Gezichtsverlies Real: "Mooiste was het eindsignaal"

door
Gezichtsverlies Real:

De eerste kwartfinalisten in de Champions League zijn gekend. In navolging van Paris Saint-Germain en Bayern München, plaatsten woensdag ook Manchester City en Real Madrid zich. Al deed de Koninklijke dat zonder enige vorm van glans.

Real Madrid en de Champions League is al jaren een droomhuwelijk. De Spaanse grootmacht wist de belangrijkste Europese competitie al veertien keer te winnen en is daarmee de absolute recordhouder. Ook dit seizoen blijft de leider uit La Liga in de running voor de eindzege.

De Madrilenen plaatsten zich namelijk voor de kwartfinale ten koste van RB Leipzig. Maar echt overtuigen deed de Koninklijke allerminst. Nadat het de heenwedstrijd in Duitsland met 0-1 had gewonnen, kwamen de Spanjaarden op eigen veld wel erg matig voor de dag.

LEES OOK: ‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Slecht vanaf het begin

Coach Carlo Ancelotti had zijn ploeg wel erg defensief geposteerd, in de eerste periode kwam Real dan ook amper over de eigen helft. Na de pauze was er weliswaar ietwat beterschap en een 1-1-gelijkspel bleek uiteindelijk ook voldoende. Maar van een club van dat kaliber mag toch meer verwacht worden.

De kritieken op de prestatie van Real weerklonken dan ook scherp. Ook de spelers toonden zich schuldbewust. "Zij waren fenomenaal en wij waren slecht. Het was een slechte wedstrijd, vanaf het begin. Het was niet onze beste dag", werd kapitein Nacho geciteerd bij VI.

Zenuwachtig en geen controle

Ook Toni Kroos was niet bepaald enthousiast over de prestatie tegen zijn landgenoten. "Het leukste aan de wedstrijd was het eindsignaal. Er had van alles kunnen gebeuren na die gelijkmaker van Leipzig. We vonden de controle niet en waren heel zenuwachtig. Op bepaalde momenten waren we sterk aan de bal, maar we kregen het niet voor elkaar om zelf kansen te creëren", analyseerde de Duitse middenvelder.

Ancelotti haalt te weinig uit deze selectie ...

Meest recent

Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

90
90
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

20
20
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

45
45
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

37
37
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

33
33
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

68
68
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

42
42
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

59
59
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

73
73
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

71
71
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

151
151
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

502
502
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

153
153
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

25
25
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

18
18
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

207
207
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

270
270
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

198
198
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

473
473
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

266
266
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

158
158
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

727
727
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

125
125
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

157
157
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

53
53

Meer sportnieuws