Deila noemt Club-uitblinker bij naam: "Heel sterk"

758 stemmen
Deila noemt Club-uitblinker bij naam:

Club Brugge boekte zondagmiddag een bijzonder deugddoende 0-3-overwinning op het veld van KRC Genk. Nochtans kon Blauw-Zwart niet rekenen op de geblesseerde Simon Mignolet. Maar vervanger Nordin Jackers speelde tegen zijn ex-club een uitstekende match.

Na pijnlijke nederlagen tegen Anderlecht en Union, kon Club zich absoluut geen nieuwe uitschuiver permitteren. In de openingsfase kwam het echter al goed weg toen Tolu Arokodare een strafschop miste. Hugo Vetlesen profiteerde daar optimaal van en tekende voor de 1-0-ruststand.

LEES OOK: Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Bepalende Jackers

Na de pauze liep Blauw-Zwart verder uit tot 0-3, al was bij doelpunten wel een gunstige arbitrage gemoeid. Bovendien had Club het geluk dat Genk zijn vizier niet op scherp stond. En wanneer toch een bal tussen de palen belandde, stond Jackers pal. Zeker in de eerste helft pakte hij uit met enkele straffe reddingen.

Achteraf toonde coach Ronny Deila zich dan ook lovend voor zijn sluitstuk. "We verdienden vandaag misschien niet om met 0-3 te winnen, maar misschien hadden we vandaag wel het geluk dat we in andere wedstrijden niet hadden. We vochten voor elkaar en ik benadruk ook graag dat Nordin ook een heel sterke prestatie neerzette", klonk het op de clubwebstek.

Bewuste tweede keuze

Voor Jackers was het nog maar zijn eerste basisplaats bij Club sinds hij afgelopen zomer op huurbasis werd overgenomen van OH Leuven. En als Mignolet straks weer fit is, zullen er wellicht niet veel kansen meer volgen. Maar daar tilt hij zelf niet te zwaar aan.

Zo benadrukte Jackers dat het bewuste keuze was om tweede doelman te worden bij Blauw-Zwart. "Ik hoef daarover dan ook niet te zeuren. Maar eerlijk : ik voel me goed in Brugge, er is een goed wederzijds contact en respect tussen Simon en mezelf, waarbij we elkaar steeds weer proberen te pushen. We zijn elkaars eerste concurrenten, maar tegelijkertijd ook elkaars eerste supporters."

Club moet Jackers definitief overnemen ...

Meest recent

‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

11
11
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

65
65
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

30
30
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

27
27
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

205
205
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

66
66
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

125
125
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

339
339
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

95
95
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

265
265
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

423
423
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

249
249
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

764
764
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

374
374
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

284
284
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

287
287
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

75
75
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

568
568
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

94
94
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

292
292
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

278
278
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

336
336
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1314
1314
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

585
585
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

188
188

Meer sportnieuws