'Bayern countert Real Madrid: transfer van 60 à 70 miljoen'

door
'Bayern countert Real Madrid: transfer van 60 à 70 miljoen'

Real Madrid wil komende zomer stevig uitpakken op de transfermarkt. Naast Kylian Mbappé is het vizier immers ook gericht op Alphonso Davies. Bayern München zou alvast aan het speuren zijn naar een opvolger voor de Canadese vleugelback. 

Afgelopen zomer legde Real-preses Florentino Pérez dan weer een zak geld neer om Jude Bellingham over te nemen van Borussia Dortmund. Die transfer is een gigantisch succes. Maar de honger van Pérez en co is nog niet gestild. Zoals alom geweten staat de club ook dicht bij de komst van Mbappé, die transfervrij moet overkomen van PSG.

LEES OOK: Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

Bayern vraagt hoofdprijs

Daarnaast raakte bekend dat ook Davies hoog op de verlanglijst staat. De Canadese international is al jarenlang een vaste sterkhouder bij Bayern München en geldt als één van de beste vleugelbacks op de Europese velden. Vanaf komende zomer is zijn contract in München echter aflopend.

Daar zou Real dus van willen profiteren, de Spanjaarden zouden inmiddels zelfs rond met Davies over de persoonlijke voorwaarden. Maar Bayern zal de Canadees niet zomaar laten gaan. Volgens BILD hanteert de Duitse grootmacht immers een vraagprijs van liefst 70 miljoen euro, wat uiteraard bijzonder veel is voor een speler die zijn laatste contractjaar ingaat.

 

Smaakmaker AC Milan

Inmiddels is echter duidelijk waarom de Duitse recordkampioen zo'n hoge vraagprijs hanteert. Met de opbrengsten wil Bayern immers een directe vervanger aantrekken van hetzelfde kaliber. En daarvoor zou het vizier inmiddels op AC Milan zijn gericht. Zo staat Theo Hernandez bovenaan de verlanglijst.

De interesse in de Franse international blijkt alvast concreet. Volgens Sky-reporter Florian Plettenberg deden de Duitsers inmiddels al navraag achter de financiële details van een eventuele transfer. Bayern zou zich naar verluidt aan een transfersom van zo'n 60 à 70 miljoen euro verwachten. Hernandez zelfs zou de overstap alvast zien zitten. Al moet dus eerst een akkoord gevonden worden omtrent Davies.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

15
15
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

11
11
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

187
187
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

360
360
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

444
444
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

272
272
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

299
299
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

215
215
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

539
539
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

212
212
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

79
79
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

250
250
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

78
78
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

430
430
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

187
187
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

69
69
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

44
44
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

71
71
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

186
186
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

116
116
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

61
61
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

259
259
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

120
120
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

81
81
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

273
273

Meer sportnieuws