Deila noemt Club-uitblinker bij naam: "Heel sterk"

758 stemmen
Deila noemt Club-uitblinker bij naam:

Club Brugge boekte zondagmiddag een bijzonder deugddoende 0-3-overwinning op het veld van KRC Genk. Nochtans kon Blauw-Zwart niet rekenen op de geblesseerde Simon Mignolet. Maar vervanger Nordin Jackers speelde tegen zijn ex-club een uitstekende match.

Na pijnlijke nederlagen tegen Anderlecht en Union, kon Club zich absoluut geen nieuwe uitschuiver permitteren. In de openingsfase kwam het echter al goed weg toen Tolu Arokodare een strafschop miste. Hugo Vetlesen profiteerde daar optimaal van en tekende voor de 1-0-ruststand.

LEES OOK: Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Bepalende Jackers

Na de pauze liep Blauw-Zwart verder uit tot 0-3, al was bij doelpunten wel een gunstige arbitrage gemoeid. Bovendien had Club het geluk dat Genk zijn vizier niet op scherp stond. En wanneer toch een bal tussen de palen belandde, stond Jackers pal. Zeker in de eerste helft pakte hij uit met enkele straffe reddingen.

Achteraf toonde coach Ronny Deila zich dan ook lovend voor zijn sluitstuk. "We verdienden vandaag misschien niet om met 0-3 te winnen, maar misschien hadden we vandaag wel het geluk dat we in andere wedstrijden niet hadden. We vochten voor elkaar en ik benadruk ook graag dat Nordin ook een heel sterke prestatie neerzette", klonk het op de clubwebstek.

Bewuste tweede keuze

Voor Jackers was het nog maar zijn eerste basisplaats bij Club sinds hij afgelopen zomer op huurbasis werd overgenomen van OH Leuven. En als Mignolet straks weer fit is, zullen er wellicht niet veel kansen meer volgen. Maar daar tilt hij zelf niet te zwaar aan.

Zo benadrukte Jackers dat het bewuste keuze was om tweede doelman te worden bij Blauw-Zwart. "Ik hoef daarover dan ook niet te zeuren. Maar eerlijk : ik voel me goed in Brugge, er is een goed wederzijds contact en respect tussen Simon en mezelf, waarbij we elkaar steeds weer proberen te pushen. We zijn elkaars eerste concurrenten, maar tegelijkertijd ook elkaars eerste supporters."

Club moet Jackers definitief overnemen ...

Meest recent

Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

188
188
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

0
0
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

95
95
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

18
18
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

8
8
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

15
15
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

84
84
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

170
170
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

162
162
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

608
608
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

467
467
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

347
347
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

215
215
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

237
237
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

93
93
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

61
61
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

227
227
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

92
92
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

74
74
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

413
413
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

208
208
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

242
242
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

487
487
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

120
120
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

266
266

Meer sportnieuws