Gezichtsverlies Real: "Mooiste was het eindsignaal"

72 stemmen
Gezichtsverlies Real:

De eerste kwartfinalisten in de Champions League zijn gekend. In navolging van Paris Saint-Germain en Bayern München, plaatsten woensdag ook Manchester City en Real Madrid zich. Al deed de Koninklijke dat zonder enige vorm van glans.

Real Madrid en de Champions League is al jaren een droomhuwelijk. De Spaanse grootmacht wist de belangrijkste Europese competitie al veertien keer te winnen en is daarmee de absolute recordhouder. Ook dit seizoen blijft de leider uit La Liga in de running voor de eindzege.

De Madrilenen plaatsten zich namelijk voor de kwartfinale ten koste van RB Leipzig. Maar echt overtuigen deed de Koninklijke allerminst. Nadat het de heenwedstrijd in Duitsland met 0-1 had gewonnen, kwamen de Spanjaarden op eigen veld wel erg matig voor de dag.

LEES OOK: Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Slecht vanaf het begin

Coach Carlo Ancelotti had zijn ploeg wel erg defensief geposteerd, in de eerste periode kwam Real dan ook amper over de eigen helft. Na de pauze was er weliswaar ietwat beterschap en een 1-1-gelijkspel bleek uiteindelijk ook voldoende. Maar van een club van dat kaliber mag toch meer verwacht worden.

De kritieken op de prestatie van Real weerklonken dan ook scherp. Ook de spelers toonden zich schuldbewust. "Zij waren fenomenaal en wij waren slecht. Het was een slechte wedstrijd, vanaf het begin. Het was niet onze beste dag", werd kapitein Nacho geciteerd bij VI.

Zenuwachtig en geen controle

Ook Toni Kroos was niet bepaald enthousiast over de prestatie tegen zijn landgenoten. "Het leukste aan de wedstrijd was het eindsignaal. Er had van alles kunnen gebeuren na die gelijkmaker van Leipzig. We vonden de controle niet en waren heel zenuwachtig. Op bepaalde momenten waren we sterk aan de bal, maar we kregen het niet voor elkaar om zelf kansen te creëren", analyseerde de Duitse middenvelder.

Ancelotti haalt te weinig uit deze selectie ...

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

48
48
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

41
41
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

73
73
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

56
56
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

22
22
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

50
50
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

72
72
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

60
60
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

142
142
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

272
272
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

946
946
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

212
212
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

102
102
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

208
208
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

110
110
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

300
300
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

113
113
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

590
590
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

607
607
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

441
441
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1037
1037
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

247
247
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

310
310
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

492
492
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws