'Gent kan miljoenen ruiken: Chelsea alweer in de tribune'

door
'Gent kan miljoenen ruiken: Chelsea alweer in de tribune'

AA Gent wist dit seizoen zijn clubkas serieus te spijzen. Het verkocht in totaal voor meer dan 55 miljoen euro aan spelers dit seizoen. In de zomer werd Joseph Okumu al te gelde gemaakt en in januari vertrokken ook Malick Fofana, Gift Orban en Hugo Cuypers voor aanzienlijke transfersommen. In de zomer zullen er wellicht opnieuw spelers vertrekken.

Niet alleen zijn er nog enkele spelers met aflopende contracten wiens toekomst onzeker is, zoals bijvoorbeeld Sven Kums, maar een aantal jongens hebben zich ook in de kijker weten spelen. Eén van de voornaamste kandidaten om een mooie transfer te maken, lijkt Archie Brown te zijn.

LEES OOK: Volckaert verklapt: zo reageerde De Mil na cruciale zege

Chelsea komt Brown weer scouten

De Engelse wingback streek pas in de zomer neer in Gent, maar heeft nu al de interesse van heel wat fraaie clubs gelokt. Vorige week werd al gewag gemaakt van interesse van clubs als Chelsea, Juventus en AC Milan. Vooral die eersten lijken behoorlijk concreet te zijn.

HITC weet immers dat vorig weekend op Standard er opnieuw scouts van de Blues in de tribune zaten voor Brown. Ook enkele andere Engelse teams stuurden overigens een gezant om de 21-jarige in de gaten te houden. Naast het eerder genoemde West Ham worden nu ook Brentford, Fulham en Leeds United naar voor geschoven.

Gent kan prijs opdrijven

Gent kan zich dus in de handen wrijven, want de grote interesse betekent ook dat de transferprijs omhoog kan gaan. Vorige zomer betaalden de Buffalo's nog 4 miljoen euro om Brown weg te kapen bij Lausanne-Sport. Zijn waarde wordt momenteel door Transfermarkt op 5 miljoen geschat, maar Gent zal ongetwijfeld hoger mogen mikken.

Er werd eerder zelfs al gesproken over een vraagprijs van meer dan 15 miljoen. Een dergelijk bedrag zou peanuts zijn voor de vele gegadigden uit de Premier League, dus onhaalbaar lijkt ze zeker niet te zijn.

Is Brown al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Anderlecht strikt Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

100
100
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

134
134
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

203
203
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

89
89
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

205
205
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

39
39
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

241
241
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

194
194
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

425
425
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

90
90
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

624
624
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1104
1104
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

397
397
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

316
316
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

333
333
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

479
479
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

497
497
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

226
226
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

438
438
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

101
101
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

236
236
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

1008
1008
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

234
234
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

50
50

Meer sportnieuws