'Gent kan miljoenen ruiken: Chelsea alweer in de tribune'

631
'Gent kan miljoenen ruiken: Chelsea alweer in de tribune'

AA Gent wist dit seizoen zijn clubkas serieus te spijzen. Het verkocht in totaal voor meer dan 55 miljoen euro aan spelers dit seizoen. In de zomer werd Joseph Okumu al te gelde gemaakt en in januari vertrokken ook Malick Fofana, Gift Orban en Hugo Cuypers voor aanzienlijke transfersommen. In de zomer zullen er wellicht opnieuw spelers vertrekken.

Niet alleen zijn er nog enkele spelers met aflopende contracten wiens toekomst onzeker is, zoals bijvoorbeeld Sven Kums, maar een aantal jongens hebben zich ook in de kijker weten spelen. Eén van de voornaamste kandidaten om een mooie transfer te maken, lijkt Archie Brown te zijn.

LEES OOK: AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Chelsea komt Brown weer scouten

De Engelse wingback streek pas in de zomer neer in Gent, maar heeft nu al de interesse van heel wat fraaie clubs gelokt. Vorige week werd al gewag gemaakt van interesse van clubs als Chelsea, Juventus en AC Milan. Vooral die eersten lijken behoorlijk concreet te zijn.

HITC weet immers dat vorig weekend op Standard er opnieuw scouts van de Blues in de tribune zaten voor Brown. Ook enkele andere Engelse teams stuurden overigens een gezant om de 21-jarige in de gaten te houden. Naast het eerder genoemde West Ham worden nu ook Brentford, Fulham en Leeds United naar voor geschoven.

Gent kan prijs opdrijven

Gent kan zich dus in de handen wrijven, want de grote interesse betekent ook dat de transferprijs omhoog kan gaan. Vorige zomer betaalden de Buffalo's nog 4 miljoen euro om Brown weg te kapen bij Lausanne-Sport. Zijn waarde wordt momenteel door Transfermarkt op 5 miljoen geschat, maar Gent zal ongetwijfeld hoger mogen mikken.

Er werd eerder zelfs al gesproken over een vraagprijs van meer dan 15 miljoen. Een dergelijk bedrag zou peanuts zijn voor de vele gegadigden uit de Premier League, dus onhaalbaar lijkt ze zeker niet te zijn.

Is Brown al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

2
2
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

11
11
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

184
184
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

80
80
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

92
92
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

104
104
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

42
42
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

125
125
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

141
141
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

67
67
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

58
58
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

20
20
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

92
92
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

235
235
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

169
169
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

388
388
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

329
329
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

133
133
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

144
144
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

241
241
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

213
213
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

280
280
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

331
331
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

235
235
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

233
233

Meer sportnieuws