Tissoudali komt met Insta-post na uithaal richting bestuur

door
Tissoudali komt met Insta-post na uithaal richting bestuur

AA Gent blijft in de hoek waar de klappen vallen en verloor afgelopen weekend ook op het veld van Standard. Na die nederlaag pakte Tarik Tissoudali uit met een flinke sneer naar het bestuur. Inmiddels heeft de aanvaller wel openlijk zijn excuses aangeboden. 

Net zoals een week eerder tegen Antwerp, kon Gent op Sclessin een snelle voorsprong nemen. Maar wederom werd alles uit handen gegeven. Daar gingen weliswaar wat pech en enkel bedenkelijke beslissingen van de arbitrage mee gepaard, maar de Buffalo's hadden het toch vooral aan zichzelf te danken.

LEES OOK: Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

Woedende Tissoudali

Zo blijft Gent bijvoorbeeld veel te kwistig omgaan met zijn doelkansen. Dat heeft deels te maken met het vormverlies van enkele huidige sterkhouders. Maar zeker ook met het winterse vertrek van jongens als Gift Orban en Hugo Cuypers, die in januari niet op een waardige manier werden vervangen.

Na de slipper in Luik toonde Tissoudali zich dan ook scherp voor de clubleiding. "De kern van ons probleem is het transferbeleid. Daar heeft de club in gefaald, vind ik. Daar ligt het probleem. Ik ben daar heel eerlijk in, dat is de waarheid", klonk het onder meer bij de Marokkaanse international.

Excuses op Insta

De frustratie van de aanvaller, die zelf al een tijdje zijn beste vorm zoekt, is op zich wel te begrijpen. Maar de timing van zijn uithaal komt hoogst ongelegen met twee cruciale matchen in het verschiet. Bovendien zou het bestuur er behoorlijk zwaar aan hebben getild.

Inmiddels besloot Tissoudali dan ook om zich te excuseren. Dat deed hij middels een post op zijn Instagram Stories. "Zaterdag sprak ik vlak na de match in de 'heat of the moment' en dat had ik niet moeten doen", laat de aanvaller verstaan. "Laten we positief blijven en focussen op de wedstrijd tegen Union. Het is nog niet voorbij."

Het bestuur moet Tissoudali op de vingers tikken ...

Meest recent

Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

3
3
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

110
110
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

136
136
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

139
139
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

147
147
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

124
124
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

252
252
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

174
174
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

230
230
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

70
70
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

181
181
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

424
424
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

39
39
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

392
392
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

120
120
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

124
124
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

386
386
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

289
289
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

120
120
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

297
297
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

30
30
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

141
141
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

583
583
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

143
143
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

266
266

Meer sportnieuws