Tissoudali komt met Insta-post na uithaal richting bestuur

263 stemmen
Tissoudali komt met Insta-post na uithaal richting bestuur

AA Gent blijft in de hoek waar de klappen vallen en verloor afgelopen weekend ook op het veld van Standard. Na die nederlaag pakte Tarik Tissoudali uit met een flinke sneer naar het bestuur. Inmiddels heeft de aanvaller wel openlijk zijn excuses aangeboden. 

Net zoals een week eerder tegen Antwerp, kon Gent op Sclessin een snelle voorsprong nemen. Maar wederom werd alles uit handen gegeven. Daar gingen weliswaar wat pech en enkel bedenkelijke beslissingen van de arbitrage mee gepaard, maar de Buffalo's hadden het toch vooral aan zichzelf te danken.

LEES OOK: Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Woedende Tissoudali

Zo blijft Gent bijvoorbeeld veel te kwistig omgaan met zijn doelkansen. Dat heeft deels te maken met het vormverlies van enkele huidige sterkhouders. Maar zeker ook met het winterse vertrek van jongens als Gift Orban en Hugo Cuypers, die in januari niet op een waardige manier werden vervangen.

Na de slipper in Luik toonde Tissoudali zich dan ook scherp voor de clubleiding. "De kern van ons probleem is het transferbeleid. Daar heeft de club in gefaald, vind ik. Daar ligt het probleem. Ik ben daar heel eerlijk in, dat is de waarheid", klonk het onder meer bij de Marokkaanse international.

Excuses op Insta

De frustratie van de aanvaller, die zelf al een tijdje zijn beste vorm zoekt, is op zich wel te begrijpen. Maar de timing van zijn uithaal komt hoogst ongelegen met twee cruciale matchen in het verschiet. Bovendien zou het bestuur er behoorlijk zwaar aan hebben getild.

Inmiddels besloot Tissoudali dan ook om zich te excuseren. Dat deed hij middels een post op zijn Instagram Stories. "Zaterdag sprak ik vlak na de match in de 'heat of the moment' en dat had ik niet moeten doen", laat de aanvaller verstaan. "Laten we positief blijven en focussen op de wedstrijd tegen Union. Het is nog niet voorbij."

Het bestuur moet Tissoudali op de vingers tikken ...

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

63
63
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

31
31
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

44
44
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

56
56
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

48
48
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

85
85
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

63
63
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

235
235
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

68
68
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

46
46
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

110
110
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

745
745
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

74
74
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

457
457
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

41
41
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

410
410
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

320
320
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

222
222
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

810
810
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

565
565
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

426
426
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

298
298
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

277
277

Meer sportnieuws