Tissoudali komt met Insta-post na uithaal richting bestuur

door
Tissoudali komt met Insta-post na uithaal richting bestuur

AA Gent blijft in de hoek waar de klappen vallen en verloor afgelopen weekend ook op het veld van Standard. Na die nederlaag pakte Tarik Tissoudali uit met een flinke sneer naar het bestuur. Inmiddels heeft de aanvaller wel openlijk zijn excuses aangeboden. 

Net zoals een week eerder tegen Antwerp, kon Gent op Sclessin een snelle voorsprong nemen. Maar wederom werd alles uit handen gegeven. Daar gingen weliswaar wat pech en enkel bedenkelijke beslissingen van de arbitrage mee gepaard, maar de Buffalo's hadden het toch vooral aan zichzelf te danken.

LEES OOK: Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

Woedende Tissoudali

Zo blijft Gent bijvoorbeeld veel te kwistig omgaan met zijn doelkansen. Dat heeft deels te maken met het vormverlies van enkele huidige sterkhouders. Maar zeker ook met het winterse vertrek van jongens als Gift Orban en Hugo Cuypers, die in januari niet op een waardige manier werden vervangen.

Na de slipper in Luik toonde Tissoudali zich dan ook scherp voor de clubleiding. "De kern van ons probleem is het transferbeleid. Daar heeft de club in gefaald, vind ik. Daar ligt het probleem. Ik ben daar heel eerlijk in, dat is de waarheid", klonk het onder meer bij de Marokkaanse international.

Excuses op Insta

De frustratie van de aanvaller, die zelf al een tijdje zijn beste vorm zoekt, is op zich wel te begrijpen. Maar de timing van zijn uithaal komt hoogst ongelegen met twee cruciale matchen in het verschiet. Bovendien zou het bestuur er behoorlijk zwaar aan hebben getild.

Inmiddels besloot Tissoudali dan ook om zich te excuseren. Dat deed hij middels een post op zijn Instagram Stories. "Zaterdag sprak ik vlak na de match in de 'heat of the moment' en dat had ik niet moeten doen", laat de aanvaller verstaan. "Laten we positief blijven en focussen op de wedstrijd tegen Union. Het is nog niet voorbij."

Het bestuur moet Tissoudali op de vingers tikken ...

Meest recent

Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

4
4
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

66
66
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

168
168
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

160
160
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

222
222
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

310
310
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

480
480
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

224
224
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

275
275
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

319
319
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

152
152
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

386
386
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

252
252
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

344
344
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

638
638
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

444
444
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

149
149
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

171
171
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

311
311
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

887
887
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

380
380
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

83
83
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

359
359
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

134
134
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

625
625

Meer sportnieuws