Tissoudali komt met Insta-post na uithaal richting bestuur

263 stemmen
Tissoudali komt met Insta-post na uithaal richting bestuur

AA Gent blijft in de hoek waar de klappen vallen en verloor afgelopen weekend ook op het veld van Standard. Na die nederlaag pakte Tarik Tissoudali uit met een flinke sneer naar het bestuur. Inmiddels heeft de aanvaller wel openlijk zijn excuses aangeboden. 

Net zoals een week eerder tegen Antwerp, kon Gent op Sclessin een snelle voorsprong nemen. Maar wederom werd alles uit handen gegeven. Daar gingen weliswaar wat pech en enkel bedenkelijke beslissingen van de arbitrage mee gepaard, maar de Buffalo's hadden het toch vooral aan zichzelf te danken.

LEES OOK: 'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Woedende Tissoudali

Zo blijft Gent bijvoorbeeld veel te kwistig omgaan met zijn doelkansen. Dat heeft deels te maken met het vormverlies van enkele huidige sterkhouders. Maar zeker ook met het winterse vertrek van jongens als Gift Orban en Hugo Cuypers, die in januari niet op een waardige manier werden vervangen.

Na de slipper in Luik toonde Tissoudali zich dan ook scherp voor de clubleiding. "De kern van ons probleem is het transferbeleid. Daar heeft de club in gefaald, vind ik. Daar ligt het probleem. Ik ben daar heel eerlijk in, dat is de waarheid", klonk het onder meer bij de Marokkaanse international.

Excuses op Insta

De frustratie van de aanvaller, die zelf al een tijdje zijn beste vorm zoekt, is op zich wel te begrijpen. Maar de timing van zijn uithaal komt hoogst ongelegen met twee cruciale matchen in het verschiet. Bovendien zou het bestuur er behoorlijk zwaar aan hebben getild.

Inmiddels besloot Tissoudali dan ook om zich te excuseren. Dat deed hij middels een post op zijn Instagram Stories. "Zaterdag sprak ik vlak na de match in de 'heat of the moment' en dat had ik niet moeten doen", laat de aanvaller verstaan. "Laten we positief blijven en focussen op de wedstrijd tegen Union. Het is nog niet voorbij."

Het bestuur moet Tissoudali op de vingers tikken ...

Meest recent

'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

19
19
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

23
23
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

39
39
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

90
90
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

53
53
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

539
539
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

198
198
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

241
241
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

357
357
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

110
110
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

84
84
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

134
134
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

228
228
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

40
40
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

293
293
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

209
209
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

39
39
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

38
38
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

152
152
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

259
259
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

73
73
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

223
223
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

219
219
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

290
290

Meer sportnieuws