Play-downs lonken voor OHL: "We zijn nog niet dood"

door
Play-downs lonken voor OHL:

Onderin het klassement knokken enkele teams nog volop om de play-downs te vermijden. OH Leuven lijkt daarbij de grote verliezer van het weekend te worden. Vrijdagavond won Charleroi immers in Westerlo en OHL ging zelf een dag later thuis onderuit tegen Union.

Daardoor zakt OHL weg naar de dertiende plaats. Het heeft nog twee wedstrijden tegen Club Brugge en KV Mechelen om een achterstand van twee punten op Standard en Charleroi goed te maken om alsnog weg te raken uit de laatste vier. Dat lijkt een bijzonder moeilijke opdracht te worden.

LEES OOK: Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

Play-downs lonken voor OHL

Zeker omdat er tegen Union meer leek in te zitten voor OHL. "Het was het plan om zo fel te beginnen, alleen scoren we niet", zuchtte trainer Oscar Garcia bij Sporza. "Terwijl zij 2 keer scoren uit 2 kansen. De efficiëntie maakte het verschil, want voor de rest waren zij niet beter dan wij, vond ik."

Desondanks geeft Garcia de strijd nog niet op. "Ik zit niet nu al met de play-downs in mijn hoofd. We hebben nog 2 matchen om punten te pakken. We kijken nog niet verder", stelt hij immers.

OHL blijft strijdvaardig

Eenzelfde geluid valt ook te horen bij aanvoerder Mathieu Maertens. "We hebben vandaag getoond dat we nog niet dood zijn. Er zijn nog 6 punten te verdienen. We blijven vechten tot het laatste moment", maakt hij zich immers sterk op de officiële clubkanalen.

OHL zal nog minstens één van zijn twee laatste wedstrijden moeten winnen, maar dat zal met een zwaar programma een aartsmoeilijke opdracht worden. Zeker omdat OHL met een twee op twaalf niet bepaald in grootse vorm steekt.

Zal OHL de play-downs nog ontlopen?

Meest recent

Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

1
1
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

45
45
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

43
43
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

33
33
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

11
11
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

18
18
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

44
44
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

541
541
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

28
28
Kompany over 'Bayern-probleem': "Of ik mij zorgen maak?"

Bayern München speelde een zwakke partij tegen Heidenheim. Het speelde 3-3 en na de partij ...

50
50
Vanden Borre opent deur: “Kompany in die rol bij RSCA?"

Romelu Lukaku keert nog terug naar RSC Anderlecht. Het is niet duidelijk wanneer. Vincent Kompany ...

118
118
Camara bijzonder scherp voor Belgische voetbalbond

Ilay Camara is weer fit bij RSC Anderlecht, wat een zeer goede zaak is voor de Brusselaars. Er ...

65
65
"De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Bij KRC Genk kenden ze een zeer goed Europees seizoen, maar een zwakke jaargang in België. Er ...

61
61
Saliba héél duidelijk over zomers vertrek bij Anderlecht

Nathan Saliba werd door Olivier Renard voor 2 miljoen euro naar RSC Anderlecht gehaald. Hij is een ...

143
143
Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

KVC Westerlo kon KRC Genk onder druk zetten als ze in eigen huis konden winnen van een uitgeblust OH ...

32
32
West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

In de Premier League stonden er drie matchen op de menukaart. De topclubs kwamen niet aan de bak, ...

40
40
Kompany en Bayern pakken punt in minuut 100

In de Bundesliga stonden er om 15u30 een aantal duels op het programma. Onder meer Bayern ...

27
27
'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge ...

113
113
El Hadj looft ploegmaat: "Klaar voor volgende stap"

Bij Union SG hebben ze minder aanvallende smaakmakers in de rangen dan andere jaren, maar er zijn ...

21
21
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

138
138
Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

200
200
Cercle Brugge aan zet: weldra akkoord met AA Gent?

Cercle Brugge kan al volop het komende seizoen voorbereiden. De Bruggelingen gaan een aantal knopen ...

260
260
KRC Genk wacht af: topper bij Fink, schaduwpion bij Hayen

Bij een trainerswissel kan het soms héél snel gaan voor een speler. Zowel positief als ...

263
263
Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?

RSC Anderlecht en Club Brugge hopen het seizoen nog af te sluiten met een prijs. De een de beker, de ...

154
154
Ajax - PSV: hoe Eindhoven al héél lang de nummer 1 is

Ajax ontvangt dit weekend PSV. Het is al jaren de absolute topper in Nederland, maar deze match ...

37
37

Meer sportnieuws