'Gent kan miljoenen ruiken: Chelsea alweer in de tribune'

door
'Gent kan miljoenen ruiken: Chelsea alweer in de tribune'

AA Gent wist dit seizoen zijn clubkas serieus te spijzen. Het verkocht in totaal voor meer dan 55 miljoen euro aan spelers dit seizoen. In de zomer werd Joseph Okumu al te gelde gemaakt en in januari vertrokken ook Malick Fofana, Gift Orban en Hugo Cuypers voor aanzienlijke transfersommen. In de zomer zullen er wellicht opnieuw spelers vertrekken.

Niet alleen zijn er nog enkele spelers met aflopende contracten wiens toekomst onzeker is, zoals bijvoorbeeld Sven Kums, maar een aantal jongens hebben zich ook in de kijker weten spelen. Eén van de voornaamste kandidaten om een mooie transfer te maken, lijkt Archie Brown te zijn.

LEES OOK: Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

Chelsea komt Brown weer scouten

De Engelse wingback streek pas in de zomer neer in Gent, maar heeft nu al de interesse van heel wat fraaie clubs gelokt. Vorige week werd al gewag gemaakt van interesse van clubs als Chelsea, Juventus en AC Milan. Vooral die eersten lijken behoorlijk concreet te zijn.

HITC weet immers dat vorig weekend op Standard er opnieuw scouts van de Blues in de tribune zaten voor Brown. Ook enkele andere Engelse teams stuurden overigens een gezant om de 21-jarige in de gaten te houden. Naast het eerder genoemde West Ham worden nu ook Brentford, Fulham en Leeds United naar voor geschoven.

Gent kan prijs opdrijven

Gent kan zich dus in de handen wrijven, want de grote interesse betekent ook dat de transferprijs omhoog kan gaan. Vorige zomer betaalden de Buffalo's nog 4 miljoen euro om Brown weg te kapen bij Lausanne-Sport. Zijn waarde wordt momenteel door Transfermarkt op 5 miljoen geschat, maar Gent zal ongetwijfeld hoger mogen mikken.

Er werd eerder zelfs al gesproken over een vraagprijs van meer dan 15 miljoen. Een dergelijk bedrag zou peanuts zijn voor de vele gegadigden uit de Premier League, dus onhaalbaar lijkt ze zeker niet te zijn.

Is Brown al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Keeperssoap Club Brugge: Jackers richting JPL-concurrent?

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

31
31
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

12
12
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

31
31
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

157
157
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

226
226
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

41
41
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

132
132
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

110
110
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

68
68
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

29
29
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

260
260
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

45
45
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

44
44
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

219
219
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

112
112
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

286
286
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

220
220
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

274
274
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

653
653
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

283
283
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

150
150
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

521
521
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

134
134
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

100
100
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

230
230

Meer sportnieuws