Gezichtsverlies Real: "Mooiste was het eindsignaal"

72 stemmen
Gezichtsverlies Real:

De eerste kwartfinalisten in de Champions League zijn gekend. In navolging van Paris Saint-Germain en Bayern München, plaatsten woensdag ook Manchester City en Real Madrid zich. Al deed de Koninklijke dat zonder enige vorm van glans.

Real Madrid en de Champions League is al jaren een droomhuwelijk. De Spaanse grootmacht wist de belangrijkste Europese competitie al veertien keer te winnen en is daarmee de absolute recordhouder. Ook dit seizoen blijft de leider uit La Liga in de running voor de eindzege.

De Madrilenen plaatsten zich namelijk voor de kwartfinale ten koste van RB Leipzig. Maar echt overtuigen deed de Koninklijke allerminst. Nadat het de heenwedstrijd in Duitsland met 0-1 had gewonnen, kwamen de Spanjaarden op eigen veld wel erg matig voor de dag.

LEES OOK: Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

Slecht vanaf het begin

Coach Carlo Ancelotti had zijn ploeg wel erg defensief geposteerd, in de eerste periode kwam Real dan ook amper over de eigen helft. Na de pauze was er weliswaar ietwat beterschap en een 1-1-gelijkspel bleek uiteindelijk ook voldoende. Maar van een club van dat kaliber mag toch meer verwacht worden.

De kritieken op de prestatie van Real weerklonken dan ook scherp. Ook de spelers toonden zich schuldbewust. "Zij waren fenomenaal en wij waren slecht. Het was een slechte wedstrijd, vanaf het begin. Het was niet onze beste dag", werd kapitein Nacho geciteerd bij VI.

Zenuwachtig en geen controle

Ook Toni Kroos was niet bepaald enthousiast over de prestatie tegen zijn landgenoten. "Het leukste aan de wedstrijd was het eindsignaal. Er had van alles kunnen gebeuren na die gelijkmaker van Leipzig. We vonden de controle niet en waren heel zenuwachtig. Op bepaalde momenten waren we sterk aan de bal, maar we kregen het niet voor elkaar om zelf kansen te creëren", analyseerde de Duitse middenvelder.

Ancelotti haalt te weinig uit deze selectie ...

Meest recent

Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

12
12
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

31
31
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

45
45
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

212
212
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

54
54
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

292
292
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

126
126
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

77
77
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

168
168
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

434
434
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

133
133
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

70
70
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

203
203
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

162
162
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

459
459
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

221
221
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

101
101
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

85
85
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

94
94
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

263
263
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

268
268
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

352
352
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

287
287
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

264
264
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

196
196

Meer sportnieuws