'Bayern countert Real Madrid: transfer van 60 à 70 miljoen'

door
'Bayern countert Real Madrid: transfer van 60 à 70 miljoen'

Real Madrid wil komende zomer stevig uitpakken op de transfermarkt. Naast Kylian Mbappé is het vizier immers ook gericht op Alphonso Davies. Bayern München zou alvast aan het speuren zijn naar een opvolger voor de Canadese vleugelback. 

Afgelopen zomer legde Real-preses Florentino Pérez dan weer een zak geld neer om Jude Bellingham over te nemen van Borussia Dortmund. Die transfer is een gigantisch succes. Maar de honger van Pérez en co is nog niet gestild. Zoals alom geweten staat de club ook dicht bij de komst van Mbappé, die transfervrij moet overkomen van PSG.

LEES OOK: Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Bayern vraagt hoofdprijs

Daarnaast raakte bekend dat ook Davies hoog op de verlanglijst staat. De Canadese international is al jarenlang een vaste sterkhouder bij Bayern München en geldt als één van de beste vleugelbacks op de Europese velden. Vanaf komende zomer is zijn contract in München echter aflopend.

Daar zou Real dus van willen profiteren, de Spanjaarden zouden inmiddels zelfs rond met Davies over de persoonlijke voorwaarden. Maar Bayern zal de Canadees niet zomaar laten gaan. Volgens BILD hanteert de Duitse grootmacht immers een vraagprijs van liefst 70 miljoen euro, wat uiteraard bijzonder veel is voor een speler die zijn laatste contractjaar ingaat.

 

Smaakmaker AC Milan

Inmiddels is echter duidelijk waarom de Duitse recordkampioen zo'n hoge vraagprijs hanteert. Met de opbrengsten wil Bayern immers een directe vervanger aantrekken van hetzelfde kaliber. En daarvoor zou het vizier inmiddels op AC Milan zijn gericht. Zo staat Theo Hernandez bovenaan de verlanglijst.

De interesse in de Franse international blijkt alvast concreet. Volgens Sky-reporter Florian Plettenberg deden de Duitsers inmiddels al navraag achter de financiële details van een eventuele transfer. Bayern zou zich naar verluidt aan een transfersom van zo'n 60 à 70 miljoen euro verwachten. Hernandez zelfs zou de overstap alvast zien zitten. Al moet dus eerst een akkoord gevonden worden omtrent Davies.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

29
29
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

53
53
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

224
224
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

62
62
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

56
56
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

134
134
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

82
82
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

68
68
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

115
115
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

251
251
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

224
224
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

64
64
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

161
161
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

53
53
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

311
311
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

149
149
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

134
134
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

69
69
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

133
133
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

48
48
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

465
465
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

66
66
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

208
208

Meer sportnieuws