Arsenal houdt afslachting, Denswil zorgt voor 'Blunder vh Jaar'

door
Arsenal houdt afslachting, Denswil zorgt voor 'Blunder vh Jaar'

In de Engelse Premier League blijft Arsenal FC volop meedoen in het titeldebat. De Gunners naderden maandag tot op twee punten van de eerste plaats na een afslachting van Sheffield United: 0-6. In Italië staat er dan weer geen maat op leider Internazionale.

LEES OOK: 'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

Premier League

Na de zeges van Liverpool en Manchester City, lag de druk in het kamp van Arsenal. Maar de Gunners lieten er tegen Sheffield United geen gras over groeien. Na amper 25 minuten stond de hekkensluiter al 0-4 achter. Nog voor het verstrijken van de eerste helft begonnen de thuisvakken al leeg te lopen.

Uiteindelijk werd het zelfs 0-6. Leandro Trossard mocht in de tweede helft invallen, toen stond de eindstand al op het bord. Arsenal doet zo een uitstekende zaak in het klassement. Komend weekend staan Liverpool en City immers tegenover mekaar, minstens één van de twee concurrenten zal dus punten verspelen.

Serie A

De titelstrijd in Engeland blijft dus bijzonder spannend, in Italië lijkt de beslissing al lang gevallen. Terwijl de achtervolgers met punten blijven smodderen, stoomt Internazionale maar door. Maandag werd ook het Genoa CFC van titularis Koni De Winter over de knie gelegd: 2-1. Door deze zege loopt Inter alweer 15 punten uit op nummer twee Juventus. De prosecco kan al koud gezet worden in Milaan.

Süper Lig

In de Turkse competitie verloor het Trabzonspor van Thomas Meunier verrassend op het veld van Alanyaspor: 3-1. Daarbij zorgde Stefano Denswil (ex-Club Brugge) voor een uiterst pijnlijk moment. De Nederlandse verdediger werd aangespeeld door zijn doelman, maar stond op dat moment instructies te geven en zag de bal dus niet voorbij komen. De tegenstander maakte gretig gebruik van dat gebrek aan concentratie en legde de 2-0 op uiterste pijnlijke wijze binnen.

Arsenal wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

5
5
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

27
27
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

114
114
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

83
83
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

25
25
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

76
76
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

139
139
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

48
48
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

173
173
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

54
54
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

73
73
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

195
195
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

57
57
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

705
705
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

370
370
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

43
43
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

377
377
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

140
140
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

388
388
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

130
130
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

174
174
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

73
73
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

289
289
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

234
234
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

244
244

Meer sportnieuws