'Gent kan miljoenen ruiken: Chelsea alweer in de tribune'

631 stemmen
'Gent kan miljoenen ruiken: Chelsea alweer in de tribune'

AA Gent wist dit seizoen zijn clubkas serieus te spijzen. Het verkocht in totaal voor meer dan 55 miljoen euro aan spelers dit seizoen. In de zomer werd Joseph Okumu al te gelde gemaakt en in januari vertrokken ook Malick Fofana, Gift Orban en Hugo Cuypers voor aanzienlijke transfersommen. In de zomer zullen er wellicht opnieuw spelers vertrekken.

Niet alleen zijn er nog enkele spelers met aflopende contracten wiens toekomst onzeker is, zoals bijvoorbeeld Sven Kums, maar een aantal jongens hebben zich ook in de kijker weten spelen. Eén van de voornaamste kandidaten om een mooie transfer te maken, lijkt Archie Brown te zijn.

LEES OOK: Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Chelsea komt Brown weer scouten

De Engelse wingback streek pas in de zomer neer in Gent, maar heeft nu al de interesse van heel wat fraaie clubs gelokt. Vorige week werd al gewag gemaakt van interesse van clubs als Chelsea, Juventus en AC Milan. Vooral die eersten lijken behoorlijk concreet te zijn.

HITC weet immers dat vorig weekend op Standard er opnieuw scouts van de Blues in de tribune zaten voor Brown. Ook enkele andere Engelse teams stuurden overigens een gezant om de 21-jarige in de gaten te houden. Naast het eerder genoemde West Ham worden nu ook Brentford, Fulham en Leeds United naar voor geschoven.

Gent kan prijs opdrijven

Gent kan zich dus in de handen wrijven, want de grote interesse betekent ook dat de transferprijs omhoog kan gaan. Vorige zomer betaalden de Buffalo's nog 4 miljoen euro om Brown weg te kapen bij Lausanne-Sport. Zijn waarde wordt momenteel door Transfermarkt op 5 miljoen geschat, maar Gent zal ongetwijfeld hoger mogen mikken.

Er werd eerder zelfs al gesproken over een vraagprijs van meer dan 15 miljoen. Een dergelijk bedrag zou peanuts zijn voor de vele gegadigden uit de Premier League, dus onhaalbaar lijkt ze zeker niet te zijn.

Is Brown al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

76
76
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

81
81
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

93
93
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

528
528
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

277
277
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

137
137
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

133
133
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

72
72
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

192
192
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

178
178
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

511
511
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

607
607
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

307
307
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

564
564
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

462
462
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

644
644
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

287
287
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

92
92
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

276
276
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

320
320
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

177
177
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

413
413
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

265
265
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

698
698

Meer sportnieuws