Verheyen: "Dat heeft hij nog niet bewezen bij Genk"

door
Verheyen:

Bij KRC Genk verkochten ze Paul Onuachu ruim een jaar geleden voor 18 miljoen euro aan Southampton. De Limburgers haalden nadien Tolu Arokodare als vervanger. Is er een groot verschil tussen de twee?

Arokodare is pas sinds enkele weken echt een vaste waarde. Hij krijgt pas sinds recent het echte vertrouwen van Wouter Vrancken. Gert Verheyen is nog niet overtuigd.

LEES OOK: Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Geen Onuachu

"Hij is iets meer een kapstok voor de ploeg. Niet zozeer omdat hij de beste spits is van KRC Genk, maar wel iemand die anderen misschien beter kan laten functioneren. Hij maakt zijn goaltjes, maar we gaan er geen Onuachu van maken”, aldus de analist bij DAZN.

"Dat zal hij volgens mij ook nooit worden, daarvoor is hij al te lang hier en om dan nog te denken dat hij dat niveau nog zal halen. Het is lang niet verkeerd wat hij toont, want er staat wel iemand. Al zie ik in hem voorlopig geen spits die 15 tot 20 goals scoort op een seizoen”, vertelde Verheyen.

Toch sterk gemiddelde

Arokodare speelde tot op heden 50 matchen voor Racing Genk. Hij scoorde 13 keer en deelde 5 assists in 2.141 minuten. Hij is goed voor een gemiddelde van een goal of assist om de 119 minuten. Wat zeker niet onaardig is.

Paul Onuachu scoorde in zijn eerste 50 matchen 30 keer voor Genk en deelde 4 assists uit in 3.448 minuten. Hij was dus goed voor een goal of assist om de 101 minuten.

Moet Tolu het vertrouwen blijven krijgen?

Meest recent

Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

3
3
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

21
21
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

23
23
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

80
80
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

40
40
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

61
61
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

53
53
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

43
43
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

254
254
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

280
280
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

200
200
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

52
52
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

56
56
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

53
53
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

257
257
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

439
439
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

173
173
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

111
111
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

249
249
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

533
533
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

426
426
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

118
118
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

419
419
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

486
486
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

130
130

Meer sportnieuws