Arsenal houdt afslachting, Denswil zorgt voor 'Blunder vh Jaar'

door
Arsenal houdt afslachting, Denswil zorgt voor 'Blunder vh Jaar'

In de Engelse Premier League blijft Arsenal FC volop meedoen in het titeldebat. De Gunners naderden maandag tot op twee punten van de eerste plaats na een afslachting van Sheffield United: 0-6. In Italië staat er dan weer geen maat op leider Internazionale.

LEES OOK: 'Topaanwinst meteen weg: Club ziet miljoenen verdampen'

Premier League

Na de zeges van Liverpool en Manchester City, lag de druk in het kamp van Arsenal. Maar de Gunners lieten er tegen Sheffield United geen gras over groeien. Na amper 25 minuten stond de hekkensluiter al 0-4 achter. Nog voor het verstrijken van de eerste helft begonnen de thuisvakken al leeg te lopen.

Uiteindelijk werd het zelfs 0-6. Leandro Trossard mocht in de tweede helft invallen, toen stond de eindstand al op het bord. Arsenal doet zo een uitstekende zaak in het klassement. Komend weekend staan Liverpool en City immers tegenover mekaar, minstens één van de twee concurrenten zal dus punten verspelen.

Serie A

De titelstrijd in Engeland blijft dus bijzonder spannend, in Italië lijkt de beslissing al lang gevallen. Terwijl de achtervolgers met punten blijven smodderen, stoomt Internazionale maar door. Maandag werd ook het Genoa CFC van titularis Koni De Winter over de knie gelegd: 2-1. Door deze zege loopt Inter alweer 15 punten uit op nummer twee Juventus. De prosecco kan al koud gezet worden in Milaan.

Süper Lig

In de Turkse competitie verloor het Trabzonspor van Thomas Meunier verrassend op het veld van Alanyaspor: 3-1. Daarbij zorgde Stefano Denswil (ex-Club Brugge) voor een uiterst pijnlijk moment. De Nederlandse verdediger werd aangespeeld door zijn doelman, maar stond op dat moment instructies te geven en zag de bal dus niet voorbij komen. De tegenstander maakte gretig gebruik van dat gebrek aan concentratie en legde de 2-0 op uiterste pijnlijke wijze binnen.

Arsenal wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

6
6
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

4
4
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

40
40
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

84
84
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

135
135
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

87
87
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

215
215
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

72
72
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

136
136
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

113
113
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

73
73
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

203
203
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

207
207
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

173
173
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

554
554
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

163
163
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

226
226
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

591
591
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

59
59
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

235
235
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

143
143
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

176
176
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

78
78
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

382
382

Meer sportnieuws