Roy Keane maakt Vincent Kompany met de grond gelijk

door
Roy Keane maakt Vincent Kompany met de grond gelijk

Burnley verloor met 0-2 van Bournemouth. Het is een desastreus seizoen voor Vincent Kompany & co. Na de match was Roy Keane zeer hard voor de spelers en de coach van de Clarets.

Blunders bij Burnley

Burnley speelde een zeer goede eerste helft tegen Bournemouth. Het kreeg een viertal zeer goede kansen en drukte de bezoekers tegen eigen doel, maar scoren lukte niet. Achteraan liet de defensie zich op kinderlijke wijze uitkappen door Justin Kluivert en aan 1 poging had Bournemouth genoeg om te scoren. Na de pauze werd het nog 0-2 op een counter.

"Ik bewonder managers die een filosofie hebben, maar je moet je aanpassen. Ze zijn gewoon niet goed genoeg. De statistieken van dit team zijn beschamend, dus de manager en de staf moeten iets veranderen. Als je niet deftig kunt verdedigen en geen goals kunt maken, dan degradeer je", zei Keane bij Sky Sports.

Terug naar de Championship

Kompany heeft echter al veel geprobeerd. Keane zegt dat er iets moet veranderen, maar geeft zelf geen oplossing. Het is zoals zo vaak maar wat roepen door analisten. Zo ging Kompany de afgelopen maanden zelfs defensiever spelen om de defensie te ontlasten, maar ook dan werden er individuele blunders gemaakt. Dan sta je als trainer machteloos. Keane was ook scherp voor de coach.

"Hij was destijds een uitstekende centrale verdediger. Hij moet verdedigend toch zien dat zijn team defensief zo zwak is. Op dit moment zijn ze schokkend." Dat Kompany een topverdediger was, wil echter niets zeggen. Burnley verliest vaak door pijnlijke individuele blunders. Dat is dodelijk in elke tactische aanpak.

Kompany zal met Burnley degraderen en ook Sheffield en Luton Town lijken na promotie weer een retourticketje Championship te mogen boeken.

Terechte kritiek van Keane?

Meest recent

United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

5
5
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

239
239
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

250
250
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

219
219
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

35
35
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

120
120
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

188
188
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

288
288
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

228
228
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

66
66
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

306
306
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

151
151
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

407
407
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

253
253
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

36
36
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

231
231
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

483
483
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

191
191
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

398
398
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

97
97
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

76
76
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

568
568
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

907
907
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

116
116
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

95
95

Meer sportnieuws