Riemer: "Dan hoor je niet thuis bij Anderlecht"

371 stemmen
Riemer:

RSC Anderlecht neemt het morgenavond in eigen huis op tegen KAS Eupen. Iedereen verwacht een vlotte zege van de Brusselaars. Trainer Brian Riemer probeerde zijn groep echter te waarschuwen voor overdreven zelfvertrouwen.

LEES OOK: Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht moet hongerig blijven

Anderlecht mist de geschorste Jan Vertonghen en de kans is groot dat Yari Verschaeren rust krijgt. Riemer wil dat zijn team even hongerig blijft. Jongens als Théo Leoni en Federico Gattoni krijgen een kans om zich te tonen. De concurrentie moet iedereen scherp houden.

"Ik heb aangehaald dat we de komende 13 matchen tegen onszelf spelen. We moeten zondag de beste versie zijn van onszelf. We kunnen ons geen puntenverlies veroorloven door de positie van Union SG. Dat is de beste motivatie die je kan hebben. Als je dat niet beseft, hoor je hier niet thuis”, aldus de coach.

Eupen niet onderschatten

"Er is veel zelfvertrouwen, maar ik zie ook een ploeg die hard werkt. We gaan zeker niet op onze lauweren rusten. Er is een goede mindset. Het Lotto Park is uitverkocht en we willen de fans niet teleurstellen. We zijn op jacht en willen zo hoog mogelijk eindigen”, gaf hij nog aan.

Riemer onderschat Eupen zeker niet. “Ik heb ze bekeken. Ze proberen nog steeds voetbal te spelen. Ik moet de coach feliciteren, want je moet blijven geloven in je filosofie. Laten we zien hoe ze het zondag gaan aanpakken. Ik denk dat je twee ploegen gaat zien die willen voetballen", besloot Riemer.

Gaat RSCA vlot winnen van Eupen?

Meest recent

Wat een stunt! Onvermijdelijke Haaland velt Brazilië

Na Duitsland en Nederland is er zondagavond opnieuw een topland gesneuveld op het WK. Ook voor ...

43
43
Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

De hele wereld zal dinsdag om 2u met argusogen kijken naar de wedstrijd tussen de Rode Duivels en de ...

247
247
Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

72
72
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

42
42
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

130
130
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

238
238
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

363
363
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

24
24
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

115
115
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

88
88
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

550
550
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

628
628
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

86
86
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

658
658
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

309
309
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

123
123
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

1038
1038
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

935
935
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

167
167
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

345
345
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

146
146
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

667
667
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

211
211
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

146
146
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

979
979

Meer sportnieuws