Play-downs lonken voor OHL: "We zijn nog niet dood"

door
Play-downs lonken voor OHL:

Onderin het klassement knokken enkele teams nog volop om de play-downs te vermijden. OH Leuven lijkt daarbij de grote verliezer van het weekend te worden. Vrijdagavond won Charleroi immers in Westerlo en OHL ging zelf een dag later thuis onderuit tegen Union.

Daardoor zakt OHL weg naar de dertiende plaats. Het heeft nog twee wedstrijden tegen Club Brugge en KV Mechelen om een achterstand van twee punten op Standard en Charleroi goed te maken om alsnog weg te raken uit de laatste vier. Dat lijkt een bijzonder moeilijke opdracht te worden.

LEES OOK: 'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

Play-downs lonken voor OHL

Zeker omdat er tegen Union meer leek in te zitten voor OHL. "Het was het plan om zo fel te beginnen, alleen scoren we niet", zuchtte trainer Oscar Garcia bij Sporza. "Terwijl zij 2 keer scoren uit 2 kansen. De efficiëntie maakte het verschil, want voor de rest waren zij niet beter dan wij, vond ik."

Desondanks geeft Garcia de strijd nog niet op. "Ik zit niet nu al met de play-downs in mijn hoofd. We hebben nog 2 matchen om punten te pakken. We kijken nog niet verder", stelt hij immers.

OHL blijft strijdvaardig

Eenzelfde geluid valt ook te horen bij aanvoerder Mathieu Maertens. "We hebben vandaag getoond dat we nog niet dood zijn. Er zijn nog 6 punten te verdienen. We blijven vechten tot het laatste moment", maakt hij zich immers sterk op de officiële clubkanalen.

OHL zal nog minstens één van zijn twee laatste wedstrijden moeten winnen, maar dat zal met een zwaar programma een aartsmoeilijke opdracht worden. Zeker omdat OHL met een twee op twaalf niet bepaald in grootse vorm steekt.

Zal OHL de play-downs nog ontlopen?

Meest recent

Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

0
0
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

35
35
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

38
38
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

188
188
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

57
57
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

38
38
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

67
67
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

19
19
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

99
99
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

209
209
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

411
411
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

148
148
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

126
126
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

33
33
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

70
70
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

266
266
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

84
84
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

202
202
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

288
288
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

173
173
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

16
16
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

581
581
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

25
25
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

123
123
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

173
173

Meer sportnieuws