'Bayern countert Real Madrid: transfer van 60 à 70 miljoen'

door
'Bayern countert Real Madrid: transfer van 60 à 70 miljoen'

Real Madrid wil komende zomer stevig uitpakken op de transfermarkt. Naast Kylian Mbappé is het vizier immers ook gericht op Alphonso Davies. Bayern München zou alvast aan het speuren zijn naar een opvolger voor de Canadese vleugelback. 

Afgelopen zomer legde Real-preses Florentino Pérez dan weer een zak geld neer om Jude Bellingham over te nemen van Borussia Dortmund. Die transfer is een gigantisch succes. Maar de honger van Pérez en co is nog niet gestild. Zoals alom geweten staat de club ook dicht bij de komst van Mbappé, die transfervrij moet overkomen van PSG.

LEES OOK: Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Bayern vraagt hoofdprijs

Daarnaast raakte bekend dat ook Davies hoog op de verlanglijst staat. De Canadese international is al jarenlang een vaste sterkhouder bij Bayern München en geldt als één van de beste vleugelbacks op de Europese velden. Vanaf komende zomer is zijn contract in München echter aflopend.

Daar zou Real dus van willen profiteren, de Spanjaarden zouden inmiddels zelfs rond met Davies over de persoonlijke voorwaarden. Maar Bayern zal de Canadees niet zomaar laten gaan. Volgens BILD hanteert de Duitse grootmacht immers een vraagprijs van liefst 70 miljoen euro, wat uiteraard bijzonder veel is voor een speler die zijn laatste contractjaar ingaat.

 

Smaakmaker AC Milan

Inmiddels is echter duidelijk waarom de Duitse recordkampioen zo'n hoge vraagprijs hanteert. Met de opbrengsten wil Bayern immers een directe vervanger aantrekken van hetzelfde kaliber. En daarvoor zou het vizier inmiddels op AC Milan zijn gericht. Zo staat Theo Hernandez bovenaan de verlanglijst.

De interesse in de Franse international blijkt alvast concreet. Volgens Sky-reporter Florian Plettenberg deden de Duitsers inmiddels al navraag achter de financiële details van een eventuele transfer. Bayern zou zich naar verluidt aan een transfersom van zo'n 60 à 70 miljoen euro verwachten. Hernandez zelfs zou de overstap alvast zien zitten. Al moet dus eerst een akkoord gevonden worden omtrent Davies.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

10
10
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

295
295
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

72
72
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

29
29
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

28
28
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

63
63
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

236
236
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

42
42
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

190
190
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

64
64
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

61
61
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

250
250
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

437
437
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

407
407
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

114
114
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

277
277
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

393
393
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

56
56
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

148
148
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

125
125
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

278
278
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

157
157
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

153
153
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

58
58
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

242
242

Meer sportnieuws