moeten ze op zoek naar een nieuwe coach. Verschillende namen werden al genoemd, waaronder die van ex-speler Xabi Alonso. Ook aan de kern wordt mogelijk gesleuteld.

LEES OOK: Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool wil Sudakov

Liverpool zou volgens Calciomercato de grote favoriet zijn om Georgiy Sudakov (21) binnen te halen. De Oekraïner is een van de smaakmakers van Shakhtar Donetsk, waar hij onlangs zijn contract nog verlengde en nog vastligt tot eind 2028.

Liverpool zal wel diep in de buidel moeten tasten. Sudakov heeft naar verluidt een afkoopclausule van 150 miljoen in zijn contract staan, een astronomisch bedrag, zelfs voor een club als Liverpool. Bovendien werden ook Juventus, Napoli, Manchester City, FC Barcelona en Bayern München al in verband gebracht met de speler.

Stevige concurrentie bij Liverpool

Sudakov is een groot talent en lijkt de clubs dus voor het uitkiezen te hebben. Als hij naar Liverpool trekt, dan zal hij wel af te rekenen krijgen met zware concurrentie op het middenveld van onder meer Alexis Mac Allister en Dominik Szoboszlai. Misschien heeft dat wel invloed op zijn keuze.

Sudakov was in 90 optredens al goed voor 14 goals en 14 assists voor Shakhtar, waar hij de jeugd doorliep. Daarnaast pakte hij ook al 12 caps voor Oekraïne.

Moet Liverpool doorduwen voor Sudakov?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

18
18
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

28
28
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

184
184
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

112
112
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

206
206
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

263
263
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

121
121
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

556
556
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

175
175
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

479
479
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

142
142
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

713
713
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

232
232
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

745
745
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

521
521
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

197
197
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

371
371
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1247
1247
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

468
468
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

330
330
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

486
486
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

406
406
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

282
282
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

224
224
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

480
480

Meer sportnieuws