Gezichtsverlies Real: "Mooiste was het eindsignaal"

door
Gezichtsverlies Real:

De eerste kwartfinalisten in de Champions League zijn gekend. In navolging van Paris Saint-Germain en Bayern München, plaatsten woensdag ook Manchester City en Real Madrid zich. Al deed de Koninklijke dat zonder enige vorm van glans.

Real Madrid en de Champions League is al jaren een droomhuwelijk. De Spaanse grootmacht wist de belangrijkste Europese competitie al veertien keer te winnen en is daarmee de absolute recordhouder. Ook dit seizoen blijft de leider uit La Liga in de running voor de eindzege.

De Madrilenen plaatsten zich namelijk voor de kwartfinale ten koste van RB Leipzig. Maar echt overtuigen deed de Koninklijke allerminst. Nadat het de heenwedstrijd in Duitsland met 0-1 had gewonnen, kwamen de Spanjaarden op eigen veld wel erg matig voor de dag.

LEES OOK: 'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Slecht vanaf het begin

Coach Carlo Ancelotti had zijn ploeg wel erg defensief geposteerd, in de eerste periode kwam Real dan ook amper over de eigen helft. Na de pauze was er weliswaar ietwat beterschap en een 1-1-gelijkspel bleek uiteindelijk ook voldoende. Maar van een club van dat kaliber mag toch meer verwacht worden.

De kritieken op de prestatie van Real weerklonken dan ook scherp. Ook de spelers toonden zich schuldbewust. "Zij waren fenomenaal en wij waren slecht. Het was een slechte wedstrijd, vanaf het begin. Het was niet onze beste dag", werd kapitein Nacho geciteerd bij VI.

Zenuwachtig en geen controle

Ook Toni Kroos was niet bepaald enthousiast over de prestatie tegen zijn landgenoten. "Het leukste aan de wedstrijd was het eindsignaal. Er had van alles kunnen gebeuren na die gelijkmaker van Leipzig. We vonden de controle niet en waren heel zenuwachtig. Op bepaalde momenten waren we sterk aan de bal, maar we kregen het niet voor elkaar om zelf kansen te creëren", analyseerde de Duitse middenvelder.

Ancelotti haalt te weinig uit deze selectie ...

Meest recent

STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

1
1
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

48
48
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

51
51
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

18
18
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

54
54
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

105
105
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

40
40
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

163
163
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

49
49
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

66
66
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

175
175
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

53
53
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

676
676
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

350
350
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

43
43
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

363
363
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

140
140
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

380
380
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

124
124
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

170
170
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

73
73
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

284
284
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

228
228
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

229
229
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

825
825

Meer sportnieuws