Arsenal houdt afslachting, Denswil zorgt voor 'Blunder vh Jaar'

120 stemmen
Arsenal houdt afslachting, Denswil zorgt voor 'Blunder vh Jaar'

In de Engelse Premier League blijft Arsenal FC volop meedoen in het titeldebat. De Gunners naderden maandag tot op twee punten van de eerste plaats na een afslachting van Sheffield United: 0-6. In Italië staat er dan weer geen maat op leider Internazionale.

LEES OOK: Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Premier League

Na de zeges van Liverpool en Manchester City, lag de druk in het kamp van Arsenal. Maar de Gunners lieten er tegen Sheffield United geen gras over groeien. Na amper 25 minuten stond de hekkensluiter al 0-4 achter. Nog voor het verstrijken van de eerste helft begonnen de thuisvakken al leeg te lopen.

Uiteindelijk werd het zelfs 0-6. Leandro Trossard mocht in de tweede helft invallen, toen stond de eindstand al op het bord. Arsenal doet zo een uitstekende zaak in het klassement. Komend weekend staan Liverpool en City immers tegenover mekaar, minstens één van de twee concurrenten zal dus punten verspelen.

Serie A

De titelstrijd in Engeland blijft dus bijzonder spannend, in Italië lijkt de beslissing al lang gevallen. Terwijl de achtervolgers met punten blijven smodderen, stoomt Internazionale maar door. Maandag werd ook het Genoa CFC van titularis Koni De Winter over de knie gelegd: 2-1. Door deze zege loopt Inter alweer 15 punten uit op nummer twee Juventus. De prosecco kan al koud gezet worden in Milaan.

Süper Lig

In de Turkse competitie verloor het Trabzonspor van Thomas Meunier verrassend op het veld van Alanyaspor: 3-1. Daarbij zorgde Stefano Denswil (ex-Club Brugge) voor een uiterst pijnlijk moment. De Nederlandse verdediger werd aangespeeld door zijn doelman, maar stond op dat moment instructies te geven en zag de bal dus niet voorbij komen. De tegenstander maakte gretig gebruik van dat gebrek aan concentratie en legde de 2-0 op uiterste pijnlijke wijze binnen.

Arsenal wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

0
0
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

30
30
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

63
63
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

28
28
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

81
81
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

135
135
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

84
84
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

99
99
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

255
255
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

170
170
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

142
142
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

185
185
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

309
309
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

221
221
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

462
462
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

237
237
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

99
99
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

470
470
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

296
296
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

265
265
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

105
105
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

189
189
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

362
362

Meer sportnieuws