'Zomeraanwinst laat kassa straks alweer rinkelen in Gent'

door
'Zomeraanwinst laat kassa straks alweer rinkelen in Gent'

Met de verkoop van Malick Fofana, Gift Orban en Hugo Cuypers schreef AA Gent in januari minstens 40 miljoen bij op de rekening. Ook volgende zomer kunnen de Buffalo's nog eens stevig cashen.

The Guardian meldt namelijk dat Archie Brown op heel wat buitenlandse belangstelling kan rekenen. De 21-jarige Engelsman staat volgens het toonaangevende medium alvast nadrukkelijk op de verlanglijst van niemand minder dan zowel Chelsea als West Ham.

Brown gegeerd in buitenland

Amper een jaar nadat Gent hem wegplukte uit Zwitserland kan Brown zijn Premier League-droom dus al in vervulling gaan. Al zijn de twee Londense clubs blijkbaar niet de enige gegadigden voor de linksachter, die nog tot medio 2027 vastligt in de KAA Gent Arena.

Nog volgens dezelde bron hebben in Italië en Frankrijk tenslotte ook Juventus, AC Milan en Nice een oogje op Brown laten vallen. Net zoals Olympique Lyon overigens, waar hij  al herenigd kan worden met Orban en Fofana. Concurrentie die de prijs kan opdrijven.

Prijskaartje: 17 miljoen

Naar verluidt verlangt Gent dan ook een slordige 17 miljoen voor de atletische flankverdediger, wiens marktwaarde nochtans 'slechts' op vijf miljoen wordt geschat. Zelf betaalden de Buffalo's vorige zomer een slordige vier miljoen om hem los te weken bij Lausanne.

Hoewel hij voorlopig blijft steken op twee assists in 31 optredens, en na nieuwjaar even een flinke vormdip kende, bleek Brown die investering al ruimschoots waard. Behalve een transfer levert het hem straks mogelijk ook een eerste selectie voor de Engelse U21 op.

JOUW MENING TELT:
Hoeveel is Brown volgens u waard?

Meest recent

Leko vloekt op Hubert: OHL berooft Charleroi

Verschillende Belgische clubs zijn van hoofdtrainer veranderd. Bij KAA Gent werd Ivan Leko ...

21
21
Vrancken bonkt op tafel bij STVV: “Kan niet door de beugel”

Wouter Vrancken wist Sint-Truiden VV in de Jupiler Pro League te houden en de voormalige trainer van ...

37
37
Lukaku is het beu en geeft criticasters lik op stuk

Romelu Lukaku is de topscorer aller tijden van de Rode Duivels en de spits maakte furore bij onder ...

48
48
OHL slaat transferslag en rondt knappe deal af

Oud-Heverlee Leuven kon afgelopen seizoen geen potten breken in de Europe Play-Offs en is volop ...

32
32
'Saelemaekers dicht bij straffe stap: AC Milan eist jackpot'

Alexis Saelemaekers kende een topseizoen bij AS Roma, maar de polyvalente vleugelspeler ligt nog ...

60
60
Vannieuwkerke laat volgers in totale verbazing achter

Karl Vannieuwkerke is ongetwijfeld een van de bekendste sportjournalisten in Vlaanderen. Met zijn ...

71
71
‘Real Madrid lanceert grote plannen met Courtois’

Thibaut Courtois is al jaren de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. De Belgische goalie ...

76
76
'Laporta geeft groen licht voor supertransfer Barcelona'

FC Barcelona won afgelopen seizoen alles wat er te winnen valt in Spanje, maar wil in de komende ...

72
72
'KVM bijt in het stof: KV Kortrijk doet koopje in JPL'

KV Kortrijk slaagde er afgelopen seizoen niet om het behoud in de Jupiler Pro League te vrijwaren. ...

281
281
Transferdeal met Anderlecht? Frutos speelt open kaart

RSC Anderlecht is momenteel volop bezig met het aanwerven van versterking, maar zal in de komende ...

298
298
Vuurwerk op WK clubs: drie rode kaarten en straffe comeback

In de Verenigde Staten wordt momenteel het vernieuwde wereldkampioenschap voor clubteams afgewerkt. ...

64
64
'Onderhandelingen lopen: eerste grote vertrekker bij Club'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding op het komende seizoen weldra van start, aanstaande ...

631
631
'Exodus bij Man City: Premier League-transfer Walker'

Woensdagavond begint Manchester City aan zijn campagne op het WK voor clubteams tegen het ...

77
77
'Engelse miljoenen voor Union: grote smaakmaker naar exit'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

188
188
Transferbom dreigt Anderlecht-kleedkamer te splijten

Een onverwachte transfer kan de rust binnen Anderlecht flink verstoren. Terwijl de club mikt op ...

625
625
'Overmars aan zet: Antwerp zet zinnen op absolute goudpot'

Na het mislopen van het Europese ticket, zal Antwerp FC op een andere manier voor extra inkomsten ...

565
565
'Opvallende nieuwe club Van Bommel: gesprekken lopen'

In de Jupiler Pro League beginnen de trainersposities stilaan ingevuld te raken, maar in het ...

237
237
'Club Brugge drukt stevig door voor tweede zomeraanwinst'

Club Brugge wist zich inmiddels te versterken met de Duitse spits Nicolo Tresoldi, voorts is ...

903
903
'Wending bij Anderlecht: publiekslieveling richting uitgang'

RSC Anderlecht toonde zich al behoorlijk actief op de zomermercato en hoopt weldra zijn vierde en ...

909
909
'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

424
424
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

130
130
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

149
149
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

236
236
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

280
280
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

1385
1385

Meer sportnieuws