'Liverpool spoelt vertrek Klopp door met transfer van 150 miljoen'

door
'Liverpool spoelt vertrek Klopp door met transfer van 150 miljoen'

Liverpool speelde zondag in een zinderende pot voetbal gelijk tegen Manchester City. In het laatste seizoen van Jürgen Klopp hopen de Reds de titel te pakken, om daarna stevig uit te halen op de transfermarkt. 

Er staat een nieuw hoofdstuk voor de deur op Anfield. Na jaren van succes zwaait Jürgen Klopp af bij de Reds en moeten ze op zoek naar een nieuwe coach. Verschillende namen werden al genoemd, waaronder die van ex-speler Xabi Alonso. Ook aan de kern wordt mogelijk gesleuteld.

LEES OOK: 'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Liverpool wil Sudakov

Liverpool zou volgens Calciomercato de grote favoriet zijn om Georgiy Sudakov (21) binnen te halen. De Oekraïner is een van de smaakmakers van Shakhtar Donetsk, waar hij onlangs zijn contract nog verlengde en nog vastligt tot eind 2028.

Liverpool zal wel diep in de buidel moeten tasten. Sudakov heeft naar verluidt een afkoopclausule van 150 miljoen in zijn contract staan, een astronomisch bedrag, zelfs voor een club als Liverpool. Bovendien werden ook Juventus, Napoli, Manchester City, FC Barcelona en Bayern München al in verband gebracht met de speler.

Stevige concurrentie bij Liverpool

Sudakov is een groot talent en lijkt de clubs dus voor het uitkiezen te hebben. Als hij naar Liverpool trekt, dan zal hij wel af te rekenen krijgen met zware concurrentie op het middenveld van onder meer Alexis Mac Allister en Dominik Szoboszlai. Misschien heeft dat wel invloed op zijn keuze.

Sudakov was in 90 optredens al goed voor 14 goals en 14 assists voor Shakhtar, waar hij de jeugd doorliep. Daarnaast pakte hij ook al 12 caps voor Oekraïne.

Moet Liverpool doorduwen voor Sudakov?

Meest recent

Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

33
33
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

105
105
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

229
229
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

217
217
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

169
169
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

222
222
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

190
190
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

279
279
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

337
337
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

504
504
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

242
242
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

300
300
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

331
331
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

410
410
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

263
263
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

350
350
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

657
657
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

461
461
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

156
156
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

172
172
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

311
311
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

905
905
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

390
390
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

86
86
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

361
361

Meer sportnieuws