Play-downs lonken voor OHL: "We zijn nog niet dood"

door
Play-downs lonken voor OHL:

Onderin het klassement knokken enkele teams nog volop om de play-downs te vermijden. OH Leuven lijkt daarbij de grote verliezer van het weekend te worden. Vrijdagavond won Charleroi immers in Westerlo en OHL ging zelf een dag later thuis onderuit tegen Union.

Daardoor zakt OHL weg naar de dertiende plaats. Het heeft nog twee wedstrijden tegen Club Brugge en KV Mechelen om een achterstand van twee punten op Standard en Charleroi goed te maken om alsnog weg te raken uit de laatste vier. Dat lijkt een bijzonder moeilijke opdracht te worden.

LEES OOK: Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

Play-downs lonken voor OHL

Zeker omdat er tegen Union meer leek in te zitten voor OHL. "Het was het plan om zo fel te beginnen, alleen scoren we niet", zuchtte trainer Oscar Garcia bij Sporza. "Terwijl zij 2 keer scoren uit 2 kansen. De efficiëntie maakte het verschil, want voor de rest waren zij niet beter dan wij, vond ik."

Desondanks geeft Garcia de strijd nog niet op. "Ik zit niet nu al met de play-downs in mijn hoofd. We hebben nog 2 matchen om punten te pakken. We kijken nog niet verder", stelt hij immers.

OHL blijft strijdvaardig

Eenzelfde geluid valt ook te horen bij aanvoerder Mathieu Maertens. "We hebben vandaag getoond dat we nog niet dood zijn. Er zijn nog 6 punten te verdienen. We blijven vechten tot het laatste moment", maakt hij zich immers sterk op de officiële clubkanalen.

OHL zal nog minstens één van zijn twee laatste wedstrijden moeten winnen, maar dat zal met een zwaar programma een aartsmoeilijke opdracht worden. Zeker omdat OHL met een twee op twaalf niet bepaald in grootse vorm steekt.

Zal OHL de play-downs nog ontlopen?

Meest recent

'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

13
13
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

8
8
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

29
29
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

165
165
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

126
126
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

96
96
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

59
59
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

79
79
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

244
244
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

213
213
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

77
77
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

332
332
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

109
109
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

271
271
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

395
395
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

267
267
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

632
632
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

240
240
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

174
174
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

123
123
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

175
175
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

97
97
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

285
285
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

33
33
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

700
700

Meer sportnieuws