'Gent kan miljoenen ruiken: Chelsea alweer in de tribune'

door
'Gent kan miljoenen ruiken: Chelsea alweer in de tribune'

AA Gent wist dit seizoen zijn clubkas serieus te spijzen. Het verkocht in totaal voor meer dan 55 miljoen euro aan spelers dit seizoen. In de zomer werd Joseph Okumu al te gelde gemaakt en in januari vertrokken ook Malick Fofana, Gift Orban en Hugo Cuypers voor aanzienlijke transfersommen. In de zomer zullen er wellicht opnieuw spelers vertrekken.

Niet alleen zijn er nog enkele spelers met aflopende contracten wiens toekomst onzeker is, zoals bijvoorbeeld Sven Kums, maar een aantal jongens hebben zich ook in de kijker weten spelen. Eén van de voornaamste kandidaten om een mooie transfer te maken, lijkt Archie Brown te zijn.

LEES OOK: AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

Chelsea komt Brown weer scouten

De Engelse wingback streek pas in de zomer neer in Gent, maar heeft nu al de interesse van heel wat fraaie clubs gelokt. Vorige week werd al gewag gemaakt van interesse van clubs als Chelsea, Juventus en AC Milan. Vooral die eersten lijken behoorlijk concreet te zijn.

HITC weet immers dat vorig weekend op Standard er opnieuw scouts van de Blues in de tribune zaten voor Brown. Ook enkele andere Engelse teams stuurden overigens een gezant om de 21-jarige in de gaten te houden. Naast het eerder genoemde West Ham worden nu ook Brentford, Fulham en Leeds United naar voor geschoven.

Gent kan prijs opdrijven

Gent kan zich dus in de handen wrijven, want de grote interesse betekent ook dat de transferprijs omhoog kan gaan. Vorige zomer betaalden de Buffalo's nog 4 miljoen euro om Brown weg te kapen bij Lausanne-Sport. Zijn waarde wordt momenteel door Transfermarkt op 5 miljoen geschat, maar Gent zal ongetwijfeld hoger mogen mikken.

Er werd eerder zelfs al gesproken over een vraagprijs van meer dan 15 miljoen. Een dergelijk bedrag zou peanuts zijn voor de vele gegadigden uit de Premier League, dus onhaalbaar lijkt ze zeker niet te zijn.

Is Brown al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

147
147
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

57
57
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

28
28
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

31
31
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

284
284
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

49
49
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

394
394
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

198
198
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

364
364
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

329
329
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

329
329
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1264
1264
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

423
423
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

709
709
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

317
317
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

406
406
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1027
1027
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

468
468
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

484
484
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

95
95
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

359
359
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

146
146
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

132
132
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22

Meer sportnieuws