Deila noemt Club-uitblinker bij naam: "Heel sterk"

758 stemmen
Deila noemt Club-uitblinker bij naam:

Club Brugge boekte zondagmiddag een bijzonder deugddoende 0-3-overwinning op het veld van KRC Genk. Nochtans kon Blauw-Zwart niet rekenen op de geblesseerde Simon Mignolet. Maar vervanger Nordin Jackers speelde tegen zijn ex-club een uitstekende match.

Na pijnlijke nederlagen tegen Anderlecht en Union, kon Club zich absoluut geen nieuwe uitschuiver permitteren. In de openingsfase kwam het echter al goed weg toen Tolu Arokodare een strafschop miste. Hugo Vetlesen profiteerde daar optimaal van en tekende voor de 1-0-ruststand.

LEES OOK: 'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Bepalende Jackers

Na de pauze liep Blauw-Zwart verder uit tot 0-3, al was bij doelpunten wel een gunstige arbitrage gemoeid. Bovendien had Club het geluk dat Genk zijn vizier niet op scherp stond. En wanneer toch een bal tussen de palen belandde, stond Jackers pal. Zeker in de eerste helft pakte hij uit met enkele straffe reddingen.

Achteraf toonde coach Ronny Deila zich dan ook lovend voor zijn sluitstuk. "We verdienden vandaag misschien niet om met 0-3 te winnen, maar misschien hadden we vandaag wel het geluk dat we in andere wedstrijden niet hadden. We vochten voor elkaar en ik benadruk ook graag dat Nordin ook een heel sterke prestatie neerzette", klonk het op de clubwebstek.

Bewuste tweede keuze

Voor Jackers was het nog maar zijn eerste basisplaats bij Club sinds hij afgelopen zomer op huurbasis werd overgenomen van OH Leuven. En als Mignolet straks weer fit is, zullen er wellicht niet veel kansen meer volgen. Maar daar tilt hij zelf niet te zwaar aan.

Zo benadrukte Jackers dat het bewuste keuze was om tweede doelman te worden bij Blauw-Zwart. "Ik hoef daarover dan ook niet te zeuren. Maar eerlijk : ik voel me goed in Brugge, er is een goed wederzijds contact en respect tussen Simon en mezelf, waarbij we elkaar steeds weer proberen te pushen. We zijn elkaars eerste concurrenten, maar tegelijkertijd ook elkaars eerste supporters."

Club moet Jackers definitief overnemen ...

Meest recent

Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

34
34
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

152
152
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

92
92
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

154
154
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

156
156
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

88
88
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

333
333
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

309
309
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

319
319
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

663
663
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

171
171
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

184
184
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

358
358
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1641
1641
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

157
157
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

174
174
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

142
142
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

85
85
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

49
49
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

215
215
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

304
304
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

30
30
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

220
220
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

27
27
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

318
318

Meer sportnieuws